OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Doświadczenia lekarza w stosowaniu terapii światłem Bioptron Hyperlight [Leonova Evgenia Y., prywatna praktyka lekarska, Anapa, Rosja]

Doświadczenia lekarza w stosowaniu terapii światłem Bioptron Hyperlight [Leonova Evgenia Y., prywatna praktyka lekarska, Anapa, Rosja]
Dr Leonova zaobserwowała znaczną poprawę w leczeniu niedowładów (częściowej utraty lub upośledzenia dobrowolnego ruchu) nerwów twarzowych, artretyzmu, artrozy, ropni, ran, owrzodzeń, zarostowego zapalenia wsierdzia (zapalenie wewnętrznej wyściółki tętnicy powodujące zamknięcie tętnicy) i angiopatii (choroby naczyń krwionośnych) u pacjentów cierpiących na cukrzycę.

WUKO-Cover-FINAL_211119.jpg

Zaobserwowała również szybsze gojenie się ran przy zastosowaniu technologii wykorzystującej fuleren, zwłaszcza przy owrzodzeniach troficznych, w porównaniu ze standardowym filtrem medycznym Bioptron.
W opisywanym poniżej przypadku klinicznym dr Leonova leczyła 27-letniego pacjenta z ropną raną po wewnętrznej stronie biodra po nieudanej flebektomii (małoinwazyjnej procedurze, w której za pomocą małego skalpela lub igły usuwa się żylaki znajdujące się tuż pod powierzchnią skóry) w pachwinie. Ranę leczyła terapią Bioptron Hyperlight, stosując filtr fulerenowy przez 20 minut 4 razy dziennie, aż do zagojenia się rany (po 20 dniach leczenia).
Po 15 dniach leczenia efekt gojenia się był widoczny na powierzchni całej rany. Powierzchowny obszar rany całkowicie się zagoił. Najgłębszy obszar rany uległ poprawie na brzegach, podobnie jak obrzęk. Stan zapalny uległ zmniejszeniu. Nowo uformowana blizna miała lepszy wygląd estetyczny a zregenerowana skóra była zdrowa - przywrócona została elastyczność i nie było nieprawidłowych blizn.

  Obraz 1 i 2. Dynamika rany w 1. i 15. dobie po flebektomii.


Filtr fulerenowy to najnowsza i najbardziej innowacyjna technologia wykorzystywana w terapii światłem Bioptron. Coraz więcej lekarzy potwierdza na podstawie własnych doświadczeń, fantastyczne wyniki w leczeniu różnych schorzeń.

 

I Ty zacznij stosować terapię światłem Bioptron w domu!

Opublikowano: 22.09.2020 09:42:33 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Żyj Zdrowo, Żyj Dłużej
Udostępnij: