OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Jak zmienić nasze codzienne procedury pielęgnacji urody w luksusowe, dogadzające nam rytuały

Jak zmienić nasze codzienne procedury pielęgnacji urody w luksusowe, dogadzające nam rytuały
Więc chodzisz do pracy, opiekujesz się rodziną, utrzymujesz dom, a nawet masz życie towarzyskie! Brzmi jak typowy dzień w życiu współczesnej kobiety! Powinnaś także zadbać o swoje zdrowie i wygląd! Nie jest to łatwe, ale wiemy, że jesteś wielozadaniową Wonder Woman i  doskonale nadajesz się do kołysania nosidełka, zajmowania się rodziną i przyjaciółmi. Tak więc bardzo potrzebny odpoczynek i czas, aby być z sama ze sobą, stał się luksusem. Czas dla siebie, nawet zapomniałaś, co to znaczy, prawda? A potem, dbasz o siebie i jesteś fit i używasz właściwych produktów do pielęgnacji skóry. Jednak stosowanie zbyt wielu różnych produktów, na dzień i na noc, może również być nudną i czasochłonną rutyną. Mamy więc dla ciebie wskazówkę i sugestię, jak możesz "ukraść" kilka chwil w ciągu dnia dla siebie i przeprowadzić swoją codzienną rutynę piękności w inny sposób. Przekształć rutynę, powtarzającą się pielęgnację urody w swoje własne "zacisze" relaksu i piękna. Poświęć 10-15 minut rano i wieczorem, kiedy masz czas tylko dla siebie i relaks. Zamiast po prostu nakładać produkt, którego używasz, rób to świadomie i powoli, ciesząc się każdym dotykiem i warstwą kremu, który delikatnie wmasowujesz w skórę. Znajdź jakiś  cichy pokój, łazienkę, włącz relaksującą muzykę jeśli chcesz i po prostu bądź ze sobą przez kilka minut.
 
Możemy pomóc ci w pielęgnacji skóry, stosując odpowiednią kombinację produktów oczyszczających La Danza, produktów, które są ukierunkowane na konkretne potrzeby. Ponieważ chcemy, abyś zachowała młodzieńczą skórę, która uzupełnia twoją duszę i nastrój! Udzielamy ci również porad dotyczących właściwego stosowania i łączenia produktów. To od Ciebie zależy, czy twoja codzienna pielęgnacja skóry będzie prawdziwą przyjemnością:
                                 
Bogate w witaminy mleczko oczyszczające PNK701+ Owocowy tonik odświeżający PNK702 + Kompleks przeciwzmarszczkowy PNK-708 + Kompleks ujędrniający PNK-721
 
To krok na przód w twoje codziennej pielęgnacji i zajmie ci ona trochę więcej czasu, ale poczujesz się szczęśliwa i odmłodzona. Wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy z witaminowym mleczkiem oczyszczającym i owocowym tonikiem odświeżającym La Danza, nałóż cienką warstwę kompleksu przeciwzmarszczkowego na twarz i szyję (jako krem na noc). Zalecamy stosowanie tego produktu w połączeniu z kompleksem ujędrniającym i przestawianie się z jednego na drugi co dwa tygodnie. Niech ten rytuał piękności będzie twoją medytacją przed snem.
 
 
Więc pielęgnujesz swoją skórę i jednocześnie cieszysz się każdą minutą. Wszystko zależy od twojej perspektywy: nudna codzienna rutyna lub zmysłowy masaż i czas sam na sam dla spokoju twojego umysłu!

Opublikowano: 22.06.2020 17:22:16 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Żyj Zdrowo, Żyj Dłużej
Udostępnij: