OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Klub Zepter – odkryj na nowo, czym może być życie?

Klub Zepter – odkryj na nowo, czym może być życie?

Klub Zepter to przedsięwzięcie stworzone z myślą o osobach, które cenią zrównoważony i zdrowy tryb życia. Istotnym aspektem działania Klubu Zepter jest realizowana w praktyce filozofia #zerowaste, czyli świadomego podejścia do zakupów i optymalnego wykorzystania zasobów. Realizacja własnych celów, która uwzględnia dobro naszej planety, ale także dobrostan innych ludzi. Witamy w XXI wieku!
 

Klub Zepter rozpoczął swoją działalność w lata 80-tych XX wieku. Główne wartości i zasady klubu skupiały się w tym pionierskim okresie na zdrowym stylu odżywiania. Obecnie Kluby Zepter na całym świecie zrzeszają ponad 1,5 mln członków, których łączy idea Live Better, Live Longer. Lepsze życie rozumiane jest holistycznie – jako zdrowie fizyczne, równowaga psychiczna i emocjonalna, oraz wynikającego z nich  prosperity w sensie materialnym.

 

Klub Zepter ZCL 100 – misja i wizja lepszego życia

Idea Klubu Zepter jest szczególnie widoczna w ofercie Zepter International. Dopracowane  każdym detalu produkty są objęte długimi gwarancjami. Często są to przedmioty przekazywane kolejnym pokoleniom, cenione za swą ponadczasową jakość. Tworzone w oparciu o technologie wyprzedzające obecne trendy zapewniają niesamowite wrażenia z użytkowania, skuteczność oraz jakość. Doskonałym przykładem jest praktyczne użycie fulerenu C60 w urządzeniach medycznych Zepter do profesjonalnych terapii i codziennego użytku domowego.

 

Członkowie Klubu Zepter mają możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach, spotkaniach i warsztatach z ekspertami. Dodatkowym, choć nie najważniejszym benefitem dla członków Klubu ZCL 100 jest możliwość nieodpłatnego korzystania z produktów firmy w biurach Zepter zlokalizowanych na terenie całej Polski.

 

W 2021 roku Klub Zepter skupia się na warsztatach kulinarnych, np. z Michałem Tkaczykiem, szefem kuchni jednego z najbardziej renomowanych hoteli w Polsce. Dla członków Klubu Zepter dostępne są także porady certyfikowanej dietetyczki, znanej z programów telewizyjnych Agnieszki Piskały-Topczewskiej. Niezmiennie popularnością cieszą się bezpłatne zabiegi fototerapii z użyciem lamp Bioptron, emitujących światło spolaryzowane.

 

Jak dołączyć do Klubu Zepter?

Oferta wydarzeń i przywilejów co roku jest uzupełniania zgodnie z aktualnymi preferencjami Członków. Klub Zepter wyróżnia jego formuła współdzielenia. To jedna z nielicznych inicjatyw, która stwarza realne możliwości oraz daje narzędzia, aby podzielić się tym co dobre. Zepter docenia swoich członków stosując unikalny, opatentowany system rabatowy i rekomendacyjny.

 

Firma Zepter International realizuje globalną misję odpowiedzialności społecznej w lokalnych społecznościach. Dzięki udostępnieniu narzędzi internetowych dla Członków Klubu oraz Konsultantów Zepter, firma stwarza możliwości na wyrównanie szans ekonomicznych. Wszystko to dzięki edukacji, profesjonalnej certyfikacji oraz możliwość prowizyjnego wynagrodzenia za sprzedaż produktów online. Możliwości jest wiele, wystarczy wybrać swoją indywidualną ścieżkę.    

 

Jeśli marzysz o zdrowym życiu i lepszym świcie, dołącz do nas. Wypełnij wniosek i oczekuj na przyjęcie do Klubu Zepter ZCL 100. Zapraszamy!

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.


Opublikowano: 26.08.2021 15:02:22 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Z Życia Firmy
Udostępnij: