marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Jak robić zakupy?
 
Jesteś w: HOME / Jak robić zakupy?
Rozmiar czcionki | A | A | A

HOW TO BUY  

Odkryj sekrety produktów Zepter

Wysokiej jakości produkty Zepter, dzięki którym będziesz mógł prowadzić zdrowszy tryb życia, są przeważnie sprzedawane w drodze sprzedaży bezpośredniej, ale także w salonach wystawowych Zepter w ponad 60 państwach na całym świecie.

Zakupy Online

Na stronie internetowej Zepter umieszczone są kompleksowe informacje o naszych produktach oraz korzyściach związanych z ich posiadaniem. Jakość, funkcjonalność, korzyści oraz poprawa jakości życia – wszystkie te aspekty są szczegółowo omówione, tak aby klienci uzyskali wszelkie niezbędne informacje i podjęli dobrą, świadomą decyzję, zgodnie ze swoimi potrzebami. Zakupy internetowe na naszej stronie są proste. To zakupy za jednym kliknięciem!


Domowa prezentacja

Produkty Zepter zaprojektowano w oparciu o zaawansowane systemy stworzone z myślą o poprawie stylu życia, abyśmy stali się zdrowsi i bardziej szczęśliwi.

Prezentacja domowa Zepter to ekskluzywny sposób na przekonanie się, w jaki sposób możesz osobiście poprawić jakość swojego życia. Ogromny wachlarz korzyści, jakie oferują produkty Zepter najlepiej przedstawi krok po kroku, w zaciszu Państwa domu, nasz doskonale wyszkolony Przedstawiciel.

Zobacz – Usłysz – Dotknij – Doświadczysz wielu korzyści płynących z posiadania produktów Zepter

Zobacz na czym polega unikalność stylu życia Zepter
 • zespół projektowy Zepter pracuje nad tym, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również doskonałe pod względem estetycznym.
 • wysokie standardy jakości oraz doskonałe wykonanie to kombinacja stworzona z troski o zdrowie i dobre samopoczucie.
 • nasze produkty są inspirowane ludzkim życiem i ogromem możliwości z nim związanych.

Usłysz o korzyściach Zepter
 • odkryj sekret zdrowszego i dłuższego życia.
 • przekonaj się o wszystkich korzyściach płynących z posiadania produktów Zepter, dzięki wyszkolonemu przedstawicielowi Zepter.
 • zdobądź wiedzę o wszystkich korzyściach dla Twojego zdrowia.
 • dowiedz się jak w pełni wykorzystać możliwości produktów.
 • przekonaj się, jak wiele energii, czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić.

Dotknij jakości Zepter
 • poznaj wysokiej jakości materiały, z których wykonane są produkty Zepter.
 • produkty Zepter są wytwarzane w ośmiu fabrykach Zepter, wyłącznie w Europie.
 • produkcja europejska gwarantuje jakość oraz zachowanie najwyższych standardów.
 • produkty Zepter są projektowane w taki sposób, aby służyć użytkownikowi przez całe życie.
 • nowoczesne procesy technologiczne spełniają wymogi precyzyjnej produkcji.

Doświadcz korzyści, jakie dają produkty Zepter
Gdy poznasz produkty Zepter, przekonasz się o realnych korzyściach, jakie możesz doświadczyć oraz o możliwościach poprawy jakości swojego życia. Nasi przedstawiciele zapewnią możliwość poznania sposobu działania produktów oraz zasugerują, w jaki sposób produkty te można stosować w codziennym życiu. Nasze produkty są absolutnie najlepsze pod każdym względem, a Twoje życie zmieni się na lepsze po tym, jak zobaczysz, usłyszysz, dotkniesz i doświadczysz produktów Zepter. Ponad 80 milionów osób już doświadczyło korzyści, wynikających ze stosowania zaawansowanych produktów Zepter i korzystają z nich codziennie, na całym świecie.

Domowa prezentacja Zepter daje gospodarzowi szansę, aby podzielić się z gośćmi swoimi doświadczeniami, zmieniającymi nasze życie, za co firma Zepter wynagrodzi gospodarza, wręczając wartościowy prezent. Zamów prezentację


Salony Wystawowe Zepter

Salony Wystawowe Zepter zlokalizowane są w najbardziej ekskluzywnych miejscach, w największych miastach świata. Wejdź do środka, i odkryj świat luksusu i elegancji.
W salonach prezentowane są produkty Zepter, stanowiące przykład idealnego nowoczesnego wzornictwa i prawdziwej sztuki.