OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-5%

OLIVE WOOD - NÓŻ SZEFA KUCHNI 18 CM

Solidność i funkcjonalność

KSO-013

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Mały, ale potężny. Ten nóż doskonale nadaje się do precyzyjnych zadań takich jak obieranie, cięcie i siekanie owoców, obierania krewetek, siekanie czosnku lub krojenie ciast. Wielu szefów kuchni uważa to za drugi najważniejszy nóż, po nożu szefa kuchni. Lekki i poręczny nóż z z rękojeścią z drzewa oliwnego ma proste ostrze o długości 9 cm.
długość ostrza: 18 cm

W przeciwieństwie do innych zadań kuchennych obieranie, siekanie, filetowanie i krojenie nadal odbywa się głównie ręcznie. Zmodernizowaliśmy nasze kuchnie za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń ale to nóż - prawdopodobnie najstarsze ze wszystkich urządzeń wciąż jest najważniejszy.
Felix produkuje noże w Solingen, „Mieście Ostrzy”, od 1790 roku i do dziś pozostaje wierny swojej wielowiekowej tradycji. Należy wykonać  ponad 45 procesów, aby wyprodukować doskonale kuty nóż Zepter z wysokiej jakości, pojedynczego kawałka stali. Efekt końcowy nie ma sobie równych pod względem jakości i funkcjonalności.
 
Ręcznie wykonane ostrze z kolekcji Olive Wood, przygotowujemy z jednego kawałka stali X50 CrMoV15. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą jakość, trwałość i ostrość, gwarantowane przez wiele lat.
Uchwyt o mniejszej średnicy w pięknym złotożółtym kolorze zapewnia równowagę stylu i funkcjonalności nawet dla mniejszych dłoni, aby mieć pewny chwyt podczas wykonywania szeregu zadań. Drzewo oliwne jest znane ze swoich właściwości antybakteryjnych, dzięki czemu ten nóż jest bardziej higieniczny w użyciu. Przy niewielkiej konserwacji od czasu do czasu naturalne drewno zachowa swoją strukturę i intensywny kolor przez wiele lat.
 
Dodaj odrobinę śródziemnomorskiego stylu do swojej kuchni!
KOD POZYCJI
KSO-013
NAZWA PRODUKTU
OLIVE WOOD - NÓŻ SZEFA KUCHNI 18 CM
MASA BRUTTO [KG]
0,26
MASA NETTO [KG]
0,14
PRODUCENT
FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen
WYMIARY
długość ostrza 18 cm
MATERIAŁ
Ostrze ze stali wykonane z X50 CrMoV15 Wykute w jednym kawałku w rękojeści z drzewa oliwnego
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
Niepolecane
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecane ręczne czyszczenie i mycie noży. Po użyciu spłucz ciepłą wodą i osusz suchą szmatką.
GWARANCJA
5 lat gwarancji na wykryte wady materiałowe lub produkcyjne. Niniejsza gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających z normalnego użytkowania, zarysowań i pęknięć, które nie wpływają na działanie produktu, a także szkód spowodowanych niewłaściwym użyciem noża, np. niewłaściwe ostrzenie.
WYPRODUKOWANO W
W Niemczech
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności dotycząca rozporządzenia (WE) nr 1935/2004 w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, które - przy właściwym zastosowaniu - nie uwalniają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.
Udostępnij:

Powiązane produkty

-5%

NÓŻ DO MIĘSA 21 CM

Noże
KSO-014
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Nóż do obierania, 9 см

Noże
KSO-010
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

NÓŻ DO OBIERANIA 12 см

Noże
KSO-011
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

NÓŻ SANTOKU 16 CM

Noże
KSO-016
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.