OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]

Płyn Cleansy Cleaner, 500 ml

BEZPIECZNIE I SKUTECZNIE USUWA BRUD, TŁUSZCZ, PLAMY I SMUGI

TFD-942

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Jeśli chcesz zachować błyszczącą powierzchnię naczyń Zepter Masterpiece, żeby wyglądały jak nowe, nie stosuj ostrych przyrządów czyszczących takich jak stalowa wełna. Zamiast nich użyj doskonałego preparatu Cleansy Cleaner – wyjątkowo skoncentrowanego detergentu, który jest w ponad 90% biodegradowalny i nie zawiera fosforanów. Cleansy Cleaner konserwuje, poleruje i czyści naczynia kuchenne i jest bezpieczny dla ciebie, twojej rodziny i środowiska naturalnego.
ZADZIWI CIĘ, CO MOŻE CLEANSY!

Specjalnie stworzony przez naszych naukowców do łatwego i bezproblemowego czyszczenia naczyń Zeptera. Po wypolerowaniu za pomocą Cleansy powierzchnia naczynia lśniła jak nowa.
Przywróć garnki do życia z minimalnym wysiłkiem dzięki Cleansy. Cleansy konserwuje, poleruje i czyści twoje naczynia, ale to nie wyczerpuje listy jego zalet. Używaj Cleansy do czyszczenia wszystkich przedmiotów ze stali nierdzewnej, zwłaszcza akcesoriów łazienkowych. Nigdy już nie będziesz używał innego środka czyszczącego.
KOD POZYCJI
TFD-942
NAZWA PRODUKTU
Płyn Cleansy Cleaner, 500 ml
MASA BRUTTO [KG]
0,5
MASA NETTO [KG]
0,5
ZASTOSOWANIE
Płyn czyszczący do stali szlachetnej
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
POJEMNOŚĆ
500 ml
SKŁAD
< 5% anionowy środek powierzchniowo czynny 5-15% niejonowy środek powierzchniowo czynny; Aqua; Quarz; C12-15 PARETH-3; Sodium dodecilbenzenesulfonate; Citric Acid; Perfumes, (Limonene, Linalool, Geranio, Citral, Citronellol, Cinnamyl, Alcohol, Hexyl Cinnamal, Alpha- Isomethyl Ionone), konserwanty (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone).
OSTRZEŻENIA
Działa drażniąco na oczy. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Do ochrony wrażliwej skóry i przy dłuższym użyciu zaleca się zakładanie rękawiczek. W razie połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.
Udostępnij:

Powiązane produkty

Płyn czyszczący CleanSy, 500 ml

Gotowanie
VGW-0029
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.