OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]

Naczynie owalne z pokrywą, 6.0 l, 30 x 22 cm, wys. 13.5 cm, 2 uchwyty

ZAPROJEKTOWANE DO ZDROWEGO GOTOWANIA NA CAŁE ŻYCIE

Z-V3060

DOSTAWA DO 30 DNI

Zła jakość naczyń do gotowania jest wrogiem naszego zdrowia. Uczyń z profilaktyki swój priorytet – w czym pomogą ci naczynia Zeptera – najlepsze na świecie z racji wyjątkowych korzyści dla zdrowia, znakomitych opatentowanych technologii produkcji, stosowania najdroższych materiałów, funkcjonalnego a zarazem luksusowego designu.
ZEPTER TO ZDROWE ROZWIĄZANIE!

Potrzebujesz doskonałego naczynia do drobiu, mięsa, pieczeni, ryżu, makaronu, sosu bolońskiego, risotta, chili con carne, curry, owoców morza, ziemniaków czy deserów? Wybierz naczynie z naszej szerokiej oferty, żeby przygotować danie, które będzie kulinarnym spełnieniem. Poznaj nowe smaki pożywienia, które zachowało swoje organoleptyczne właściwości (kolor, kształt, strukturę, aromat i smak). Pożywienie jest również zdrowe, bo jego odżywcze i biologiczne wartości (witaminy, minerały, białka, mikro- i makroelementy) zostały zachowane.

CO SPRAWIA, ŻE NACZYNIA ZEPTERA SĄ  WYJĄTKOWE?

Najnowocześniejsza technologia razem ze wspaniałym i funkcjonalnym designem sprawia, że każdy detal naczynia Zeptera jest starannie przemyślany i wykonany z doskonałą precyzją w celu uzyskania najlepszego efektu gotowania. Rezultatem są nowoczesne naczynia, które chronią twoje zdrowie i dostarczają smaczne posiłki. Oto 10 powodów, dla których naczynia Zeptera są światowymi liderami:

1. OCHRONA ZDROWIA: Wszystkie naczynia Zeptera gwarantują mniej szkodliwych tłuszczów, mniej kalorii, a więcej witamin, minerałów i białek dzięki zachowaniu wartości odżywczych, biologicznych i organoleptycznych. Badania medyczne udowadniają, że niezdrowa dieta jest główną przyczyną większości  poważnych przewlekłych chorób w dzisiejszym świecie (epidemia otyłości, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca i rak).
Niepotrzebnie gotujemy warzywa w wodzie i smażymy produkty w wysokich temperaturach, w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach. W konsekwencji spożywamy produkty pozbawione wartości odżywczych, które na krótko dają nam poczucie sytości, bo głód wraca bardzo szybko. Spożywamy za dużo soli, tłuszczu i cukru, za dużo kalorii i jedzenia śmieciowego. W dłuższej perspektywie ma to bardzo negatywne skutki dla naszego zdrowia. Dzięki najnowszej innowacyjnej technologii Zeptera żywność może być gotowana bez dodawania wody, bez różnego rodzaju tłuszczów w niskich temperaturach, zachowując w ten sposób wartości odżywcze. To prowadzi do zmniejszenia spożycia kalorii aż do 1500 kalorii tygodniowo!

2. BEZTERMINOWA GWARANCJA: Naczynia są mistrzowsko wykonane z najlepszego Zepter metalu 316L. Najwyższej jakości niezniszczalny metal kosztuje o 50% więcej niż stal nierdzewna 18/10  i jest wyjątkowo cenny i trwały. Ten niezrównany metal jest przyjazny dla środowiska i bardziej odporny na skutki fizyczne i chemiczne, całkowicie odporny na korozję. Znak jakości Zeptera jest bezterminową gwarancją na metal.
 
3. WYJĄTKOWY PROCES GOTOWANIA: Zepter opracował sposób gotowania, podczas którego para uwalniana z przygotowanego posiłku unosi się do góry, kondensuje w kontakcie z pokrywą - zawsze chłodniejszą niż naczynie - i opada. Proces przebiega bez przeszkód do momentu, gdy jedzenie jest odpowiednio ugotowane (tzw. Zamknięty Obieg Zeptera). Zapewnia on zdrowe przygotowanie żywności bez dodawania wody i tłuszczu, zawsze w niskich temperaturach. Żywność ugotowana w ten sposób jest nie tylko zdrowsza, ale lepiej smakuje, bo zostają zachowane naturalne smaki i aromaty (nawet bez soli i przypraw). Ponadto lepiej wygląda, bo utrzymała kolor, smak i fakturę.
 
4. (ZAC)  ZEPTER AKUTERMICZNE DNO: Dno każdego garnka Zeptera jest wykonane z trzech warstw metalu (indukcyjnej, akumulacyjnej, przewodzącej). Ta opatentowana technologia  - Zepter Accuthermal Compact (ZAC)  - jest sercem metody Zeptera, która polega na przygotowaniu zdrowego jedzenia. Wyjątkowa prasa o nacisku 2000 ton jest używana do połączenia trzech warstw dna  w jedną całość z korpusem naczynia.
 
5. SZCZELNA POKRYWA: Znacznie cięższa od większości konwencjonalnych pokryw, jest doskonale dopasowana do brzegu naczynia, hermetycznie je zamyka  podczas gotowania za pomocą wodnej uszczelki, która tworzy się w czasie procesu zamkniętego obiegu i jednocześnie sprawia, że jedzenie nie kipi. Pokrywa może być odłożona na opatentowanych uchwytach Zeptera, co oszczędza miejsce na blacie kuchennym.
 
6. BEZPIECZNE UCHWYTY: Uchwyty każdego naczynia są unikalnie zaprojektowane, by nie ulegały przegrzewaniu zgodnie z opatentowaną technologią zapewniającą minimalną łączność z korpusem naczynia serii Smart Line Masterpiece. Ich ergonomiczny i stylowy design pozwala na komfortowy mocny chwyt i wygodne trzymanie.
 
7. MNIEJ TŁUSZCZU, WIĘCEJ WITAMIN: Zawartość witaminy C w ziemniaku gotowanym w wodzie zmniejsza się o 60-80%. Wyniki badań dowodzą, że gotowanie w naczyniach Zepter  zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza. Naturalny tłuszcz znajdujący się w mięsie wydostaje się podczas grillowania w naczyniach Masterpiece, więc dodatkowy tłuszcz jest zbędny. To znaczy, że grillowana cielęcina zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie. To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka - 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli,  z zużyciem złej jakości naczyń i narzędzi.
 
8. BEZPIECZNA POWIERZCHNIA ‘NON-STICK’: Zła jakość naczyń do gotowania jest największym wrogiem naszego zdrowia. Najczęściej spotykanymi materiałami są: ceramika, szkło, aluminium, Teflon, niskiej jakości stal, zwykła stal, emalia, powłoka ‘non- stick’. Materiały te często mogą się utleniać i pokrywać rdzą; naczynia wykonane z nich przeważnie mają cienkościenną konstrukcję, więc ciepło łatwo pali jedzenie. Badania potwierdzają, że powierzchnie zapobiegające przywieraniu  (non-stick) i podobne materiały podczas ogrzewania uwalniają toksyczne gazy, które są uważane za rakotwórcze. Nieprzywierająca powierzchnia Zeptera jest efektem specjalnej technologii, która zmienia strukturę metalu, nie ma na niej żadnych szkodliwych powłok ‘non-stick’, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Jest również łatwa do czyszczenia.
 
9. CYFROWY TERMOKONTROLER: Gwarantujący pełną kontrolę nad procesem przygotowania jedzenia, cyfrowy termokontroler Zeptera jest nowym wyjątkowym urządzeniem, które umożliwia całkowicie zautomatyzowany proces gotowania od początku do końca. Inteligentna technologia pozwala przygotować zdrowy posiłek we właściwy sposób bez konieczności spędzenia w kuchni wielu godzin. To daje nam więcej wolnego czasu na inne ulubione zajęcia. Z cyfrowym termokontrolerem w kilka sekund, zaledwie jednym naciśnięciem przycisku można zaprogramować temperaturę i czas. Kiedy wszystko jest ustawione, rozpoczyna się proces gotowania i kończy się automatycznie. Wygodne pokrętło umożliwia łatwy odczyt temperatury na skali: Moist (mokre) lub Dry (suche). Kolorowe  pola oznaczają trzy zakresy temperatur: żółte pole dla podgrzewania, zielone dla prawidłowej temperatury gotowania, a czerwone wskazuje przegrzanie.
 
10. EKONOMIA: Naczynia Zeptera to oszczędność czasu, energii i miejsca, ale przede wszystkim ochrona zdrowia. Jedzenie gotuje się we własnych sokach w niskiej temperaturze oszczędzając do 70% wydatków na energię i do 30% wydatków na żywność, co urasta do sumy tysięcy euro rocznie.  Dodatkowo, garnki chronią przed rozlaniem i nie zatłuszczą kuchenki, są praktyczne, bo zajmują mało miejsca i łatwo je myć.

Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-V3060
NAZWA PRODUKTU
Naczynie owalne z pokrywą, 6.0 l, 30 x 22 cm, wys. 13.5 cm, 2 uchwyty
MASA BRUTTO [KG]
4,1
MASA NETTO [KG]
3,71
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
Włochy
WSKAŹNIK TEMPERATURY
Analogowy
RODZAJ STALI
AISI 316L 304
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
13.5 cm
POJEMNOŚĆ
6.0 l
WYMIARY
30 x 22 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
NIE
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
Udostępnij:

Powiązane produkty