OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-20%

Naczynie 5.5 l, Ø 24 cm, wys. 13.2 cm

GWIAZDA W KOLEKCJI MASTERPIECE

Z-2455

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Uniwersalność tego naczynia nie ma granic. Jest doskonałe do przyrządzania m.in. drobiu, mięsa, warzyw, potraw curry, owoców morza, przecierów pomidorowych, dżemów i innych przetworów owocowych. Połączenie wysokiej jakości Zepter metalu 316L, akutermicznego kompaktowego dna i Zepter pokrywy to podstawa zdrowego przygotowania jedzenia w jego własnych sokach w niskich temperaturach.
PRZYGOTUJ ZDROWE MAŁE POSIŁKI I SOSY W TYM FANTASTYCZNYM UNIWERSALNYM NACZYNIU!

Doceń wszystkie zalety najnowocześniejszej technologii i wspaniały design Zeptera.

Dzięki technologii zamkniętego obiegu Zeptera odżywczy płyn pozostaje wewnątrz naczynia, pozwalając potrawie gotować się we własnym sosie bez konieczności dodawania wody. Wyobraź sobie, że przygotowujesz śródziemnomorski jednogarnkowy gulasz z różnymi rodzajami papryki, cukinią, soczewicą, słodką wędzoną papryką i tymiankiem albo tradycyjną wołowinę bourguignon, bez tłuszczu i wody, w niskich temperaturach. Końcowym efektem będzie smaczniejsze danie o apetycznym wyglądzie -  naturalny kolor, kształt i struktura zostają zachowane. 

Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-2455
NAZWA PRODUKTU
Naczynie 5.5 l, Ø 24 cm, wys. 13.2 cm
MASA BRUTTO [KG]
3,38
MASA NETTO [KG]
2,71
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze. Idealne do przygotowania potraw z drobiu, mięsnych, pieczeni, ryżu, pasty, risotto, warzyw, zup, chilli, curry, owoców morza, ziemniaków, jarzyn...
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau - Szwajcaria
RODZAJ STALI
AISI 316 L-304
WSKAŹNIK TEMPERATURY
Analogowy
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
13.2 cm
POJEMNOŚĆ
5.5 l
ŚREDNICA
24 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
TAK
WYPRODUKOWANO W
Włochy
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych, 97/23/EC - norma EN12788 - deklaracja potwierdzająca, że zostały spełnione wymagania w zakresie bezpieczeństwa dotyczącego szybkowarów domowego użytku.
Udostępnij:

Powiązane produkty