marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
 


UMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naczyń Zepter i poznać wszystkie korzyści płynące z ich użytkowania?
Umów bezpłatną prezentację z naszym doradcą! Spotkanie potrwa około godziny i odbędzie się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.
Certyfikowany przedstawiciel Zepter pomoże Ci wybrać naczynia i produkty idealne do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Imię *:
Nazwisko *:
Miejscowość *:
Telefon*:
 
E-mail *:
Kraj *:
 


Prosimy o przeczytanie i zapoznanie się z poniższymi warunkami oraz zaznaczenie odpowiedniego pola, aby kontynuować.

INFORMACJE ADMINISTRATORA DANYCH

Administrator danych: Zepter International Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) ul. Domaniewska 37

Cel zbierania danych i przewidywana kategoria odbiorców danych: umówienie i przeprowadzenie prezentacji produktów oferowanych przez Administratora danych, wypełnienie prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora danych oraz marketing własnych produktów i usług, a także prowadzenie działalności marketingowej dotyczącej produktów i usług innych podmiotów. Przewidywani odbiorcy danych - podmioty, przy pomocy których Administrator danych umawia i przeprowadza prezentacje swoich produktów oraz podmioty, przy pomocy których Administrator danych prowadzi działalność marketingową dotyczącą własnych produktów i usług. Sposób zbierania danych i pozostałe informacje: dane zbierane są dobrowolnie, osobie przekazującej swoje dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto osobie przekazującej swoje dane przysługuje w każdym czasie prawo cofnięcia uprzednio wyrażonej zgody na (i) przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także na (ii) otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

*  

   

Organizator Programu ZCL100 informuje, że od 20.11.2019 ulega zmianie Regulamin Klubu ZCL100. Szczegóły na www.zepter.pl lub shop.zepter.com.pl

Organizator Programu BCL100 informuje, że od 20.11.2019 ulega zmianie Regulamin Klubu BCL100. Szczegóły na www.zepter.pl lub shop.zepter.com.pl

Wprowadź kod *:
 Security code
*) pola wymagane