OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Zdrowia i Urody Zepter?

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Zdrowia i Urody Zepter?

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Zdrowia i Urody Zepter? Klub Zepter to przedsięwzięcie kierowane do wszystkich osób, które cenią zrównoważony, zdrowy tryb życia i pragną każdego dnia sięgać po więcej. Dowiedz się, w jaki sposób uczestnictwo w Klubie może pomóc Ci realizować Twój potencjał i świadomie realizować Twoje osobiste cele.
 

Klub Zepter ZCL 100 - kupuj, oszczędzaj i ciesz się zdrowiem!

Marka Zepter oferuje szeroką gamę produktów, których celem jest poprawa komfortu życia Twojego i Twoich bliskich. Wierzymy, że każdy ma niezbywalne prawo do czasu dla siebie, cieszenia się zdrowiem i zapewnienia sobie przyjemności kulinarnych i pielęgnacyjnych. Dbając o siebie każdy z nas ma możliwość budować zdrowe relacje z innymi - dlatego stworzyliśmy Klub Zepter ZCL.

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.

 

Ideą Klubu jest ułatwienie dostępu do produktów, które są dopracowane w każdym detalu i jakie mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Stawiamy na technologie przyszłości i analizujemy trendy tak, aby zawsze być krok do przodu. Pośród produktów Zepter znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania, potwierdzone badaniami i testami konsumenckimi.

Uważamy, że zdrowe i szczęśliwe życie we współczesnych, trudnych ekologicznie czasach, wymaga zrównoważonego podejścia do konsumpcjonizmu i zasobów. Dlatego też stawiamy na doświadczenia: klub ZCL 100 to również warsztaty, w czasie których zdobędziesz cenną wiedzę na temat gotowania i zdrowia. Będąc członkiem klubu uzyskujesz dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i specjalistycznych wskazówek.

Gotowy, aby na nowo odkryć, czym może być życie?

Wypełnij deklarację przystąpienia do Klubu Zepter już teraz.
Wiemy, jak ważną rolę w życiu spełnionego człowieka odgrywają relacje - dlatego doceniamy zaangażowanie Ciebie i Twoich bliskich w uczestnictwo w Klubie.

Klub ZCL Zepter to doświadczenia: warsztaty gotowania i zdrowego stylu życia

We współczesnych czasach niestety wiele relacji, związków i produktów jest tymczasowych. W Klubie ZCL Zepter stawiamy jednak na budowanie długotrwałej jakości, dlatego zobowiązujemy się do premiowania Twojego uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu przez cały okres wspólnej przygody. Skupiamy się nie tylko na rabatach czy różnorodnych formach finansowania, ale przede wszystkim indywidualnym kontakcie - chcemy Cię poznać, aby dopasowywać Klub do Twoich potrzeb.

Nie lubisz formalności?Nie przejmuj się! We wszystkich Twoich decyzjach możesz liczyć na pomoc osobistego konsultanta, który nie tylko służy doświadczeniem i bogatą wiedzą na temat samych produktów Zepter, ale także pomoże we wszelkich kwestiach związanych z finansami i organizacją zakupów.
Lubisz zdobywać nowe informacje i uczyć się od ekspertów? Mamy dla Ciebie świetną informację. W ramach członkostwa w klubie Zepter zyskujesz możliwość uczestnictwa w oryginalnych, przygotowanych z myślą o naszych Klubowiczach Warsztatach kulinarnych, które pomogą Ci wykorzystać potencjał kulinarny - Twój i Twoich naczyń oraz urządzeń Zepter.

Smażenie bez tłuszczu, gotowanie bez wody - kilka prostych tricków kuchennych i umiejętne zastosowanie unikalnych właściwości naczyń Zepter pomoże Ci stworzyć królewskie posiłki, które odżywią ciało i umysł. Zdrowe gotowanie może być pełne smaku, kolorów i atrakcyjnie podane. Na warsztatach Zepter, które odbędziesz w ramach klubu ZCL 100 poznasz tajniki kulinarne znane wyłącznie profesjonalnym szefom kuchni.

Chcesz poznać kulinarne tajemnice i stać się mistrzem kuchni?

Wypełnij deklarację przystąpienia do Klubu Zepter już teraz!


Materiały edukacyjne i profesjonalne zabiegi fototerapii dla klubowiczów

Fototerapia to unikalna metoda leczenia światłem. Liczne badania kliniczne wykazały jej skuteczność w terapii wielu schorzeń, począwszy od bólów mięśniowych, poprzez kontuzje stawów, na poprawie samopoczucia psychicznego skończywszy. Fototerapia jest bezbolesnym, nieinwazyjnym, profesjonalnym zabiegiem medycznym, który możesz przeprowadzić w zaciszu swojego domu nie mając medycznych kwalifikacji. Aby jednak w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje fototerapia opatentowanymi urządzeniami Zepter - Bioptron Pro 1, Bioptron MedAll, Therapy Air Ion i Medolight Bludoc, warto zapoznać się z podstawami ich użytkowania.

W Klubie Zepter klubowicze mają nie tylko szeroki dostęp do materiałów edukacyjnych zwiększających ich kompetencje w posługiwaniu się wymienionym sprzętem medycznym, ale również mają okazję poddać się zabiegom fototerapii u ekspertów. W ten sposób będąc w Klubie Zepter ZCL 100 zyskujesz wiedzę teoretyczną, umiejętności praktyczne i możliwość relaksu w czasie specjalistycznych sesji.

Praktyczne rady i wskazówki - co daje Ci dostęp do warsztatów z naszymi Ekspertami

Warsztaty z Ekspertami Zepter to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania kulinarnego, wiedzy dietetycznej czy kondycji fizycznej, w kontakcie z naszymi Ekspertami zyskujesz szansę samorozwoju. W czasach, w których w internecie coraz trudniej o dostęp do sprawdzonych treści tworzonych przez wykwalifikowanych specjalistów, w ramach klubu ZCL 100 stawiamy na profesjonalizm. Dajemy Ci gwarancję jakości, a nawiązując współpracę wyłącznie z ekspertami w swojej dziedzinie mamy pewność, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Z naszych warsztatów dowiesz się:
  • jak efektywnie wykorzystywać możliwości urządzeń i naczyń Zepter - począwszy od garnków, poprzez roboty kuchenne na medycznym sprzęcie z linii Zepter Medical skończywszy
  • jak dbać o higienę i czystość w domu bez używania szkodliwej dla zdrowia chemii gospodarczej i w jaki sposób niwelować alergeny
  • na czym polega świadoma pielęgnacja skóry i ciała
  • jak czerpać radość z życia!
 

5 powodów, dla których warto być w Klubie ZCL Zepter

1. Członkostwo w klubie zrzeszającym ludzi prowadzących zrównoważony tryb życia i cieszących się każdą chwilą.
2. Unikalna oferta profesjonalnych urządzeń i naczyń, zoptymalizowana do Twoich potrzeb i możliwości.
3. Zaproszenie do uczestnictwa w unikalnych warsztatach pomagających odkryć indywidualny potencjał.
4. Profesjonalne zabiegi fototerapii i badania skóry, które pomogą Ci cieszyć się zdrowiem i świetnym samopoczuciem.
5. Pomoc osobistego konsultanta, który przygotuje spersonalizowaną do Twoich potrzeb ofertę bazującą na specjalistycznych produktach Zepter.

Wejdź do świata Zepter i ciesz się życiem na nowy sposób!

W świecie Zepter oferujemy Ci wszechstronną opiekę i bezpieczeństwo. Zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu, dlatego proponujemy liczne profesjonalne zabiegi oraz badania skóry. Pamiętaj, że dbając o siebie wpływasz na komfort nie tylko swojego życia, ale również Twoich bliskich. Dlatego pozwól sobie na małe i duże przyjemności - bo to właśnie z nich składać się powinna nasza codzienność.

Dołącz już teraz. Deklaracja przystąpienia do Klubu Zepter już czeka!

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.


Opublikowano: 14.09.2021 13:34:33 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Z Życia Firmy
Udostępnij: