OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Zepter i KPR Legionowo łączą siły

Zepter i KPR Legionowo łączą siły
KPR Legionowo ma przed sobą ambitny cel: powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce, PGNiG Superligi. To nie wszystko — zostaliśmy właśnie sponsorem tytularnym klubu, co oznacza, że w sezonie 2023/2024 będzie występować pod nazwą Zepter KPR Legionowo! 

konfa2.jpg

- Misja Zepter jest spójna i tożsama z tym, co mamy zapisane w statucie: propagowanie zdrowia i aktywności fizycznej. Łączy się z tym, co chcemy promować - mówił podczas konferencji prasowej 18 kwietnia prezes klubu Dominik Brinovec. - Bardzo się cieszę, że nasi zawodnicy będą mogli korzystać z produktów Zepter, dzięki czemu znacznie zwiększą swoją efektywność. Zdrowy sen, odpowiednia suplementacja, zdrowe odżywianie mają realny wpływ na formę sportowca. Tymi filarami chcemy zarażać całe środowisko, zawodników i naszych kibiców. 
 
My również bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki za naszą drużynę. Energia i zapał legionowskich zawodników przyciągają na mecze całe rodziny. Czuć, że odradza się moda na piłkę ręczną. To zaszczyt i przyjemność mieć w tym swój udział.

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.


Opublikowano: 19.04.2023 16:02:31 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Z Życia Firmy
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.