OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-12%

PRINCE - Serwis do napojów ze stali szlachetnej na 6 osób, 25 elementów

SZKLANKI I KIELISZKI NA ZAWSZE

LS-170

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Powiadom mnie jak ten produkt będzie dostępny

Wykonany z niezniszczalnej stali nierdzewnej, zestaw Prince to prawdziwy skarb dla kolejnych pokoleń. Wybierz PRINCE, doceń jego wszechstronność i wytrzymałość i rozkoszuj się wodą, winem, sokami, koktajlami, piwem. Zainwestuj w przedmioty, które cechuje trwałość i wysoka jakość: tacę, 12 spodków, 6 szklanek do wody i 6 kieliszków do wina oraz opcjonalne 6 dodatkowych, cennych kieliszków do likieru. Serwis PRINCE każdemu stołowi nada luksusową oprawę.

UTRZYMAJ WŁAŚCIWĄ TEMPERATURĘ TWOJEGO NAPOJU

Zestaw Prince jest przeznaczony do każdego rodzaju napojów i na każdą okazję, niezależnie od tego, czy jest to codzienny rodzinny posiłek, czy oficjalna uroczystość. Dzięki najlepszemu gatunkowi materiałów i grubości kieliszka, światło i temperatura nie są wstanie wpłynąć na jakość napoju. Swoją pozycję na świecie zestaw ten zawdzięcza najnowocześniejszej technologii, stosowanej do  kształtowania i wykańczania produktu. To ekskluzywne i piękne wzornictwo, idealnie współgra z każdym wnętrzem. Szklanki są matowe, więc tylko ty będziesz wiedział, ile znajduje się w nich napoju. Każdy element jest wykonany z najwyżej jakości stali nierdzewnej (CrNi 18/10). 

Zestaw składa się z następujących elementów:
 
  • 1 Taca (Ø 39.5 cm, grub.: 1.2 mm)
  • 12 Spodków (Ø 13.5 cm, grub.: 1.2 mm)
  • 6 Kieliszków do wody (wys. 17 cm, poj. 320 ml, grub.: kielich - 1 mm, podstawa - 2 mm)
  • 6 Kieliszków do wina (wys. 15.8 cm, poj. 225 ml, grub.: kielich - 1 mm, podstawa - 2 mm)
KOD POZYCJI
LS-170
NAZWA PRODUKTU
PRINCE - Serwis do napojów ze stali szlachetnej na 6 osób, 25 elementów
MASA BRUTTO [KG]
6,18
MASA NETTO [KG]
5,4
ZASTOSOWANIE
Do serwowania napojów, wody, wina, soków, koktajli, piwa
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 8832 Wollerau -Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
WŁOCHY
RODZAJ STALI
AISI 304
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
SKŁAD
* 1 taca * 6 kieliszków do wody * 6 kieliszków do wina * 12 spodków * Karta gwarancyjna
GWARANCJA
Bezpłatna,30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji należy okazać oryginalny dowód zakupu, proszę go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywą: 1935/2004 potwierdzająca, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.