marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Praca
 
Jesteś w: HOME / Praca - rekrutacja

PRACA OFFLINE & ONLINE

Zepter – jesteśmy fanami zdrowego stylu życia, twórcami innowacyjnych rozwiązań, oferujemy najlepsze produkty w ramach misji zdrowia , działamy offline i online! Dołącz do naszego zespołu!

Zepter International Poland jest częścią światowego holdingu, działającego na rynkach międzynarodowych już od 30 lat. Zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości produktów premium. W fabrykach zlokalizowanych m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Włoszech i Polsce, produkowane są m.in.: naczynia do zdrowego gotowania, artykuły gospodarstwa domowego, zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, doskonałe kosmetyki, suplementy diety i wiele ekskluzywnych produktów. Filozofia tworzenia produktów jest ściśle związana z misją firmy, która stawia na poprawę jakości życia oraz zdrowia i samopoczucia ludzi na całym świecie. Dlatego Zepter od lat odnosi globalny sukces, a zaangażowany zespół każdego dnia buduje wartość firmy. Efektem tych działań jest zaufanie ponad 80 mln Klientów na całym świecie, które dla nas stanowi największe wyróżnienie i motywację do pracy!

rekrutacja-praca online&offline

KARIERA W ZEPTER

Jesteśmy dumni ze spójności pomiędzy filozofią firmy, a jakością oferowanych przez nas produktów i dbałością o obsługę Klienta.

W Zepter wiemy, że to nasi pracownicy stanowią największą wartość firmy. Dlatego oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wysokie prowizje, możliwości rozwoju oparte na indywidualnym budowaniu ścieżki kariery.

Dołącz do naszego zespołu, promuj i sprzedawaj wysokiej jakości produkty znanej i cenionej marki.

Zbuduj własny biznes korzystając z naszego doświadczenia i gotowych rozwiązań – nie wymagamy inwestycji.

Rozwiń swoją działalność – pracuj offline lub online.rekrutacja-praca online&offline

Zgłoś swoją kandydaturę, klikając na poniższy przycisk:


rekrutacja-praca online&offline