OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-6%

VacSy® Zestaw Standard (9 elementów)

PRÓŻNIOWY SYSTEM VACSY®, WSZYSTKO W JEDNYM!

VS-160

DOSTAWA DO 21 DNI

9-częściowy zestaw VacSy® Standard został zaprojektowany do większych gospodarstw domowych i profesjonalnego użytkowania, żeby chronić żywność od zepsucia przez mikroby, takie jak pleśnie, drożdże, bakterie. Pompa VacSy® usuwa nadmiar powietrza i tworzy próżnię wewnątrz specjalnych szklanych pojemników. Jedzenie pozostaje świeże i zdrowe do 5 razy dłużej niż przechowywane w normalnych warunkach w lodówce, a dodatkowym plusem jest zachowany smak i niezmienione właściwości odżywcze.
OPATENTOWANY SYSTEM PRÓŻNIOWEGO PAKOWANIA NAJLEPSZYM NATURALNYM SPOSOBEM OCHRONY ŻYWNOŚCI NA SKALĘ ŚWIATOWĄ

Dzięki uniwesalnemu zestawowi VacSy® Standard owoce i warzywa są świeże i zachowują swoje wartości odżywcze do 21 dni, ser aż do 60 dni, a większość pozostałej żywności  do 5 razy dłużej niż podczas przechowywania w zwykłych pojemnikach. Niezastąpione narzędzie szefa kuchni i w kuchni domowej. Pompka w zestawie VacSy® wyciąga nadmiar powietrza z pięknie zaprojektowanych pojemników, spowalniając proces psucia żywności i oszczędzając twoje pieniądze.

Jedzenie pakowane próżniowo pozostaje świeże, zachowuje wartości odżywcze, smak i zapach. Mięso i drób  pakowane za pomocą naszego systemu przed zamrożeniem uniknie przemrożenia, dzięki czemu wydłuża się okres przydatności do spożycia. Nasz produkt przekracza próg kuchni – umożliwia zapakowanie lodu na wycieczkę, chroni biżuterię przed zmatowieniem i może służyć do do przechowywania dokumentów.  Zestawu VacSy® można używać do pakowania próżniowego świeżej lub przetworzonej żywności bezpośrednio w  pojemnikach VacSy® , w butelkach i torebkach  VacSy® oraz w naczyniach Zeptera.

PRZECHOWUJ JEDZENIE Z GŁOWĄ: ZDROWO, WYDAJNIE, BEZPIECZNIE

Dzisiejsze metody przechowywania żywności mogą wpływać niekorzystnie na nasze zdrowie i powodować utratę cennych wartości odżywczych. Słodzenie, solenie, zamrażanie, wędzenie, konserwowanie, marynowanie – wszystkie te metody wiążą się ze skutkami ubocznymi dla naszego organizmu. Przechowywanie jedzenia za pomocą VacSy® to naturalna i bezpieczna alternatywa, gdzie jedzenie zachowuje swój smak, witaminy i właściwości organoleptyczne. Codzienne posiłki zachowują świeżość, zdrowie i soczystość na dłużej. Odkąd zestaw VacSy® chroni jedzenie przed przedwczesnym psuciem się, planowanie posiłków i kupowanie jedzenia w większych ilościach stało się prostsze, można zaoszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na zakupy spożywcze. 

VACSY® to:

- Zdrowie: zachowanie witamin i wartości odżywczych
- Natura: brak sztucznych dodatków
- Efektywność: 3-5 razy dłuższy okres przechowywania produktów spożywczych
- Oszczędność: mniejsze straty jedzenia
- Rzadsze gotowanie bez odmawiania sobie zdrowych i pysznych posiłków
- Dłuższy okres przydatności żywności, zdrowe życie
KOD POZYCJI
VS-160
NAZWA PRODUKTU
VacSy® Zestaw Standard (9 elementów)
MASA BRUTTO [KG]
10,3
MASA NETTO [KG]
8,8
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
ZASTOSOWANIE
Zestaw do próżniowego pakowania i przechowywania żywności
KOLOR
Zielono-bialy
WYMIARY
45 x 42 x wysokość 27 cm
SKŁAD
* VS-P - Pompa próżniowa * VS-011-15 - Pojemnik szklany 1,1L 15X15X8,5 z pokrywką * VS-011-19 - Pojemnik szklany 2,2L 19X19X9,5 z pokrywką * VS-011-22 - Pojemnik szklany 3,1L 22X22X10,5 z pokrywką * VS-012-18 - Pojemnik szklany 1,8L 18X9,5 z pokrywką * VS-012-23 - Pojemnik szklany 3,3L 23X10,5 z pokrywką * VS-014-08 - Pokrywka uniwersalna średnica 4-8 cm * VS-014-16 - Pokrywka uniwersalna średnica 8-16 cm * VS-016 - Korki do butelek 2 szt. * Instrukcja obsługi * Gwarancja
WYPRODUKOWANO W
Włochy
GWARANCJA
2 lata
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności 1935/2004/EC potwierdzająca, że użyte materiały i artykuły są przeznaczone do kontaktu z żywnością i podczas prawidłowego użytkowania nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji dla zdrowia.
Udostępnij:

Powiązane produkty

-6%

VacSy® Zestaw Mini, 5 elementów

System próżniowy
VS-150
DOSTAWA DO 21 DNI
-9%

VacSy® Family, 11 elementów

System próżniowy
VS-170
DOSTAWA DO 21 DNI
-5%

Pompa próżniowa

System próżniowy
VS-P
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-7%

Zgrzewarka

System próżniowy
VS-S
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.