OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Praca w Zepter - rekrutacja

Praca w Zepter - rekrutacja
Szukasz ekstra okazji do zarabiania? Może potrzebujesz nowych wyzwań i rozwoju? W obecnej – bardzo dynamicznej rzeczywistości warto postawić na elastyczne rozwiązania, które dają długofalowe perspektywy. Tak jak praca z Zepter - wzmacniamy nasz Digital Sales Team – może to jest miejsce dla Ciebie?

W Zepter International Poland wiemy, że zintegrowane działania łączące sprzedaż tradycyjną ze sprzedaża internetową są najskuteczniejsze. Nasza geneza to sprzedaż bezpośrednia, ale wiemy jaki potencjał drzemie w sprzedaży online.

Dlatego wzmacniamy i rozwijamy nasz Zespół ekspertów ds. sprzedaży internetowej. W Digital Sales Team spotkasz partnerów, którzy kochają nowoczesną sprzedaż, mają unikalne know how, są kreatywni, chcą się rozwijać i zarobić fajne, dodatkowe pieniądze – tak jak Ty!
 

Praca w Zepter Polska - co oferujemy?

Gdy dołączysz do naszego Zespołu – damy Ci wiedzę, kompleksowe wdrożenie i wsparcie doświadczonych pracowników. Będziesz pracować w firmie, która na globalnych rynkach działa już od ponad 30 lat i której zaufały miliony. Wyróżnia nas jakość, niezawodność i klasa premium, a nasze produkty i urządzenia łączą w sobie najnowsze technologie z misją Zepter, jaką jest promocja zdrowego stylu życia.
 

Czego oczekujemy od idealnego członka zespołu Digital Sales Team?

Zależy nam na przynajmniej podstawowej wiedzy dotyczącej korzystania z narzędzi online, a także dostępie do komputera i smartfona. Niezwykle ważny jest również Twój entuzjazm, zapał do pracy, gotowość do stałego rozwoju i chęć podejmowania nowych wyzwań z Zepter.

Szukasz dodatkowych lub stałych zarobków w atrakcyjnym programie marketingowym, nastawiasz się na cel i z determinacją dążysz do jego realizacji? W takim razie mamy wiele wspólnego! 😊

Jeśli sądzisz, że praca w Digital Sales Team to coś dla Ciebie – odezwij się do nas i poznaj szczegóły!

Zapraszamy do kontaktu. Wyślij nam swoje CV na adres doradca@zepter.com.pl.Skontaktujemy się z Toba i razem sprawdzimy jakie mamy możliwości współpracy.

 

Opublikowano: 21.04.2021 16:09:46 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Z Życia Firmy
Udostępnij: