OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-8%

Zestaw sztućców ze stali szlachetnej - INFINITY (20 elementów)

NOWOCZESNE SZTUĆCE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

LB-1100

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Zestaw Infinity to luksus i najwyższa jakość. Sztućce emanują wyrafinowaniem, wyróżniają się pięknym, falistym kształtem - są idealnym wyborem zarówno podczas codziennych posiłków jak i wytwornych przyjęć! Elegancki design tego pięknie spreparowanego 20-elementowego zestawu ze stali szlachetnej przypomina ostateczny symbol boskości - Nieskończoność (Infinity).
Stal nierdzewna 18/10 zapewnia lata wyjątkowej wytrzymałości, a dbałość o szczegóły podczas projektowania i procesu produkcji gwarantuje, że każdy element jest idealnie ukształtowany i doskonale wyważony. Kiedy luksus spotyka styl, smak i elegancję, rodzi się zupełnie nowy wymiar - pełne i nieskończene piękno.

Niezliczone możliwości jakie ma do zaoferowania życie są w idealnej harmonii gdy odpowiednio zbalansowane. Zgodnie z literaturą na temat zdrowia i szczęścia, jedzenie to coś więcej niż tylko karmienie naszych ciał - jest to akt dzielenia się, miłości, sposób spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Posiłki powinne być prawdziwą przyjemnością - podnieś ducha i ciesz sie pięknem i i elegancją elementów dekoracji Twojego stołu! Z okazji 30-lecia doskonałości Zepter stworzyliśmy zestaw sztućców Infinity - idealny prezent dla Ciebie, aby cieszyć się wyjątkowymi chwilami z tymi, których kochasz.
 
  • Zestaw wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10
  • Można myć w zmywarce
  • Stylowy ergonomiczny design
KOD POZYCJI
LB-1100
NAZWA PRODUKTU
Zestaw sztućców ze stali szlachetnej - INFINITY (20 elementów)
MASA BRUTTO [KG]
1,89
MASA NETTO [KG]
1,12
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
SKŁAD
* 4 noże o dł. 244.5 mm, * 4 widelce o dł. 210 mm, * 4 łyżki o dł. 220 mm, * 4 łyżeczki do herbaty o dł. 156 mm, * 4 widelczyki deserowe o dł. 156 mm
MATERIAŁ
Stal nierdzewna 18/10
WYPRODUKOWANO W
Chiny
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Nie wymaga szczególnej ostrożności. Zaleca się stosowanie łagodnego detergentu
GWARANCJA
36 miesięcy
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywą: 1935/2004 potwierdzająca, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i w trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.