OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]

Naczynie 2,5 l, Ø 16 cm, wys. 13.2 cm

NIEZBĘDNE NACZYNIE W KAŻDEJ KUCHNI!

Z-1625

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

CO SPRAWIA, ŻE NACZYNIA ZEPTERA SĄ  WYJĄTKOWE?
Najnowocześniejsza technologia razem ze wspaniałym i funkcjonalnym designem sprawia, że każdy detal naczynia Zeptera jest starannie przemyślany i wykonany z doskonałą precyzją w celu uzyskania najlepszego efektu gotowania. Rezultatem są nowoczesne naczynia, które chronią twoje zdrowie i dostarczają niesamowitych wrażeń smakowych.
Oto kilka powodów, dla których Zepter jest światowym liderem w produkcji naczyń:

1. OCHRONA ZDROWIA: Wszystkie naczynia Zepter gwarantują mniej szkodliwych tłuszczów – niebezpiecznych dla zdrowia substancji rakotwórczych, mniej kalorii, więcej witamin, minerałów i białek, dzięki zachowaniu wartości odżywczych, biologicznych i organoleptycznych. Dzięki najnowszej innowacyjnej technologii Zepter żywność może być gotowana bez dodawania wody, przygotowywana w niskich temperaturach, bez dodawania jakiegokolwiek tłuszczu.
 
2. BEZTERMINOWA GWARANCJA: Naczynia są mistrzowsko wykonane z niezrównanego Zepter metalu 316L. Najwyższej jakości niezniszczalny metal kosztuje o 50% więcej niż stal nierdzewna 18/10  i jest wyjątkowo cenny i trwały. Ten niezrównany metal jest przyjazny dla środowiska i bardziej odporny na skutki fizyczne i chemiczne, przy czym jest także całkowicie odporny na korozję.
 
3. WYJĄTKOWY PROCES GOTOWANIA: Zepter opracował sposób gotowania, podczas którego para uwalniana z żywności unosi się do góry, kondensuje w kontakcie z pokrywą, która jest zawsze chłodniejsza niż ścianki naczynia, i opada na żywność. Proces przebiega bez zakłóceń do momentu, gdy żywność jest odpowiednio ugotowana. Potrawa przygotowana w ten sposób jest nie tylko zdrowsza, ale też lepiej smakuje, ponieważ zostają zachowane naturalne smaki i aromaty (nawet bez soli i przypraw). Ponadto lepiej wygląda, dzięki zachowaniu jej naturalnego koloru i struktury.
 
4. (ZAC)  ZEPTER AKUTERMICZNE DNO: Dno każdego naczynia Zepter jest wykonane z trzech warstw metalu (indukcyjnej, akumulacyjnej, przewodzącej). Ta opatentowana technologia o nazwie Zepter Accuthermal Compact (ZAC) jest sercem metody gotowania Zepter.
 
5. SZCZELNA POKRYWA: Znacznie cięższa od większości konwencjonalnych pokryw, jest doskonale dopasowana do brzegu naczynia, hermetycznie zamyka naczynie podczas gotowania za pomocą wodnej uszczelki, która tworzy się w czasie procesu zamkniętego obiegu pary wodnej. Potrawy nie kipią, nie musisz martwić się brudną płytą grzewczą. Pokrywa może być odłożona na opatentowanych uchwytach Zepter, co oszczędza miejsce na blacie kuchennym.
 
6. MNIEJ TŁUSZCZU, WIĘCEJ WITAMIN: Zawartość witaminy C w ziemniaku gotowanym w wodzie zmniejsza się o 60-80%. To samo dotyczy innych warzyw i żywności tracących wartości odżywcze i witaminy z powodu złego sposobu gotowania i złych naczyń. Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter gwarantuje zachowanie 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu oraz 83% więcej żelaza! Co więcej, naczynia są praktyczne – zajmują mało miejsca, są łatwe w myciu.
 
 7. OSZCZĘDNOŚCI: Naczynia Zepter to oszczędność czasu, energii i żywności, ale przede wszystkim ochrona zdrowia. Żywność gotuje się we własnych sokach w niskiej temperaturze.
Oszczędzasz do 70% wydatków na energię i do 30% wydatków na żywność, co urasta do sumy tysięcy euro rocznie. 

Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:


 
  
 
KOD POZYCJI
Z-1625
NAZWA PRODUKTU
Naczynie 2,5 l, Ø 16 cm, wys. 13.2 cm
MASA BRUTTO [KG]
2,04
MASA NETTO [KG]
1,64
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
Włochy
RODZAJ STALI
AISI 316L 304
WSKAŹNIK TEMPERATURY
Analogowy
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
13.2 cm
POJEMNOŚĆ
2.5 l
ŚREDNICA
16 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
NIE
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych
Udostępnij:

Powiązane produkty