OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]

Płyn czyszczący CleanSy – 500ml

VGW-0029

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Płyn czyszczący CleanSy to skoncentrowany wielofunkcyjny detergent, który może być używany do naczyń lub jako wielofunkcyjny środek czyszczący w Twoim gospodarstwie domowym. Kuchnia będzie się świecić z pomocą płynu CleanSy! Niezwykle skuteczny wobec tłuszczu oraz brudu, lecz delikatny dla Twojej skóry.
Płyn czyszczący CleanSy to Twoja zaufana pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w domu. Niezwykle skuteczny, z delikatną formułą dla Twojej skóry - produkt, który pokochasz! Możesz go używać do wszystkiego, począwszy od naczyń oraz linoleum, poprzez płytki oraz drewniane wykończenia podłóg, po toalety oraz wanny, a nawet pojemniki na śmieci. Po co kupować drogie i toksyczne detergenty, które zajmują dużo miejsca. Możesz użyć jednego detergentu dla całego gospodarstwa domowego, który gwarantuje doskonałe rezultaty i delikatność dla skóry!

Płyn czyszczący CleanSy jest w ponad 90% biodegradowalny i nie zawiera szkodliwych fosforanów.
KOD POZYCJI
VGW-0029
NAZWA PRODUKTU
Płyn czyszczący CleanSy – 500ml
MASA BRUTTO [KG]
0,5
MASA NETTO [KG]
0,5
ZASTOSOWANIE
Płyn czyszczący CleanSy
PRODUCENT
Home Art & Sales Servcies AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau, Szwajcaria
POJEMNOŚĆ
500ml
SKŁAD
5% kationowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne; pozostałe składniki: Perfumes (Limonene, Citral, Hexyl Cinnamal), konserwanty (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone)
OSTRZEŻENIA
Działa drażniąco na oczy. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Do ochrony wrażliwej skóry i przy dłuższym użyciu zaleca się zakładanie rękawiczek. W razie połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.
Udostępnij:

Powiązane produkty

Płyn Cleansy Cleaner, 500 ml

Gotowanie
TFD-942
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.