marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Wydarzenia
 
Jesteś w: HOME /
Rozmiar czcionki | A | A | A

IN FOCUS

WYDARZENIA


Wielkie otwarcie Muzeum Zepter

Ekspozycja prezentuje historię firmy i jej pięć marek, podkreślając jednocześnie trzydzieści lat nieustannych wysiłków w dziedzinie sztuki, kultury, podnoszenia świadomości zdrowego żywienia, ochrony środowiska, leczniczych właściwości światła i filozofii, która przenika wszystkie produkty Zepter i jest zawarta w motto firmy Zepter, a nawet jego misji: "Live Better - Live Longer.

Nieprzypadkowo wydarzenie to swoją obecnością zaszczyciło kilku znanych artystów operowych: tenorów Gianluca Paganelli i Fabio Armiliato, Fabrizio Meloni, główny klarnet w Teatro della Scala w Mediolanie, sopranistka Katia Ricciarelli, wybitny dyrygent Alberto Veronesi, przybierając nieco niezwykłą rolę pianisty i skrzypaczki Kristiny Mirković.

To niezwykłe wydarzenie zostało zaprezentowane (w dwóch językach, włoskim i angielskim, dla licznych międzynarodowych gości) przez Francesco Vecchio i Marianę Mill.

W części wieczornej znalazło się także kilka atrakcji: od muzycznych występów Ivy Zanicchi, Peppino di Capri i Irene Fornaciari po prezentację książki Zepter & Italian Friends, 30 lat przyjaźni z włoskimi postaciami publicznymi, z autorem Luciano Regolo, Madleną i Philipem Zepter i wielu z tych, których biografie znajdują się w książce.

Miłość do muzyki, kultury, sztuki, a szczególnie miłość do zdrowego stylu życia zostały oznaczone wydarzeniami z Mediolanu, czerwiec 2017.
Miłość do muzyki, kultury, sztuki, a szczególnie miłość do zdrowego stylu życia zostały oznaczone wydarzeniami z Mediolanu, czerwiec  2017.

The love for music, culture, art and especially the love for a healthy lifestyle have have marked the events from Milano, June 2017.

Najnowszy wyraz uznania dla Zepter International

 

Podążając za wieloletnim doświadczeniem i potwierdzoną skutecznością
w leczeniu i profilaktyce, BIOPTRON udowadnia ponownie prawdziwą moc światła i zdobywa pierwszą nagrodę za najefektywniejsze urządzenie anti-anging działające w oparciu o energię na 2. Euroipejskim Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Paryżu, który odbył się 24-25 października 2014 r.

Międzynarodowy zespół specjalistów medycyny zaprezentowało efekty Terapii Światła Bioptron w zapobieganiu starzenia się skóry, opierając się i pokazując kliniczne badania, które potwierdziły pozytywne i stymulujące działanie oraz skuteczne rezultaty Terapii Światłem Bioptron na fibroblasty w naszym organizmie, komórki które są odpowiedzialne za produkcje kolagenu i elastyny. 

Wraz ze starzeniem się skóry, lub też podczas gdy wystawiona jest na oddziaływanie promieni słonecznych, ilośćtych białek w ludzkiej ktance skórnej zmniejsza się, w rezultacie czego tworzą sie zmarszczki i drobne linie. Bezpieczna i nieinwazyjna codzienna Terapia Światłem Bioptron (przez jedyne 10 minut co dzień) sprawi, że te zmarszczki znikną!

Dr Michael McNamara globalny międzynarodowy lider opinii z ramienia Zepter International oraz znany lekarz praktykujący unikalną specjalizację - prewencja, badania kontrolne, profilaktyka w dziedzinie zdrowia - zaprezentował zarówno właściwości anti-aging, jak i profilaktyczne zastosowanie Terapii Światłem Bioptron.

Dr Christian Deperdu, dermatolog i specjalista z w dziedzinie medycyny anti-aging, z Beausoleil (Francja), oraz Dr. Jasmina Lalosevic z Belgradu, w Serbii, założycielka kliniki anti-aging Aesthetic Med, przeprowadzili wykłady na temat Terapii Światłem Bioptron. Zademonstrowali skuteczność i prostotę stosowania Terapii Światłem Bioptron w różnych, popularnych dziś zabiegach anti-aging:
w połączeniu z mezoterapią i wypełnainiem hialuronowym (wstrzykiwaniem botoksu), PRP liftingiem i liftingiem, z peelingiem i zabiegami laserowymi. Co więcej, podzielili się swoim własnym dośwaidczeniem i sukcesem
w wykorzystywaniu Terapii Światłem Bioptron na co dzień.

 

Więcej: http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Najnowszy wyraz uznania dla Zepter International

Najnowszy wyraz uznania dla Zepter International

Najnowszy wyraz uznania dla Zepter International
 

BIOPTRON: Najlepsze rozwiązanie przeciwdziałające procesowi starzenia się

Kongres AMWC odbył się przy wsparciu organizacyjnym moskiewskiego oddziału Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej. Firma ZEPTER INTERNATIONAL zaprezentowała terapię BIOPTRON wraz z medycznym programem naukowym oraz pokazami na żywo spolaryzowanego światła medycznego i procedur przeciwdziałających procesom starzenia się, które reprezentują najnowsze techniki i innowacje na polu międzynarodowej medycyny estetycznej, biotechnologii, farmaceutyki i medycyny anti-aging.

BIOPTRON był tematem warsztatów skierowanych do ekspertów w dziedzinie dermatologii estetycznej, chirurgów plastycznych i specjalistów w zakresie medycyny anti-aging, które prowadziła dr Jasmina Lalosevic. Przedstawiła ona dowody potwierdzające właściwości różnych długości fali świetlnych BIOPTRON 
umożliwiające leczenie różnych problemów medycznych i wspieranie skóry w walce z procesami starzenia się. W swoim wystąpieniu podczas sympozjum na temat Procedur Przeciwdziałających Procesom Starzenia Się i Terapii Światłem BIOPTRON, „Nowe horyzonty w kuracjach pielęgnacyjnych i odmładzających skóry“, dr Lalosevic przedstawiła międzynarodowej społeczności osób związanych z branżą medyczną wyniki badań na temat światła spolaryzowanego, które, jak zostało klinicznie dowiedzione, redukuje drobne linie i zmarszczki, utratę jędrności i elastyczności oraz nierówny koloryt skóry.

Z powodzeniem stosowana od wielu lat w profilaktyce, terapii i rehabilitacji wielu różnych schorzeń, ale także przynosząca niesamowite efekty w redukcjidrobnych linii i zmarszczkek, Terapia Światłem BIOPTRON okazała się być przetestowaną, certyfikowaną i skuteczną metodą walki z objawami procesu starzenia się skóry. BIOPTRON jest laureatem trofeum dla kosmetycznego urządzenia antia-aging, które to przyznane zostało na 2. i 3. Europejskim Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Paryżu w 2014 i 2015 roku.
 
 
Terapia Światłem BIOPTRON to sprawdzone, certyfikowane i skuteczna metoda zwalczania objawów procesu przeciw starzenia się skóry.

 
AMWC odbyło się przy wsparciu organizacyjnym Ministerstwa Zdrowia i Departamentu Opieki Zdrowotnej w Moskwie.Hotel Zepter Apart już otwarty!

Witamy w oazie luksusu i zdrowia oraz unikalnego, jedynego stylu życia Zepter!

Hotel Zepter Apart, 5-gwiazdkowy hotel apartamentowy, pierwszy w swoim rodzaju, otworzył gościom swoje drzwi. Ekskluzywny, elitarny apart hotel w centrum Belgradu oferuje swoim gościom wyjątkowe doświadczenia w stylu życia Zepter.

Wszystkie 32 apartamenty i luksusowe pokoje, o powierzchni od 30 do 300 m2, są wyposażone w najwyższej jakości produkty Zepter o słynnej na całym świecie reputacji – wyjątkowej, niezrównanej jakości, zaawansowanej technologii i oryginalnego wzornictwa.

Goście mogą swobodnie relaksować się i cieszyć z korzyści i dobrodziejstw Systemu Zepter Masterpiece, ponadczasowego sposobu przygotowania zdrowej i smacznej żywności; Terapii Światłem Bioptron – opatentowanej na całym świecie, klinicznie przetestowanej, potwierdzonej, udowodnionej i certyfikowanej jako efektywne urządzenie medyczne dla bezpiecznego i skutecznego leczenia medycznego; produktów Zepter Home Care dla czystego powietrza, czystej wody i czystego środowiska, a także rozpieszczać skórę najwyższej jakości kosmetykami Zepter Swiss.

Goście hotelu mają do dyspozycji Zepter Meeting Club, restaurację Smartlife, a także Ze-presso Aperitif bar. Wszystkie propozycje z kart Menu mają u podłoża kuchnię międzynarodową oraz śródziemnomorską, są prawidłowo przygotowane dzięki unikalnemu i trwałemu rozwiązaniu dla prawidłowego przygotowywania zdrowej żywności firmy Zepter dla lepszego, dłuższego i zdrowszego życia. Wyjątkową cechą tego hotelu jest oferowana dla wszystkich jego gości opcja doświadczenia i czerpania przyjemności z prywatnej lekcji gotowania z szefem kuchni hotelu i poznania wszystkich tajemnic prawidłowego, odpowiedniego przygotowywania potraw za pomocą naczyń Zepter Masterpiece.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, każdy potrzebuje produktów Zepter, a Zepter Apart Hotel dostarcza tą zasadniczą, esencjonalną jakość życiu wszystkich swoich gości.

Live Zepter! Live Better. Live Longer.

Dowiedz się więcej: http://www.hotelzepter.rs/

Hotel Zepter Apart, 5-gwiazdkowy hotel apartamentowy, pierwszy w swoim rodzaju, otworzył gościom swoje drzwi.

Hotel Zepter Apart, 5-gwiazdkowy hotel apartamentowy, pierwszy w swoim rodzaju, otworzył gościom swoje drzwi.

Hotel Zepter Apart, 5-gwiazdkowy hotel apartamentowy, pierwszy w swoim rodzaju, otworzył gościom swoje drzwi.


Prix Zepter International 2014

 

Zwycięzcą tegorocznego Prix Zepter International Young Chef jest Pan Kevin Micheli. Pozostałymi finalistami, ubiegającymi się o czek na 10 000 € i prestiżowy tytuł Młodego Szefa Kuchni Zepter International 2014 (Zepter International’s Young Chef 2014) byli Pan Daniel David, Pan Stefan Sigl i Pan Tobias Wußler.

Nagrodz zostałą wręczona podczas Gali wieczornej w Ferstel Palais w Wiedniu 21 października 2014 roku, w obecności licznie zebranych gości VIP z różnych krajów. Jury, składające się z wybitnych międzynarodowych i austriackich szefów kuchni i ekspertó haute cuisine włącznie z takimi znaminitościami, jak Martina Hohenlohe, Lafer Johann, Jacque Gantie i wielu innych.

Świeżo stworzona Zepter International Young Chefs Prize, pod hojnym patronatem Pani Madleny Zepter,jest przyznawana profesjonaliście poniżej 35 roku życia, których uznanie autentyczności i kreatywności sprawiają, że Ona/On staje się znaną postacią w przyszłości gastonomii "z najwyższj półki" (haute cuisine). Ta nagroda miała swoja premierową odsłonę i pierwszą edycję w Nicei, 22 listopada 2013 roku, kiedy to Julien Roucheteau, utalentowana Executive Chef w Hotelu Lancaster w Paryżu została pierwsza zwyciężczynią tego nowego konkursu haute cuisine.

W 2015 roku tten prestiżowy konkurs odbędzie się w Polsce, w celu poszukiwań następnej młodej gwiazdy międzynarodowej gastronomii.

 

Więcej: www.youtube.com 
Odwiedź naszą stronę:
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014
 

Zepter International w walce z nowotworem

Zepter International jest głównym partnerem Fundacji Dagmar i Václav Havel - Vize 97, działającej na rzecz wczesnej diagnostyki i zapobiegania raka jelita grubego. Na 6. Cyklu Towarzystwa Onkologii Gastroenterologicznej, który odbył się 29 września 2014 roku w Pradze, światowej sławy lekarze i specjaliści spotkali się w celu dyskusji na temat zapobiegania i znaczenia profilaktyki, wczesnej diagnostyki nowotworu jelita grubego. Firma Zepter International maiłą okazję być obecną na tym bardzo istotnym wydarzeniu za pośrednictwem Dr Michaela McNamara, MD z Monte-Carlo i Dr Petra Minárik, MD, PhD z Instytutu Onkologii St. Elizabeth w Bratysławie.

5 października Prezydent i członkowie Zarządu firmy Zepter mieli przyjemność uczestniczyć w Gali, wyrażając i okazując tym samym całkowite wsparcie, oddanie i zaakgażowanie w fundację VIZE 97.

Więcej: youtu.be


Słynny pokaz jachtów w Monaco przyciagnął 24 września niezliczone iliości majestatycznych jachtów, dla których port w Monac stał się weekendową przystanią i początkiem rejsu w cztery strony świata. To światowej sławy wydarzenie zgromadziło najbardziej zaawansowane technologicznie, najbardziej imponujące jachty, które zarzuciły kotwice w dniach 21-24 września, w tak niezwykle ekskluzywnym miejscu, jakim jest Królestwo Monako.

Jachty te powstały z myślą o przemierzaniu długich kursów i dsytansów, ich przenzaczenie to zdobywanie najdalszych zakątków świata, takich jak Karaiby czy Półnoncy Pacyfik, wieść i przekaz jakie niosą wskazują tylko jedno. Niekwestionowaną gwiazdą weekendowego pokazu był jacht ‘joyMe. Ten 50 metrowy jacht należy do prezydenta i założyciela grupy Zepter International Pana Philipa Zeptera. ‘joyMe przekracza granice wzornictwa i stanowi urzeczywistnienie marzeń oraz filozofii, która przyświeca firmie Zepter International oraz ponad 80 000 000 zadowolonych klientów Zepter.

W tworzenie projektu ‘joyMe zaangażował się osobiście Pan Zepter przełamując konwencję nowoczenych linii jachtów. ‘joyMe został zaprojektowny w oparciu o etos firmy Zepter i jej zaangażowania w wierność najnowszym trendom designerskim oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, sprawia że to dzieło sztuki zasługuje na podziw i szacunek. Zewnętrzna forma i niepowtarzalna linia to odważna deklaracja ekscytacji i radości czerpanej z obcowania z pięknem. Silnie zaakcentowana długość jachtu bardzeij niż jego wysokość sprawia wrażenie, że jacht jest w ciagłej gotowości do regat. Nawet gdy stoi w porcie sprawia wrażenie jakby był gotowy do startu. Tryskające energią barwy wraz z nowoczesną linią stanowią emanację młodości i pozytywnej energii.

‘joyMe był gwoździem programu pokazów i przyciągnął, zaciekawione żeglarzy i dziennikarzy z całego świata i takich mediów jak TF1 z Francji, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima, Czechy, Yachts Russia, Luxury Magazine Rich & Famous, Rumunia i przedstawicieli rozgłośni z Austrii i regionu bałkańskiego oraz wielu innych, liczących się w środowisku mediów graczy, którzy zjawili się by zdać raport z pokazu majestatycznych obiektów i zasmakować technologii, designu i luksusowego stylu życia.
Piątkowa noc była najważniejsza, kiedy to gospodarzem wydarzenia był jacht ‘joyMe goszcząc wiele ważnych postaci z Monako oraz zagranicznych VIPów. O oprawę muzyczną zadbali światowej sławy DJ Anja J, bębniarze z Brazylii oraz gwiazdy Zepter Style, Svetlana Livadnaia i Catalin Botezatu.

Zaproszenia na imprezę cieszyły się dużym zainteresowaniem, a wśród gości znaleźli się Pan Zepter, Sir Michael Smurfit, honorowy konsul Irlandii w Monako oraz wiodący przedsatwiciele z kręgu biznesu Dr. Michael Mc Namara, światowej klasy specjalista i pionier w technologii 3- wymairowego skanowania organizmu oraz Paul Mc Guinness, Manager U2.

Ta noc była nie tylko doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości z ważnymi osobistościami, ale także każdy mógł skosztować luksusu na pokładzie ‘joyMe i celebrować życie wg filozofii firmy Zepter. Ten odważny wyczyn inżynierów, został zaprojektowany z myślą by cieszyć i wprawiać w dobry nastrój, każdego kto stanie na jego pokładzie. Zepter do procesu produkcji wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie i korzysta z wiedzy ekspertów, tworząc rozwiązania, które prowadzą do zdrowszego i szczęsliwszego życia, ‘joyMe to doskonały przykład Zepter Design, tj. wzornictwa, które powinno być zarówno doznaniem estetycznym jak również praktycznym narzędziem, które ułatwia życie.

‘joyMe to coś więcej niż jacht, to realizacja marzeń, marzeń które już urzeczywistniły się w życiu milionów ludzi na całym świecie, to świadectwo, że nie ma rzeczy niemożliwych. To najnowszy projekt Philip Zepter Yachts Ltd. wyznaczające nową erę luksusu, a to dopiero początek drogi. Zepter International kontynuuje ekspansję w kierunku luksusu z Zeptair - luksusową linią lotniczą i najnowszym dziełem Philip Zepter Yachts Ltd., która wprowadza markę Zepter na nowe obszary.

Stworzenie tego morskiego dzieła sztuki rozpaliło w Panu Zepterze miłość do morza oraz wzmocniło dążenie do prowadzenie stylu życia stanowiącego równowagę między relaksem, przyjemnością i sukcesem zawodowym. To filozofia, którą z sukcesem Zepter International zakorzenił w ponad 60 krajach na 5 kontynentach. Zepter International zawsze przekracza granice, tworząc i oferując bezkompromisowe rozwiązania, prowadzące do zdrowszego i szczęśliwszego życia. Ten luksusowy statek odzwierciedla ideały Zepter International i stanowi świadectwo, że niemal każdą wizję można zmienić w rzeczywistość i przyczynić się do poprawy jakości życia. Misja Zepter International zamyka się w dwóch prostych słowach stanowiących motto wszelkich działań i sukcesu marki – Żyj dłużej!

www.philipzepteryachts.com

Monaco Yacht Show ‘joyMe

 ‘joyMe Philipa Zeptera, to jacht o długości 50 metrów

Tryskające energią wzornictwo zdecydowanie wyróżnia ‘joyMe’ spośród innych jachtów.


 ‘joyMe Philipa Zeptera, to jacht o długości 50 metrów

Philip Zepter, Prezydent, Zepter Group i Sir Michael Smurfit, honorowy konsul Irlandii w Monako oraz najznamienitsze postaci ze świata biznesu.


 ‘joyMe Philipa Zeptera, to jacht o długości 50 metrów

Wieczór Zeptera.


‘joyMe Philipa Zeptera, to jacht o długości 50 metrów

Tropikalne dźwięki brazylijskich bębniarzy, podkręciły temperaturę imprezy.


‘joyMe Philipa Zeptera, to jacht o długości 50 metrów

Powitanie na pokładzie.


Philip Zepter, Prezydent i założyciel Zepter International, dołączył do wąskiego grona 5 osób, nieposiadających amerykańskiego obywatelstwa, które uhonorowano prestiżową nagrodą - Medalem Honoru Ellis Island 2011, za działalność charytatywną i szerzenie filozofii Misji Zdrowia.

New York, NY, MAJ 16, 2011 - Pan Phillip Zepter, Prezydent i założyciel Zepter International, filantrop o swiatowej renomie odebrał międzynarodową, prestiżową nagrodę Ellis Island Medal of Honor 2011 podczas ceremonii, która miała miejsce na wyspie Ellis w Nowym Jorku, 7 maja 2011 r. Pan Zepter został wybrany spośród setek nominowanych, za osobisty i zawodowy wkład w działalność dobroczynną. Ponadto, Misja Zdrowia firmy Zepter została uznana za misję, która przyczynia sie nie tylko do poprawy stanu zdrowia milionów ludzi na całym świecie, a w konsekwencji poprawia jakość życia całych społeczeństw.

Nagroda Ellis Island Medal of Honor przyznawana jest wybitnym jednostkom, które poświęcają życie służbie ogółu, chronią i kultywują tradycję, budują przyjazne relacje międzykulturowe lub dzielą się swoimi osobistymi sukcesami zawodowymi dla wyższego dobra.

“The Ellis Island Medal of Honor to uhonorowanie bogactwa i różnorodności Ameryki i symbolizuje jej niezmiennego ducha. Imigranci utworzyli podstawę społeczności Ellis Island podróżujących ku wolności słowa, religii i możliwościach ekonomicznych. Nagroda Ellis Island Medal of Honor jest przyznawania nie tylko jednostkom, ale jest uhonorowaniem pluralizmu i demokracji, które dały szansę i możliwość każdej z poszczególnych odmiennych grup naszych przodków zachować swoją różnorodność i unikatowość", powiedział Rosemarie Taglione, Generalny Dyrektor NECO.

Amerykański Senat i Izba Reprezentantów wspólnie wydały rezolucję ustanawiającą i The United Ellis Island Medals of Honor, która uznawana została za najbardziej prestiżową nagrodę. Każdego roku laureaci nagrody Ellis Island Medal of Honor są wyczytywani podczas Posiedzenia Kongresu, który honoruje w ten sposób ich zaangażowanie na rzecz społeczeństwa i świata. 2011 to rok, w którym przypada 25-lecie nagrody. Niezaprzeczalnie prestiżu tej przyznanej Panu Philipowi Zepterowi nagrodzie nadaje jej międzynarodowy wymiar.

Odbierając nagrodę Ellis Island Medal of Honor Pan Zepter dołączył do grona 5 laureatów, nieposiadających obywatelstwa amerykańskiego i grona, do którego należą: Tony Blair, byli prezydenci Bill Clinton, George Bush, Ronald Reagan, Jimmy Carter oraz Gerald Ford i osoby angażujący się w działalność charytatywną m.in.: Frank Sinatra, Muhammad Ali, Rosa Parks, Elie Wiesel, General Norman Schwarzkopf, Mickey Mantle, Gloria Estefan, Donald Trump, Lee Iacocca i Barbara Walters.

“Historia Pana Philipa Zeptera to historia ciężkiej pracy, niezachwianej wiary we własne możliwości i odwagi. Od skromnych początków w 1986, po produkcję w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech i produkty dostępne w 60 krajach na całym świecie. ” The Monaco Times, 2009.

Zepter zbudował korporację wartą miliardy dolarów podczas ponad 25 lat prawdziwego oddania i ciężkiej pracy. Na przestrzeni lat fenomen wizji lepszego życia, drogą do urzeczywistnienia której, produktów umożliwiajcych dłuższe życie rósł w siłę. Obecnie Zepter International zatrudnia ponad 130 000 osób na całym świecie, a co 10 sekund, gdzieś na świecie odbywa się nowa prezentacja Zeptera, a sprzedaż wyniosła 760 000 000, na calym świecie Zepter posiada 80 000 000 zadowolonych klientów.

Rodzina Pana Zeptera szczyci się sukcesami zarówno na polu biznesowym jak również w działalności non-profit. Pan Zepter od lat pozostaje wierny zasadzie “Poczucie odpowiedzialności społecznej to coś co jest wpisane w naszą naturę i w DNA Zepter Group. W tym roku firma świętuje 25 lecie istnienia i zawsze wszelkim naszym działaniom przyświeca jeden cel - uczynić świat lepszym.” Philip Zepter.

Przez wiele lat Philip Zepter hojnie wspierał największe światowe sportowe wydarzenia takiej jak prestiżowe mistrzostwa świata F1 (2000 - 2010) w tym słynne Grand Prix Monaco, oficjalne turnieje FIBA (2003 - 2011) oraz Mistrzostwa Świata w Hokeju (2001 - 2011), zawsze z ta samą ideą: Zepter – Żyj dłużej.

Jest także Twórcą filozofii Zeptera, filozofii zdrowego stylu życia i perfekcji, ukierunkowanej na zapewnienie zdrowia także przyszłym pokoleniom oraz rozwiązanie problemów ekologicznych.

“Do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak wiele istnień ocaliliśmy i jak wiele żyć uczyniliśmy dłuższymi. Nawet jeśli byliśmy zaskoczeni, że ich liczba sięga milionów, wciąż powinniśmy dążyć do potrojenia tej liczby zwiększając nasz nakład pracy. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek świat potrzebuje Misji Zdrowia firmy Zepter.” Mr. Phillip Zepter.

W 1994, Philip Zepter wraz z żoną stworzyli Fundację Philip i Madlena Zepter, organizację zajmującą się zdobywaniem środków na stypendia, wsparcie działań humanitarnych oraz wspieraniem tysięcy osób w potrzebie. Fundacja ma na celu zdobywanie środków na wspieranie młodych talentów, sponsoring przedsięwzięć naukowych, projektów innowacji technologicznych i wydarzeń kulturalnych takich jak Madlenianum - pierwsza prywatna opera i teatr w Europie od czasów II Wojny Światowej. Fundacja przyjęła również za cel wspieranie inicjatyw kulturalnych i artystycznych, m.in. za pośrednictwem konkursu Artzept, w którym laureatom przyznawane są cenne nagrody, a ich prace biorą udział w prestizowych wystawach. “Jedno to wierzyć w sztukę, jako dobro oraz widzieć w niej użyteczność, a drugie to rzeczywiście inwestować w czystą przyjemność z narodzin talentu i obserwować jak wzbija się na wyżyny swoich możliwości” Madlena Zepter.

To kolejny dowód, że wizja Philipa Zeptera dotyka także aspektów społecznych, a celem wszystkich działań jest zdrowy styl życia, drogą do jego realizacji jest odpowiednie odżywianie i troska o dobre samopoczucie - dwa niezwykle istotne aspekty w naszym codziennym życiu.

Do innych nagród przyznanych Panu Zepterowi należą: prestiżowe, międzynarodowe wyróżnienie Golden Mercury Award (przyznane 5-krotnie za znaczący wkład w rozwój gospodarczy Włoch); Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana nagroda przyznawana za wybitny wkład w rozwój włoskiego przemysłu i społeczności, B.I.D. Złota Nagroda za Jakość, Przywództwo, Technologie i Innowacyjność oraz Srebrny Medal Honoru przyznawany przez Rosyjską Akademię Nauk za wkład w rozwój medycyny i ochronę zdrowia publicznego.

Ogromne zaangażowanie i oddanie firmy Zepter przejawia się w niesieniu pomocy tym, którzy jej potrzebują oraz liczbie osób, do których ta regularna pomoc dotarła oraz rzeczywistym wsparciu międzynarodowych organizacji charytatywnych takich, jak Międzynarodowy Czerwony Krzyż, UNICEF oraz Save the Children. Na Madagaskarze powstała wioska Zepter, w której utworzono szkołę podstawową i liceum oraz zbudowano ponad 100 domów. Ponadto jedna z planet spoza Układu Słonecznego została nazwana imieniem Philipa Zeptera.

Zwieńczeniem licznych tytułów przyznanych Panu Zepterowi jest Medal Honoru Ellis Island i kolejnym dowodem uznania za zaangażowanie w działalność dobroczynną.
 

www.neco.org

Philip Zepter,
Prezydent i założyciel Zepter International,
dołącza do grona 5 osób nie posiadajacych obywatelstwa amerykańskiego
uhonorowanych prestiżową nagrodą
Ellis Island Medal of Honor 2011
za szczery wkład w działalność dobroczynną i unikatową Misję Zdrowia.

Philip Zepter przybywa na Ellis Island, aby odebrać wyróżnienie i Medal Honoru
WYŻSZY IDEAŁ

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH PRODUKTÓW
JESTEŚMY DUMNI Z ICH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, ZASKAKUJĄCEGO WZORNICTWA I ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGI.

NASZA PRACA JEST ŹRÓDŁEM RADOŚCI
SZANUJEMY TYCH, KTÓRZY DLA NAS PRACUJĄ
WSZYSTKIM NASZYM DZIAŁANIOM PRZYŚWIECA JEDEN CEL:

TWOJE ZDROWIE I URODA

Philip Zepter


Przyjmując Medal Honoru Ellis Island, Pan Zepter dołączył do nielicznego grona pięciu laureatów, nie będących obywatelami Stanów Zjednoczoncyh
Rodzina Zepter ma solidny dorobek zarówno w przedsięwzięciach przedsiębiorczych (inwestycyjnych), jak i non-profit
 W 1994, Pan Zepter wraz z żoną stworzyli Fundację Philipa i Madleny Zepter
Oddanie i zaangażowanie Pana Zeptera w pomaganie potrzebującym jest niezaprzeczalne i oczywiste, udowodnione znaczącymi dotacjami i datkami dla całego szeregu międzynarodowych fundacji charytatywnych, wśród których figurują także Czerwony Krzyż, UNICEF i Uratuj Dziecko (Save the Children).

Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Konferencja Biznesowa 2010

Zepter: Konferencję The Golden Age, zaplanowano by zgromadzić kadrę zarządzającą z całego świata. Była to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów, stworzonych w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Produktów, które wyróżnia ponadczasowy design i najwyższa jakość, które zaprojektowano w myśl Misji Zdrowia i Urody firmy Zepter.
Zepter: Konferencja The Golden Age, była doskonałą okazją do spotkania się w gronie współpracowników, by podzielić się pomysłami, wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, a także stała się wymownym potwierdzeniem pozycji Zepter w świecie biznesu. Podczas gdy świat zwalnia, Zepter poszerza działalność o nowe rynki i prężnie działa na tych, gdzie jest już obecny. Przed Zepterem cały świat możliwości. Zepter Golden Age - złoty wiek to wskazanie na nieskończony potencjał zatrudnienia w firmie. Zepter daje możliwość zatrudnienia bez własnego wkładu finansowego, oferuje wsparcie ze strony firmy, godne zarobki i możliwość realizacji międzynarodowej kariery, oferuje zagraniczne wyjazdy oraz udział w międzynarodowych konkursach z cennymi nagrodami. Dla każdego, kto poszukuje pracy, lepszej pracy, lepszego wynagrodzenia, dodatkowego przychodu lub nowej jakości życia - drzwi firmy Zeptera stoją zawsze szeroko otwarte. Zepter gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność, mobilizuje pracowników i społeczeństwo. Firma Zepter bierze za podstawę bieżącą rekrutację, nieustannie poszukuje nowych pracowników, młodych ludzi, szczególnie tych wykształconych dążących, przede wszystkim, do osiągnięcia sukcesu. Dzisiaj firmy Zepter oferuje to, czego żadna inna firma nie jest w stanie zapewnić - gwarancję elastycznych warunków zatrudnienia w każdym zakątku na świecie. Na całym świecie doskonałe produkty Zepter zmieniają życie, dając ludziom więcej wolnego czasu, dążąc do dłuższego, zdrowszego i szczęśliwszego życia.

Zepter: złoty wiek w krainie faraonów

Przez sześć dni Port Ghalib, Marsa Alam był w centrum naszej planety, ponieważ najlepsi pracownicy firmy Zepter z całego świata uświetnili wybrzeże Morza Czerwonego swoją obecnością, aby wspólnie uczcić i przeżyć sen firmy Zepter. We wtorek gości witała reprezentacja Zepter tuż nad hotelowym basenem w Crowne Plaza Resort. Środa i czwartek były dniami roboczymi z Warsztatami Zepter Speed Business. Zaprezentowane zostały i omówione osiągnięcia, postęp i podjęte inicjatywy, które przybliżyli w swoich przemówieniach najważniejsi rangą reprezentanci firmy z poszczególnych krajów i wszytkich Zepter Brandów - Zepter Medical, Zepter Cosmetics & Luxury, Zepter Home Art i Zepter Home Care. Zwieńczeniem Business Konferencji była Biała Imreza Zepter - Zepter Only White Party - forma widowiskowej rozrywki w eleganckiej i wyrafinowanej postaci, oprawiona stricte białym dresscode'm. Ponownie zaprezentowano efekty współpracy pomiędzy Zepter a Fashion TV, gdyż poszukiwania TOP modelki FTV ozdobiły właśnie Białą Imprezę Zepter - Zepter Only White Party. Elementem wystroju był wybieg mody, po którym przechadzały się przepiękne modelki walczące o miejsce w finale. Oprawę muzyczną podczas imprezy zapewniła ulubienica mody i sceny muzyki House Ania J oraz słynna DJ Tania La Croix. W piątek, piątego lutego, nastąpił punkt kulminacyjny wydarzenia - Wielkie Zepter Show w International Convention Centre, Port Ghalib. To było ekstrawaganckie wydarzenie, które obejmowało również prezentację nowych produktów: Zepter Masterpiece Elektropolerowane Naczynia, rewolucyjna technologia od firmy Zepter, zapobiegająca przywieraniu żywności i jej przypalaniu oraz Ze-presso Café - prawdziwe, niepowtarzalne, kawowe doświadczenie.

Zaprezentowano również VacSy - system próżniowego przechowywania żywności, w nowej odsłonie, na nowe dziesięciolecie.. Zepter Cosmetics przedstawił wodę toaletową Swisso Logical Philip Extreme, a Zepter Home Care: System do oczyszczania TURBOhandy 2 w 1 Vacuum Cleaning System. Podczas Wielkiego Show Zepter gości motywował i inspirował założyciel i Prezydent Zepter International, niezrównany Pan Philip Zepter. Atrakcji podczas wieczoru dostarczył także legendarny perkusista, pochodzący z Egiptu, Said El Artist i jego Muzycy znad Nilu. Do obchodów dodano również szczyptę smaku rodem z Brazylii w postaci grupy tancerzy oraz bębniarzy zdobiących scenę przed pokazaniem Ze-presso Café. Założyciel i Prezydent Fashion TV Pan Michel Adam również zaszczycił nas swoją obecnością, otrzymał uznanie i wdzięczność za przyjaźń i bliską więź pomiędzy Zepter International, a Fashion TV. Pan Philip Zepter okazał swoją szczodrość i wdzięczność tym Zepter Przedstawicielom i Menedżerom, którzy podołali oczekiwaniom i zrealizowali wyznaczone cele, fundując ponad 1 milion euro w gotówce oraz cenne nagrody, a wśród nich 5 samochodów marki Mercedes. Sobota przywitała uczestników na sportowo, wyzwaniem -pojedynkiem w Igrzyskach Olimpijskich Zepter - drużyny zmierzyły się w takich dyscyplinach jak: Siatkówka Plażowa oraz Piłka Nożna na Plaży. Pierwszą nagrodę zdobył zespół z Rosji, drugą nagrodę - drużyna znad Bałtyku, a ostatnie, trzecie miejsce na podium zajęła drużyna międzynarodowa - International. Wieczorem odbył się Wielki Finał - Ceremonia Gali Zepter połączona z Kolacją stylu egipskim. Goście bawili się dzięki występowi Rico i jego zespołu, jednej z największych gwiazd w Egipcie, Naughan, słynącej z sztuki tańca brzucha, gwiazdy wielkiego formatu Jocelyn Brown, jak również Faze Action Disco Funk Band z Londynu. Goście przetańczyli całą noc i spędzili najlepsze, niezapomniane chwile nad Morzem Czerwonym, powracając do swoich domów następnego dnia, bogatsi o wspomnienia z pustyni i ziarenka piasku we włosach....

Zepter International Business Conference 2012 - Reklamy

 Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Business Konferencja 2010, Phillip Zepter
Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Business Konferencja 2010, Port Ghalib, Morze Czerwone wybrzeże w Egipcie
Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Business Konferencja 2010, tancerze
Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Business Konferencja 2010, Jocelyn Brown
 Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Business Konferencja 2010, FTV top modelki

Książę Albert uhonorował Pana Philipa Zeptera przyjmując od niego zabytkową motorową łódź szturmową, która zajęła specjalne miejsce w książęcej, prywatnej kolekcji. 

Z kolei łódź, którą Guido Cappellini osiągnął swój dziesiąty Światowy Tytuł,a którą także przekazał Pan Philip Zepter również znajduje się w osobistej prywatnej kolekcji antycznych aut i pojazdów.

Historyczny dzień księstwa Monako, historyczny dzień dla Zepter International i oczywiście, historyczny moment, pełen dumy dla Guido Cappellini. Drugiego czerwca 2012 roku książę Monako - Albert II - włączył do Kolekcji de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco (królewska kolekcja antyków i legendarnych automobili), F1przybrzeżny motorowy katamaran, którym Guido Cappellini zdobył bezprecedensowy dziesiąty Światowy Tytuł.

Ten ofiarowany przez Pana Philipa Zeptera, Prezydenta i Założyciela Zepter International oraz historycznego sponsora mistrza Cappelliniego, będzie prezentowany w muzeum, a włączenie go do słynącej tylko i wyłącznie z samochodów kolekcji było ogromnym zaszczytem dla wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Łódź motorowa - DAC CM 2009, która zapisała się w historii w grudniu ubiegłego roku, kiedy Cappellini zdobył po raz dziesiąty tytuł Mistrza Świata, będzie częścią stałej ekspozycji w muzeum i na zawsze pozostanie spuścizną po osiągnięciach Cappelliniego promując markę Zepter, godnie zdobiącą łódź.

Zepter - Książę Albert CappelliniArtzept showroom

Nowy dom dla konkursu Artzept w Mediolanie

Po przemierzeniu świata wystawa Artzept stanie się stałą ekspozycją w sercu Zepter International. Artzepter, wyjątkowe wyróżnienie za wzornictwo w Europie teraz ma stałą siedzibę w miejscu narodzin globalnego imperium, które zainspirowało miliony ludzi i osiągnęło sukces w ponad 40 krajach na całym świecie.

10 czerwca 2010 roku błyszczący hol recepcji budynku Menfi Industria (firmy Zepter) stał się holem pełniącym nawet najbardziej wykwintne funkcje. Dzieła z bogatej prywatnej kolekcji sztuki Madleny ozdobiły ściany, podczas gdy przyjaciele firmy Zepter z elegancją wymieszali się w tłum gości, oczekując przybycia dwóch honorowych gości - Pana i Pani Zepter.

W momencie, kiedy już wykonano tą trudną część i przecięto wstęgę nożycami, popłynęła urzekająca i fascynująca przemowa Pani Madleny Zepter, która między innymi, zacytowała: "Ludzka kreatywność jest najwyższą formą inwestycji. Jedna sprawa to wiara w dobroć i użyteczność wzornictwa. Natomiast zupełnie inną sprawą jest faktyczna inwestycja w nią, dla najczystszej satysfakcji wyłonienia i rozkwitu talentu," przekazała światu patronka i miłośniczka sztuki.

Artzept showroom


Zepter Lifestyle Mediolan

Otwarcie salonu Zepter w Mediolanie

W samym centrum Mediolanu, w cieniu majestatycznego matriarchu na panoramę miasta Duomo, wśród posągowych budynków i zabytkowych tramwajów znajduje się Triangolo d’Oro, mocno bijące serce dzielnicy mody w Mediolanie. To właśnie tutaj znajdują się sztandarowe salony firmowe i wystawowe wielu słynnych, najbardziej ekskluzywnych projektantów mody.

W kojący i ciepły wieczór, 9 czerwca, poziom ekscytacji na ulicach był niemalże dotykalny, gdyż najbardziej ekskluzywny region na świecie powitał nowego sąsiada - Zepter Lifestyle Milano. Zepter International lśni niczym klejnot w koronie najbardziej luksusowych ulic miasta, a dokłądnie ulicy San Pietro all’Orto 10.

Szczycząc się ponad 500 salonami, zlokalizowanymi w najbardziej luksusowych ulicach największych i najważniejszych stolic świata, Zepter włączył teraz do tego najbardziej imponującego portfolio również Mediolan. Wielkie olśniewające otwarcie to wprowadzenie Mediolanu koncepcji stylu życia wg Zeptera, wszystkie oczy miasta odwróciły swój wzrok ku Prezydentowi Philipowi Zepterowi i jego małżonce Madlenie, uroczyście mającym przeciąć wstęgę przed powalający z nóg salonem wystawowym.

Styl życia wg Zepter w Mediolanie


PRASA

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Zeptera:

 
Wybierz Zepter kraj
       


Zepter International

Zepter International informacja prasowa

Zepter: The Golden Age, logo

Zepter: The Golden Age, Międzynarodowa Konferencja Biznesowa 2010

reklama

informacja dla prasyArtzept


ARTZEPT 2020
ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE

Jury wybrało zwycięzców 17 edycji konkursu Międzynarodowej Nagrody za Projekt
Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE
Z przyjemnością gratulujemy twórczym umysłom, które przesłały swoją pracę::

Pierwsza nagroda w wysokości 10 000 €
Vesna Stojaković i Dejan Mitov, Serbia

Druga nagroda w wysokości 4 000 € w postaci produktów Zepter
Jekaterina Wagurina, Rosja

Trzecia nagroda o wartości 3 000 € w postaci produktów Zepter
Breda Bizjak, SłoweniaSPECJALNE WYRÓŻNIENIA zostały przyznane przez jury:
Jewgenia Kałasznikowa, Białoruś
Erdal Ateş, Turcja
Manuel Olivares, Włochy
Shahed Mohammadzadeh Yengiabad, Iran
Maurizio Lirussi, Włochy
Andjela Purić, Serbia
Ivanina Markova, Bułgaria
Matteo Cecchinato, Włochy
Milan Simić, Serbia
Eva Kania (Brzoňová), Czechy
Mehdi Mohajerani, Iran
Gaby El Ashkar, Liban
Gordana Kaljalović Odanović, Serbia
Federico Iocco, Argentyna

Odkryj zwycięzców Artzept 2020 na: 

Artzept!

ZEPTER SPONSORING

Historia Zepter International to historia siły, wielkich czynów, pasji i wiary

Przez wiele lat Zepter International był głównym sponsorem setek światowych wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa świata F1 (Monaco, Kanada i Brazylia), mistrzostwa świata Łodzi Motorowych F1, FIBA mistrzostwa śwaiata i Europy w koszykówce, Mistrzostwa Świata w Hokeju (oficjalny sponsor i sponsor reprezentacji narodowej) i Euro Handball - Piłka Ręczna. Wspieramy również wiele innych różnych dyscyplin: od Zepter Herculis IAAF Golden League meeting lekkoatletyczny w Monte Carlo po wielkie turnieje tenisa w Monte Carlo, na Majorce, w Stuttardzie i w Hanover, ale zawsze z tym sama myślą i zamiarem: DĄŻENIE DO DŁUŻSZEGO, ZDROWSZEGO I SZCZĘŚLIWSZEGO ŻYCIA.

MISTRZOSTWA ŚWIATA F1

Zepter Sponsor tytularny i Główny Sponsor
1997-1998 Arrows Team
1999 Jordan Team
2001 Grand Prix, Brazylia - Główny Sponsor
1997-1999-2000-2001-2002
Grand Prix, Kanada - Główny Sponsor
2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011
Grand Prix, Monako - Główny Sponsor

MISTRZOSTWA ŚWIATA ŁODZI MOTOROWYCH F1

Zepter Sponsor Oficjalny
2000-2001
Zepter Sponsor Tytularny
2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010

MISTRZOSTWA ŚWIATA F3000

Sponsor Oficjalny
1998-1999 Fortec

MISTRZOSTWA WŁOCH F3000

Sponsor Oficjalny
2000 Benetton Durango Team

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII F3000

Sponsor Oficjalny
2000 Benetton Junior Team

EUROPEAN PORSCHE SUPER CUP

Zepter Sponsor Tytularny
1995-1996-1997-1998

VAUXHALL JUNIOR FORMULA

Sponsor Oficjalny
1999 Lewis Team

ZEPTER HERCULIS IAAF

GOLDEN LEAGUE ATHLETIC MEETING
Sponsor Tytularny
1997-1998-1999-2000 Monte Carlo

ZEPTER IAF MASTERCLASS

Sponsor Tytularny
1998 Monte Carlo

WEWNĘTRZNY MEETING LEKKOATLETYKI

Sponsor Oficjalny
1998 Tampere

MEETING GWIZD LEKKOATLETYKI

Sponsor Oficjalny
1998-2000 Rieti

MISTRZOSTWA ŚWIATA W HOKEJU

Oficjalny Sponsor
1998 Szwajcaria
1999 Norwegia
2000 Rosja
2001 Niemcy
2002 Szwecja
2003 Finlandia
2004 Czechy
2005 Austria
2006 Łotwa
2007 Rosja
2008 Kanada
2010 Niemcy
2011 Słowacja
Rozgrywki kwalifikacyjne:
2003 Chorwacja, Węgry

Oficjalny Sponsor reprezentacji narodowej:
2001-2002 Rosja i Ukraina
2003-2005 Rosja, Ukraina i Łotwa
2004 Rosja, Ukraina, Łotwa, Kazachstan i Kanada
2005 Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kanada i Białoruś
2006 Kazachstan, Białoruś, Kanada, Włochy i Białoruś
2007 Białoruś, Ukraina, Kanada i Włochy
2008 Kanada, Białoruś, Francja i Włochy
2009 Kanada, Białoruś, Francja i USA
2010 Kanada, Białoruś, Włochy, Kazachstan

MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOSZYKÓWCE

Sponsor Tytularny
1997 Barcelona
1998 Mężczyźni - Ateny
1998 Kobiety - Berlin
2002 Mężczyźni - Indianapolis, USA
2002 Kobiety - Republika Ludowa Chin

MISTRZOSTWA EUROPY W KOSZYKÓWCE

Sponsor Oficjalny
2001 Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Turcja
2002 Euroliga Kobiet - Francja
2002 Saporta Cup - Francja
 

REPREZENTACJA NARODOWA WŁOCH W KOSZYKÓWCE

SPONSORING Główny Sponsor 2001-2002

FIBA

Oficjalny Sponsor 2003-2011
- Mistrzostwa Świata: 2010 Turcja, Czechy
- Mistrzostwa Świata Kobiet Juniorów:
2003 Chorwacja; 2005; 2006-2009 Brazylia;
2009 Tajlandia; 2010; 2011 Chile
- Mistrzostwa Świata Mężczyzn Juniorów:
2003 Malezja 2005; 2006 Japonia;
2007 Nowa Zelandia, Meksyk; 2010; 2011 Łotwa
- 2003 Mistrzostwa Europy Mężczyzn,
Szwecja; 2005; 2008 Grecja; 2009 Polska; 2011 Litwa
- Mistrzostwa Europy Kobiet:
2003 Grecja; 2005; 2008 Hiszpania; 2009 Łotwa; 2011 Polska
- Pan-American Olympic (Turniej Kwalifikacyjny) dla Kobiet i Mężczyzn: 2003; 2005; 2009; 2011
- Mistrzostwa Afryki Mężczyzn:
2003 Egipt; 2005 Południowa Afryka; 2009 Libia
- Mistrzostwa Afryki Kobiet: 2003
Mozambik; 2005 Maroko; 2009
- 2004 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich,
Ateny FIBA Club; 2010 Republika Singapuru
- FIBA Diamond Ball, 6 najlepszych drużyn z każdego kontynentu: 2004 Belgrad
- 2008 Chiny
- 2011 Japonia

MONTE CARLO TENNIS OPEN

Sponsor Tytularny
1997-1998-1999 - Monte Carlo

TENNIS EUROCARD OPEN

Sponsor Oficjalny
1998-1999 Stuttgart

ATP TENNIS TOUR WORLD

MISTRZOSTWA
Sponsor Oficjalny
1998 Hanover

TENNIS TOURNAMENT

Sponsor Oficjalny
1999 Kitzbühel; Bukareszt

MALLORCA TENNIS OPEN

Sponsor Oficjalny
1999-2000-2001

MASTERS TENNIS

Sponsor Oficjalny
2001 Stuttgart

ATP TOUR MERCEDES SUPER 9 TENNIS TOURNAMENT

TURNIEJ
Sponsor Oficjalny
1998 Stuttgart

TURNIEJ GOLFOWY ZEPTER PRO-AM

Sponsor Tytularny
1999 Monte Carlo

INTERNATIONAL BEACH SOCCER - PLAŻOWA PIŁKA NOŻNA

Sponsor Tytularny
1999 Monte Carlo

MONACO YACHT SHOW

Sponsor Oficjalny
1999-2000 Monte Carlo

FESTIWAL FITNESS

Sponsor Oficjalny
1998 Włochy

ZEPTER GWIAZDY W SKOKU O TYCZCE

12 lat Sponsor Tytularny
od 1998 do 2009

EURO HANDBALL - PIŁKA RĘCZNA

2004 Słowenia

INTERNATIONAL FOOTBALL - PIŁKA NOŻNA

2009-2010 Europejskie Kwalifikacje na Mistrzostwa Świata

 Zepter Sponsoring Tenisa  Zepter Sponsoring Hokeja  Zepter Sponsoring Wyścigów Samochodowych
 Zepter Sponsoring Koszykówki  Zepter Sponsoring Wyścigów Samochodowych F1 Zepter Yacht Show Sponsoring
 Zepter F1 Sponsoring Wyścigów Motorówek, Guido Cappellini Zepter Sponsoring Wyścigów Motorówek F1  Zepter Sponsoring Wyścigów Samochodowych F1

ARTZEPT


Artzept
17. edycja Międzynarodowego Konkursu Designu  otwarta dla młodych talentów z całego świata
 
ARTZEPT 2020

17. edycja
Międzynarodowego Konkursu Designu
otwarta dla młodych talentów
z całego świata.
 

Temat przewodni tegorocznej edycji konkursu to ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE.


ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, jako rozwiązanie koncepcyjne dla dekoracji ściennej na przedstawionej elewacji zewnętrznej obiektu o wymiarach 629 cm wysokości i 697 cm szerokości, w ramach kompleksu muzealnego Fundacji Zepter. Uczestnicy Konkursu powinni zaproponować technicznie wykonalne rozwiązanie wizualne, które można odwzorować w szerokiej gamie nowoczesnych, trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Praca musi być oryginalną, niepowtarzalną kreacją, której linie, powierzchnie, objętość i proporcje będą odzwierciedlać wizję projektanta. Ufamy, że twórczy duch i wizja projektantów tchną nowe życie w budynek muzeum. Jury ekspertów powołane przez Zepter International wybierze najlepsze prace.

Prace należy przesyłać nie później niż do 31 października 2020 r., wyłącznie w formie elektronicznej i na następujące adresy e-mail: gordana.biba.markovic@gmail.com oraz pressoffice@zepteritaly.com za pośrednictwem https://wetransfer.com. Prace przesłane po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę.

Fasada muzeum Fundacji Zepter

Filantropka Madlena Zepter ustanowiła tę nagrodę w 2004 roku i od tego czasu Artzept urósł w siłę. Dziś jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych konkursów designu na świecie. Co roku, Pani Zepter określa temat konkursu, a prace uczestników oceniane są przez jury złożone z wybitnych artystów i krytyków. W tym roku zwycięzców wyłoni eksperckie Jury, w skład którego wchodzą jedne z najbardziej znanych luminarzy sztuki: historyk i krytyk sztuki Gordana Biba Markovic, oraz projektant przemysłowy prof. Kosta Krsmanovic, przewodniczący jury Carla Tolomeo, Andras Rez, Pino Spagnolo i Mario Arlati.

Konkurs jest otwarty dla młodych, wschodzących talentów z całego świata i ma na celu pobudzanie kreatywności i pomysłowości oraz wsparcie wyjątkowo utalentowanych projektantów. Etos nagrody jest również zgodny z misją Zepter, która dąży do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie poprzez jakość sprzedawanych produktów. W tym roku zwycięska praca zostanie uhonorowana nagrodą w wysokości 10,000 € drugie miejsce zostanie nagrodzone produktami Zepter o łącznej wartości 4,000 € i trzecie miejsce również asortymentem Zepter o łącznej wartości 3,000 €.

Więcej informacji o Konkursie i zasadach zgłaszania prac na www.artzept.com


ZWYCIĘZCY KONKURSU ARTZEPT 2020 Jury wyłoniło zwycięzców 17. Międzynarodowej edycji
Międzynarodowego Konkursu Designu 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE
Z radością gratulujemy kreatywności artystom, którzy przesłali swoje prace:
Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE


Pierwsza nagroda w wysokości 10 000 €

Vesna Stojaković
Dejan Mitov
Serbia

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Pierwsza nagroda - Vesna Stojaković & Dejan Mitov, from Serbia.    

Druga nagroda w wysokości 4 000 € w postaci produktów Zepter
 

Jekaterina Wagurina
Rosja

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Druga nagroda - Jekaterina Wagurina, Rosja.    

Trzecia nagroda o wartości 3 000 € w postaci produktów Zepter

 

Breda Bizjak
Słowenia

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Trzecia nagroda - Breda Bizjak, Słowenia.   

Specjalne wyróżnienie

Jewgenia Kałasznikova,
Białoruś

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Evgenia Kalashnikova, Belarus

Specjalne wyróżnienie

Erdal Ateş,
Turcja

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Erdal Ateş, Turcja

Specjalne wyróżnienie

Manuel Olivares,
Włochy

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Manuel Olivares, Włochy

Specjalne wyróżnienie

Shahed Mohammadzadeh Yengiabad,
Iran

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Shahed Mohammadzadeh Yengiabad, Iran

Specjalne wyróżnienie

Maurizio Lirussi,
Włochy

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Maurizio Lirussi, Włochy

Specjalne wyróżnienie

Andjela Purić,
Serbia

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Andjela Purić, Serbia

Specjalne wyróżnienie

Ivanina Markova,
Bułgaria

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Ivanina Markova, Bułgaria

Specjalne wyróżnienie

Matteo Cecchinato,
Włochy

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Matteo Cecchinato, Włochy

Specjalne wyróżnienie

Milan Simić,
Serbia

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Milan Simić, Serbia

Specjalne wyróżnienie

Eva Kania (Brzoňová),
Czechy

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Eva Kania (Brzoňová), Czechy

Specjalne wyróżnienie

Mehdi Mohajerani,
Iran

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Mehdi Mohajerani, Iran

Specjalne wyróżnienie

Gaby El Ashkar,
Liban

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Gaby El Ashkar, Liban

Specjalne wyróżnienie

Gordana Kaljalović Odanović,
Serbia

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Gordana Kaljalović Odanović, Serbia

Specjalne wyróżnienie

Federico Iocco,
Argentyna

Artzept 2020 – ARTYSTYCZNE INSTALACJE ŚCIENNE, Specjalne wyróżnienie - Federico Iocco, Argentyna