OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND
(22) 230 99 40
 
DOŁĄCZ DO KLUBU ZCL100 I KUPUJ Z RABATEM DO -50% !
Banner

Zobacz więcej, poczuj się lepiej - promocja dla Klubowiczów na okulary Hyperlight Eyewear

Zobacz więcej, poczuj się lepiej - promocja dla Klubowiczów na okulary Hyperlight Eyewear

Wakacje wkrótce dobiegają końca, czeka nas powrót do biur i szkoły. W związku z tym każdy z nas powinien ze szczególną troską zadbać o oczy. Dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję na okulary Hyperlight Eyewear z soczewkami fulerenowymi.

Zredukuj stres i zmęczenie dzięki okularom Hyperlight Eyewear.

Soczewki okularów Hyperlight Eyewear mają wyjątkowe właściwości. Nie tylko skutecznie chronią oczy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, nadmiar światła niebieskiego), mają też zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego mózgu. Dzięki cząsteczkom fulerenu C60 poprawiają zdolności poznawcze i nastrój. 

Ciało migdałowate to niewielka struktura w mózgu, która odpowiada za pamięć opartą na emocjonalnych skojarzeniach. Wstępne wyniki badań pokazują, że światło filtrowane przez soczewkę fulerenową może zmniejszać jego aktywność. W praktyce oznacza to, że pomaga łagodzić silne reakcje emocjonalne i redukować stres. 

Okulary Hyperlight sprawiają, że lepiej widzimy, a nasz wzrok się nie męczy. Poprawiają też koncentrację i sprawiają, że jesteśmy spokojniejsi. Dlatego świetnie sprawdzą się podczas nauki i pracy. Teraz możesz je kupić aż do 30 proc. taniej! Promocja “Zobacz więcej. Poczuj się lepiej” obejmuje wszystkie modele okularów dla dorosłych i dzieci, soczewki, które możesz dopasować do swoich oprawek oraz oprawki z nakładkami clip-on z soczewkami fulerenowemi.

Jeśli jeszcze nie należysz do Klubu Zepter, nie zwlekaj - zapisz się już dziś i ciesz się wieloma korzyściami.

Warunki promocji:

  1. Promocja trwa do 11.09.2022 r.
  2. Forma zakupu: gotówka, kredyt lub przedpłaty (maksymalnie 12, a pierwsza z nich musi stanowić 20 proc. wartości zamówienia).
  3. Oferta dla członków Klubu ZCL 100/BCL 100.

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.


Opublikowano: 11.08.2022 10:25:50 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Świat Zepter
Udostępnij: