OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-20%

Naczynie 5.0 l, Ø 20cm, wys. 17 cm

Z-2050

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Opatentowana na całym świecie, rewolucyjna, unikalna i trwała metoda przygotowywania zdrowej żywności. Najwyższej jakości materiał, z którego wykonane są naczynia Masterpiece, Zepter Metal 316L, zaawansowana technologia i innowacyjne wzornictwo dają możliwość gotowania bez wody oraz smażenia i pieczenia bez tłuszczu, dzięki czemu posiłki są zdrowsze, smaczniejsze, żywność zachowuje swój naturalny aromat, smak, cenne wartości odżywcze (witaminy, minerały, białka, mikro i makro elementy), poza tym jest małokaloryczna oraz pozbawiona jakichkolwiek szkodliwych substancji.
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY + ZDROWY SYSTEM GOTOWANIA = DŁUŻSZE ŻYCIE
 
Nikt nie powinien narażać swego życia, przygotowując i jedząc bezwartościową, toksyczną i rakotwórczą żywność przez używanie złej jakości garnków, patelni i nie spełniających standardów systemów gotowania. Jedynym rozwiązaniem są naczynia Zepter Masterpiece. Przyrządzaj zdrowe potrawy, polub właściwą dietę i żyj dłużej i bardziej produktywnie. Głębokie garnki Zeptera są idealne do przygotowania szerokiego wyboru potraw – makaronów, zup, potraw curry, gulaszy i wielu innych. Najnowocześniejsza technologia Zeptera, wykorzystanie najlepszych, najdroższych materiałów gwarantuje zachowanie w potrawach  witamin, minerałów i białek i jednocześnie wzmocnienie naturalnego smaku i zapachu produktów – a w efekcie jedzenie zdrowsze i smaczniejsze.  Ponadto, jedzenie się nie kurczy ani nie marnuje, nie przywiera do garnka, nie przypala się, nie zawiera toksycznych tłuszczów, ani akroleiny i nie jest rakotwórcze. Wygląda też lepiej, bo zachowany jest jego kolor, kształt i struktura.
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY 

Naczynia złej jakości są największym wrogiem naszego zdrowia. Większość tradycyjnych naczyń do gotowania jest wykonanych z takich materiałów, jak: ceramika, szkło, aluminium, Teflon, zwykła stal, emalia. Materiały te często się utleniają i pokrywają rdzą, jedzenie łatwo się przypala, a badania pokazują, że powierzchnie ‘non-stick’ (zapobiegające przywieraniu) i podobne materiały zastosowane w procesie klejenia zawierają substancje rakotwórcze. Do produkcji naczyń Zeptera nie używa się żadnych szkodliwych materiałów i powłok, a nieprzywierające powierzchnie są wynikiem specjalnej technologii, zmieniającej strukturę metalu, co jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Głębokie garnki kolekcji Materpiece są wykonane z najwyższej jakości Zepter metalu 316L, którego koszt produkcji jest o 50% wyższy niż stali nierdzewnej 18/10 i który jest wyjątkowo cenny i niezwykle wytrzymały. Ten niezrównany metal jest przyjazny dla środowiska naturalnego, niezniszczalny, bardziej odporny na czynniki fizyczne i chemiczne i całkowicie odporny na korozję.

Metal 316L jest nieporowaty, nie powoduje przypalania jedzenia, nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów w wyniku gotowania, i nie zmienia koloru większości produktów. Poza tym jest maksymalnie neutralny, nie powoduje alergii, jest łatwy do czyszczenia i konserwacji. Tego materiału używa się wyłącznie tam, gdzie jest wymóg najwyższej jakości: w medycynie, do produkcji implantów, protez, narzędzi chirurgicznych, w przemyśle dóbr luksusowych, do produkcji ekskluzywnych zegarków, samochodów i jachtów. Najwyższej jakości Zepter metal 316L jest idealnym i jedynym wyborem dla zdrowego przyrządzania jedzenia, a w konsekwencji dla zdrowszego i dłuższego życia.
Opatentowane akutermiczne dno, podstawa metody Zeptera na przygotowanie zdrowego jedzenia, dzięki któremu można zaoszczędzić do 70% zużycia energii, przyłączone do korpusu garnka przez prasę o nacisku 2000 ton (bez klejenia i lutowania), jest kompaktowe i niezniszczalne. Wreszcie cyfrowy termokontroler Zeptera umożliwia całkowicie zautomatyzowany proces gotowania od początku do końca.
Naczynia Zeptera pozwolą Ci zaoszczędzić do 50% czasu, 70% energii, od 30 do 50% jedzenia, ponieważ żywność gotowana w taki sposób nie kurczy się, ani nie traci wartości odżywczych, ale przede wszystkim ochronią twoje zdrowie.

ZDROWY SYSTEM GOTOWANIA

Zepter opracował sposób gotowania, podczas którego para uwalniana z jedzenia unosi się do góry, kondensuje w kontakcie z pokrywą, która jest zawsze chłodniejsza niż garnek i opada na jedzenie. Proces przebiega bez przeszkód do momentu, gdy jedzenie jest odpowiednio ugotowane. Otrzymał nazwę Zamknięty Obieg Zeptera i zapewnia zdrowe przygotowanie żywności bez dodawania wody i tłuszczu, zawsze w niskich temperaturach.
Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  w porównaniu z gotowaniem w konwencjonalnych naczyniach zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza. Stwierdzono, że cielęcina grillowana w naczyniach Masterpiece zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie. To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli oraz używaniem złej jakości naczyń i narzędzi.
 
DŁUŻSZE ŻYCIE

Ostatnie naukowe publikacje dostarczają dowodów, że zdrowe jedzenie należy do kluczowych czynników, które mają wpływ na długość życia jednostki przez wpływ na długość telomerów. Krótsze telomery wiązały się ze zwiększeniem śmiertelności i niskim wskaźnikiem przeżywalności. To co jemy i jak jemy znacząco wpływa na nasze telomery, zdrowie i długość życia. Nie powinno się gotować warzyw w wodzie, ponieważ to niszczy odżywcze i biologiczne wartości. Nie powinno się smażyć jedzenia w wysokich temperaturach w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach, które produkują kwasy tłuszczowe trans i akroleinę, wyjątkowo toksyczną, brązową zapalną rakotwórczą substancję, które pozostają w przygotowanym jedzeniu. Dokonaj właściwego wyboru, zainwestuj w zdrowie z niezrównanymi naczyniami Zepter Masterpiece, a potem ciesz się pełnią życia i żyj dłużej.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Naczynie o pojemoności 5L i średnicy 20 cm
- Metalowa pokrywa z termokontrolerem o średnicy 20 cm
- NOWOŚĆ - Plastikowa pokrywa o średnicy 20 cm (wytrzymała i szczelna pokrywa do przechowywania żywności i gotowych potraw)


Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-2050
NAZWA PRODUKTU
Naczynie 5.0 l, Ø 20cm, wys. 17 cm
MASA BRUTTO [KG]
2,88
MASA NETTO [KG]
2,34
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
Włochy
WSKAŹNIK TEMPERATURY
Analogowy
RODZAJ STALI
AISI 316L 304
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
17 cm
POJEMNOŚĆ
5.0 L
ŚREDNICA NACZYNIA
20 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
TAK
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca ,że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC -deklaracja potwierdzajaca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU -deklaracja potwierdzajaca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych, 97/23/EC -norma EN12788 -deklaracja potwierdzajaca ,że zostały spełnione wymagania w zakresie bezpieczeństwa dotyczącego szybkowarów domowego użytku.
Udostępnij:

Powiązane produkty