marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Świat
 
Profil firmy
Wizja
Misja
Salony Wystawowe
Budynki
Produkcja
Fabryki
Światowe uznanie
Zepter Finanse
Zepter Kraje
Jesteś w: HOME / Świat Zeptera
Rozmiar czcionki | A | A | A

ZEPTER WORLD

PROFIL FIRMY

Żyj lepiej. Żyj dłużej.

Zepter International jest międzynarodową firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i dystrybucją ekskluzywnych, najwyższej jakości produktów na całym świecie, głównie poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz luksusowe salony wystawowe. Wspólnie z Zepter Finance Holding AG, firmą specjalizującą się w finansach strategicznych, bankowości i ubezpieczeniach, tworzy Holding Zepter Group.
Od momentu powstania, Zepter International, pragnąc pozytywnie wpływać na styl życia ludzi na świecie, ustanowił bardzo wysokie standardy jakości zarówno dla całego asortymentu swoich produktów jak i usług, które stały się nieodłącznym i niezwykle istotnym elementem codziennego życia milionów ludzi na całym świecie.
Obecnie, co 10 sekund gdzieś na świecie rozpoczyna się nowa prezentacja produktów firmy Zepter, która jest obecna na 5 kontynentach i w ponad 60 krajach.
Zepter International posiada 8 fabryk zlokalizowanych w Szwajcarii, Niemczech i Włoszech oraz 320 000 m2
powierzchni biurowej znajdującej się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na całym świecie.
W ciągu 25 lat swojej działalności Zepter International odniósł niezwykły sukces, posiadając na chwilę obecną ponad 80 000 000 niezwykle usatysfakcjonowanych użytkowników produktów marki Zepter.
Sukces firmy Zepter przypisuje się nie tylko dalekosiężnej wizji i innowacyjnym produktom o najwyższej jakości, ale również wysoce zmotywowanej strukturze sprzedaży, liczącej 100 000 pracowników i doradców na całym świecie. Dumą firmy Zepter jest sieć wysoce wykwalifikowanych i zmotywowanych osobistych Doradców Zdrowego Stylu Życia, wspólnie uczestniczących w szerzeniu globalnej Misji Zdrowia i Urody.

Żyj lepiej. Żyj dłużej.


 

WIZJA

Wyższy Ideał

"Jesteśmy dumni z naszych produktów.
Jesteśmy dumni z ich najwyższej jakości, unikalnego wzornictwa i zaawansowanej technologii.
Lubimy naszą pracę.
Szanujemy tych, którzy z nami pracują.
Wszystkim naszym działaniom przyświeca jeden cel, Twoje Zdrowie i Uroda."
Philip Zepter, Prezydent Zepter International

Prezydent Zepter International, Pan Philip Zepter, to nie tylko założyciel firmy, ale również twórca filozofii firmy – filozofii zdrowego trybu życia i dążenia do doskonałości, której celem jest utrzymanie w zdrowiu obecnych i przyszłych pokoleń oraz rozwiązywanie problemów ekologicznych.

Philip Zepter, wizjoner, który od ponad dwóch dekad pewną ręką i z powodzeniem prowadzi swoją firmę, dla którego nie istnieją przeszkody, a jedynie nowe, wyższe i bardziej ambitne cele. To klucz do społecznego dobrobytu i sukcesu firmy Zepter International.

Philip Zepter, Prezydent Zepter International,


MISJA

Zepter Group, strażnik zdrowia

Misja Zdrowia Zepter jest rozprzestrzeniana na wszystkich kontynentach. Z roku na rok za pośrednictwem oferowanych produktów i usług, firma Zepter podnosi poziom jakości życia milionów ludzi na całym świecie. Ta globalna kampania ochrony zdrowia jest wyjątkowo kompleksowa i wszechstronna oraz obejmuje stałą edukację i zatrudnienie nowej generacji wyspecjalizowanych managerów, produkcję i dystrybucję najwyższej jakości produktów, dzięki którym zadbasz o zdrowie, jak również analizę i planowanie oraz oferowanie i dystrybucję rozmaitych usług finansowych i ubezpieczeniowych.

Szlachetna misja narodziła się z genialnej idei Pana Philipa Zeptera, który od zawsze inspirował pracowników firmy Zepter International na całym świecie do stosowania zasad i wskazówek dotyczących ochrony własnego zdrowia i zdrowia ich najbliższych przez długie lata, sprawiać, aby ludzie byli szczęśliwsi, nieustannie poszerzać ich wiedzę w sferze biznesu i podnosić standard ich życia. Miliony ludzi stały się zdrowszymi i szczęśliwszymi, korzystając z produktów i usług Zepter, towarzyszącym życiu codziennemu, a setki tysięcy odniosło sukces i zrealizowało ambicje zawodowe i osobiste, podążając unikalną, pełną sukcesów drogą kariery Systemu Zepter.

"Sukces jest logicznym rezultatem synergii zdrowego ciała i zdrowego ducha. Aby być całkowicie zdrowymi musimy uwolnić większość naszego psychicznego i fizycznego potencjału. Ten rodzaj zdrowia jest ostatecznym celem, ponieważ jest warunkiem koniecznym wszystkich pozostałych. Dla osoby, która osiąga ten stan granice nie istnieją."
Philip Zepter

ZDROWIE, URODA I DOBRE SAMOPOCZUCIE LUDZI, WSPIERANE PRODUKTAMI PRZYJAZNYMI ŚRODOWISKU, USŁUGI ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO ORAZ PROEKOLOGICZNE DZIAŁANIA TO DŁUGOTERMINOWE ZOBOWIĄZANIA GRUPY ZEPTER


SALONY WYSTAWOWE

Salony Wystawowe Zepter w ponad 60 krajach

Mimo, iż firma Zepter koncentruje się na prezentowaniu swoich produktów na poziomie indywidualnym, drogą sprzedaży bezpośredniej, to posiada również wiele sklepów i salonów wystawowych, zlokalizowanych w ekskluzywnych partiach miast - głównych metropolii świata, takich jak Ateny, Barcelona, Belgrad, Budapeszt, Chicago, Monte Carlo, Moskwa, Monachium, Paryż, Praga, Vancouver, Warszawa, Zagrzeb...

Produkty oraz wyjątkowe otoczenie nowoczesnych i eleganckich sklepów, idealnie odzwierciedla filozofię firmy Zepter: wszystko jest stworzone w trosce o zdrowie i z myślą o poprawie jakości życia. Zatem wchodząc do jednego z tych luksusowych punktów sprzedaży, poczujesz się wyjątkowo, a może nawet i bardziej szczęśliwy, bowiem każdy produkt, który kupisz to inwestycja w zdrowy styl życia.

WEJDŹ DO ŚRODKA I DOŚWIADCZ OSOBIŚCIE FILOZOFI FIRMY ZEPTER

Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep


Zepter sklep Zepter sklep Zepter sklep Zepter sklep


BUDYNKI ZEPTER

Biura Zepter na 5 kontynentach

Dumą firmy Zepter są ponad 320 000 m2 powierzchni użytkowej, znajdującej się w centrach największych miast świata. Te znakomite i wyróżniające się na tle innych zabudowań obiekty, zlokalizowane są przy głównych ulicach największych miast na świecie, na 5 kontynentach.
Odwiedź jedną z naszych siedzib w wybranej części świata !
 

Zepter offices and buildings, ZEPTER POLAND, Warsaw


Zepter offices and buildings, ZEPTER CROATIA, Zagreb


Zepter offices and buildings, ZEPTER ROMANIA, Bucharest


Zepter offices and buildings, ZEPTER CZECH REPUBLIC, Prague


 Zepter offices and buildings, ZEPTER POLAND, Warsaw


Zepter offices and buildings, ZEPTER POLAND, Warsaw


Zepter offices and buildings, ZEPTER PRINCIPALITY OF MONACO,  Monte Carlo


Zepter offices and buildings


Zepter offices and buildings, ZEPTER HUNGARY, Budapest Zepter offices and buildings, ZEPTER AUSTRIA, Vienna Zepter offices and buildings, ZEPTER SERBIA, Belgrade Zepter offices and buildings, ZEPTER RUSSIA, Moscow

ZEPTER ALBANIA, Tirana

ZEPTER AUSTRALIA, Sydney

ZEPTER AUSTRIA, Wiedeń

ZEPTER AZERBEJDŻAN, Baku

ZEPTER BIAŁORUŚ, Mińsk

ZEPTER BOŚNIA & HERZEGOVINA,
Sarajevo, Banja Luka

ZEPTER BRAZYLIA, Sao Paulo

ZEPTER BUŁGARIA, Sofia

ZEPTER CHORWACJA, Zagrzeb

ZEPTER CZARNOGÓRA, Podgorica

ZEPTER CZECHY, Praga

ZEPTER DANIA, Kopenhaga

ZEPTER EGIPT, Kair

ZEPTER ESTONIA, Tallinn

ZEPTER FINLANDIA, Helsinki
ZEPTER FRANCJA, Paryż

ZEPTER HISZPANIA, Madryd

ZEPTER INDIE, Bangladesz

ZEPTER JORDANIA, Amman

ZEPTER KAZAKHSTAN, Almaty

ZEPTER KOREA, Seoul

ZEPTER LITWA, Wilno

ZEPTER ŁOTWA, Ryga

ZEPTER MACEDONIA, Skopje

ZEPTER MOŁDAWIA, Kiszyniów

ZEPTER MONAKO, Monte Carlo

ZEPTER NIEMCY,
Mönchengladbach

ZEPTER NORWEGIA, Oslo

ZEPTER NOWA ZELANDIA,
Auckland
ZEPTER POLSKA, Warszawa

ZEPTER ROSJA, Moskwa

ZEPTER RUMUNIA, Bukareszt

ZEPTER SERBIA, Belgrad

ZEPTER SŁOWACJA, Bratysława

ZEPTER SŁOWENIA, Slovenj Gradec

ZEPTER SZWAJCARIA, Wollerau

ZEPTER SZWECJA, Gothenburg

ZEPTER TURCJA, Istanbuł

ZEPTER UKRAINA, Kijów

ZEPTER USA, North Bergen

ZEPTER WĘGRY, Budapeszt

ZEPTER WIELKA BRYTANIA, Londyn

ZEPTER WŁOCHY, Mediolan

 


PRODUKCJA

Już od ponad 28 lat, nasze produkty przyczyniają się do podnoszenia standardu życia naszych klientów

Historia sukcesu Zepter rozpoczęła się dwadzieścia lat temu, w roku 1986, kiedy utworzono spółkę w miejscowości Linz w Austrii, oraz wraz z powstaniem pierwszego zakładu produkcyjnego w Mediolanie we Włoszech, w którym produkowano najwyższej jakości naczynia kuchenne oraz biżuterię stołową. Naczynia Masterpiece Cookware wciąż są na całym świecie synonimem najwyższej i długotrwałej jakości. Fabryka Menfi Industria w Mediolanie, która produkuje ponad 1 000 000 sztuk naczyń Zepter rocznie, stała się sercem imperium Zepter, zajmującego obecnie ponad 24 000 m2 powierzchni biurowej.

W roku 1996, Grupa Zepter weszła na rynek urządzeń medycznych. Zakup szwajcarskiej spółki Bioptron AG zaznaczył rewolucyjne wejście firmy Zepter do branży terapii światłem.

Po raz kolejny Zepter odniósł sukces
Obecnie ponad 2 000 000 klientów z zadowoleniem, korzysta z systemu terapii światłem BIOPTRON, a urządzenie to stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych produktów na całym świecie. Wiele z wiodących klinik rehabilitacji na świecie korzysta z systemu BIOPTRON w ramach standardowych procedur medycznych. W tym samym roku, do grupy Zepter włączono inną szwajcarską spółkę - Intercosmetica Neuchâtel SA. Dokonano znaczących inwestycji w urządzenia i technologię produkcji oraz badania i rozwój, opracowano nowe linie produkcyjne oraz laboratorium biotechnologiczne. Podwojono zdolności produkcyjne, a samą produkcję skoncentrowano na najwyższej klasy kosmetykach. Rynek kosmetyczny został otwarty dla marki Zepter Cosmetics, dzięki wspaniałym produktom, wykwalifikowanym i zaangażowanym w swoja pracę przedstawicielom oraz marce cieszącej się światową renomą po raz kolejny zdobył zaufanie swoich klientów i partnerów biznesowych. Obecnie, Intercosmetica Neuchâtel SA wytwarza średnio 5 000 000 produktów rocznie, a Zepter Cosmetics, zgodnie z Misją Zdrowia, oferuje najwyższej klasy kosmetyki. Wkrótce po tej strategicznej inwestycji siedzibę spółki przeniesiono do Szwajcarii, a firma wciąż zdobywa nowe rynki i buduje siedzieby w kolejnych krajach.
 
DZISIAJ, OSIEM FABRYK ZEPTER ZLOKALIZOWANYCH W NIEMCZECH, WŁOSZECH ORAZ SZWAJCARII, WYTWARZA SETKI NAJWYŻSZEJ KLASY URZĄDZEŃ DOMOWYCH, ZAPROJEKTOWANYCH Z MYŚLĄ O POPRAWIE STANDARDU ŻYCIA NASZYCH KLIENTÓW, ICH ZDROWIU I URODZIE.
 


ZAKŁADY PRODUKCYJNE ZEPTER

Zepter's own production units

Menfi Industria S.p.A.   1
2 fabryki:
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.   2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
e-mail: info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.com
 
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Switzerland
Tel. +41 32 722 50 00
Fax +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Switzerland
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zepter International Poland
Zakład produkcyjny
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poland
+48 46 863 50 27
www.zolan.pl
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Germany
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepter factories, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter factories, Menfi Industria S.p.A. Zepter factories, Bioptron AG Zepter factories, Menfi Industria S.p.A.


MIĘDZYNARODOWA RENOMA

Zepter International jest również dumny z niezwykłego uznania, jakie otrzymuje ze strony lojalnych klientów i przedstawicieli, jak również różnych instytucji społecznych na całym świecie.

Zepter International otrzymał wiele dowodów uznania i uzyskał status lidera światowego handlu, za zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, rzetelność, zaufanie klientów do marki Zepter, promocję zdrowia, jak również swój wkład w dążenie do zapewnienia dobrobytu społecznego oraz wspieranie placówek medycznych i osób potrzebujących.
Produkty Zepter były wielokrotnie nagradzane za wysoką jakość, wspaniałe wzornictwo, oraz wkład w promocję zdrowego stylu życia.

Wreszcie, wiele nagród przyznano personalnie Panu Philipowi Zepter za wybitne wkład w rozwój handlu i przemysłu oraz za globalny wkład w promowanie zdrowego trybu życia.

Poniżej wymieniono niektóre przykłady światowego uznania dla Zepter International:
 


Golden Mercury award

NAGRODY

"KitchenInnovation of the Year®" Nagroda za Najlepszy Przyjazny dla Klienta Produkt
2014 - Frankfurt, Niemcy

Zepter Smart Multisystem
"Przyznana za Zwycięski produkt" za Funkcjonalność, Design i Innowację

USA ELLIS ISLAND MEDAL OF HONOR
Przyznany Panu Philipowi Zepterowi w 2011 roku za zdumiewający wkład w poprawę jakości życia i zdrowia milionów ludzi.

Golden Mercury (przyznana 5 razy)
1994, 1995, 1996, 1997 oraz 2010 – Włochy
Nagroda przyznawana elitarnym spółkom działającym we Wspólnotach Europejskich za udoskonalenia technologiczne oraz nowe i oryginalne produkty
Nagroda przyznana firmie Zepter International jako liderowi postępu przemysłowego we Włoszech.

„Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana”
1997 – Włochy
Nagroda przyznana panu Philipowi Zepter za wybitne zasługi na rzecz włoskiego przemysłu i społeczeństwa.

B.I.D. Gold Award (Kierunki Inicjatyw Biznesowych)
2004 – Frankfurt, Niemcy
Międzynarodowa nagroda „Arch of Europe” przyznana za Jakość, Przywództwo, Technologię i Innowację dla Zepter International CH
Silberwarenfabrik Jager, Niemcy.

30-sta nagroda za prestiż w biznesie Golden Award for Commercial Prestige (Nagroda Nowego Millenium)
2000 – Madryt, Hiszpania, dla Zepter Holding.

14 międzynarodowa nagroda za jakość – International Europe Award for Quality
2000 – Paryż, Francja
Nagroda przyznana przez Redakcję oraz klub Trade Leaders dla Zepter International.

Nagroda za profilaktykę cholesterolową
1994 – Warszawa, Polska
Wyróżnienie przyznane naczyniu Zepter 3,5 l Zepter jako narzędziu wspierającemu walkę z cholesterolem
Przyznana przez Polski Instytut Żywności i Żywienia. 


Best Consumer Friendly Product Award

CERTYFIKATY

Intercosmetica Neuchâtel SA
Laboratoria kosmetyczne Zepter.
Badania, rozwój oraz produkcja najwyższej jakości kosmetyków i perfum: IQNet i SQS Certificate ISO 9001:2015.
 
Bioptron AG

Certyfikaty fabryki BIOPTRON firmy Zepter
  • TÜV Rheinland ISO Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 13485:2016..
  • TÜV Rheinland EC Certyfikat Systemu Zapewnienia Jakości zgodnie z Dyrektywą Urządzeń Medycznych 93/42/EEC, aneks II z wyłączeniem sekcji (4).
  • Zezwolenie 510(K), więcej informacji dostęnych jest w "510(k) Premarket Notification Database" http://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfpmn/pmn.cfm Nasz 510(k) Nr: K032216.
     

Menfi Industria S.p.A

Fabryka naczyń kuchennych Zepter. System Zarządzania Jakością posiada świadectwo ISO 9001/2000Syncro-Clik®: świadectwo TÜV zgodne z dyrektywą europejską 97/23/EC Garnki i patelnie: raporty testowe przygotowane przez certyfikowane laboratoria SINCERT oraz SINAL.ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, wizja bezpiecznej przyszłości

Poprzez nieustanny rozwój i sukces propagowanej Misji Zdrowia, jakości i bezpieczeństwa, Zepter zdobył zaufanie swoich klientów również w dziedzinie usług finansowych i wraz z Zepter Finance Holding AG świadczy profesjonalne usługi w zakresie prywatnych emerytur, opieki zdrowotnej, oceny ryzyka ubezpieczenia oraz nabywania własności na rynkach finansowych.

Filozofia firmy Zepter jest stosowana także przez Zepter Finance, począwszy od usług precyzyjnie dostosowanych do potrzeb Klienta, zatrudnianie wykfalifikowanych oraz zmotywowanych menedżerów po edukację Klienta w zakresie umiejętności operacyjnych i strategicznego zarządzania kapitałem. We współpracy z marką Zepter, będącą symbolem nieprzemijającej trwałości, jakości i wysoko wyspecjalizowanej kadry profesjonalistów bogatych w wieloletnie doświadczenie, Zepter Finance wykorzystuje długo zdobywaną wiedzę i oferuje wizję bezpiecznej przyszłości. Polegając na bankach danych i szczegółowym badaniu trendów rynkowych, Marshaly gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji i prowadzi szczegółowe analizy oraz opracowuje szacunki na przyszłość, by zapwnić stałe raty dochodu. Swoją wyjątkową ofertę biznesową podsumowuje tak:

“JEŚLI KLIENT PRZYCHODZI DO FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ, DOSTAJE TO, CO FIRMA MA DO ZAOFEROWANIA, GDY PRZYCHODZI DO ZEPTER FINANCE HOLDING, DOSTAJE TO, CZEGO POTRZEBUJE.”

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER NA ŚWIECIE

 
Wybierz Zepter kraj