OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-16%

Cobalt Royal - Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 68 elementów

MISTERNIE DEKOROWANA RĘCZNIE WYKONANA PORCELANA

LP-812-G.

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

68 oszałamiających porcelanowych naczyń serwisu Cobalt Royal dla 12 osób dodaje klasy stołowi bogactwem kształtów i barwy w tym trójkolorowym zestawie o najwyższej elegancji. Efektowny odcień niebieskiego wspaniale harmonizuje z kolorem 22-karatowego złota na tle neutralnej bieli porcelany. Zestaw Cobalt Royal występuje w kilku wzorach ukazujących całe jego bogactwo.
STARANNA RĘCZNA ROBOTA ARTYSTÓW RZEMIOSŁA

Zapraszamy do świata kolekcji Masterpiece Zeptera. Kolekcji w której każdy przedmiot jest prawdziwym dziełem sztuki, wykonanym ręcznie przez kilku wybranych rzemieślników,  którzy wiele lat poświęcili na doskonalenie swojego rzemiosła.  Wykonany ręcznie z twardej porcelany oryginalną XVIII-wieczną metodą, kompletny serwis obiadowo-kawowy Cobalt Royal prezentuje wyrafinowany estetyczny smak. Cobalt Royal zawiera największą możliwą liczbę przedmiotów zastawy stołowej. 

PIĘKNO ZRODZONE Z ZIEMI I OGNIA

Kolekcja porcelany Zepter Masterpiece jest ręcznie wykonana z twardej porcelany, odpornej nawet na zarysowania stalowymi przedmiotami dzięki dużej zawartości kaolinu (50-55%) i niskiej domieszce kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). W celu wyprodukowania tej ekskluzywnej porcelany Zepter pracuje wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. Podczas procesu wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nakładany bezpośrednio na przedmiot przy użyciu nieprzylepnego papieru metodą sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, tak że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, osiągając w ten sposób niepowtarzalny połysk. Potem następuje procedura ‘on-glaze’ i dekoracyjne motywy są ręcznie malowane, ze złoceniami lub bez, a przedmioty porcelanowe są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wskazuje nazwa, dekoracje znajdują się na glazurze. Ostatni etap polega na ręcznym malowaniu złotych wzorów z użyciem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem ma brązowawy kolor z powodu użytych olejów i  różnych dodatków, detale na brzegach są nakładane pędzlem. Ten proces nazywany jest ‘złotym ogniem’ i przebiega w temperaturze 800°C. Podobnie uchwyty i dekoracje są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysoce wyspecjalizowane, a wiedza przechodzi z malarza na malarza przez dziesięciolecia.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W porównaniu ze standardowymi wytwórcami porcelany, absolutna przewaga kolekcji Masterpiece Zeptera jest widoczna w każdym szczególe. Zepter International z dumą zaświadcza, że ta porcelana i powiązane z nią kolekcje z serii Table Art są wykonywane ręcznie i ręcznie wykańczane z najwyższej jakości materiałów. 


Zestaw Cobalt Royal na 12 osób zawiera 68 elementy:
 
 • 12 Talerzy obiadowych (Ø 27 cm)
 • 12 Talerzy głębokich ( Ø 22.8 cm)
 • 12 Talerzy deserowych (Ø 21 cm)
 • 1 Waza na zupę (poj. 3.59 l)
 • 1 Salaterka (Ø 25 cm)
 • 1 Sosjerka (Poj: 0.57 l, podstawka 19 cm)
 • 1 Naczynie do serwowania (Ø 32 cm)
 • 1 Półmisek owalny (Ø 32 cm)
 • 12 Filiżanek do kawy (Poj: 0.20 l)
 • 12 Spodków pod filiżankę (Ø 15 cm)
 • 1 Dzbanek do kawy (Poj.1.40 l)
 • 1 Cukierniczka (Poj. 0.32 l)
 • 1 Dzbanek na śmietankę (Poj. 0.25 l).
COBALT ROYAL SETS
KOD POZYCJI
LP-812-G.
NAZWA PRODUKTU
Cobalt Royal - Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 68 elementów
MASA BRUTTO [KG]
32,6
MASA NETTO [KG]
30
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 8832 Wollerau -Szwajcaria
ZASTOSOWANIE
Do serwowania potraw i kawy
WYPRODUKOWANO W
Indonezja
SKŁAD
* 12 talerzy obiadowych * 12 talerzy głębokich * 12 talerzy deserowych * 1 waza na zupę * 1 salaterka * 1 sosjerka * 1 naczynie do serowania * 1 półmisek owalny * 12 filiżanek do kawy * 12 spodków do filiżanek * 1 dzbanek do kawy * 1 cukiernica * 1 dzbanuszek do śmietanki * Karta gwarancyjna
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK w trybie łagodnym
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecamy pielęgnować porcelanę z dużą troską i myć ręcznie. Łagodne preparaty i mycie ręczne zapewnią pięknym złoceniom dłuższy blask
GWARANCJA
Na usterki wynikające z wadliwego wykonania towaru
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Certyfikat jakości potwierdzające, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i w trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.