OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

La Danza Age Defence Serum

La Danza Age Defence Serum
Wiele rzeczy przyczynia się do starzenia naszej skóry. W pewnym stopniu możemy wpłynąć na czynniki zewnętrzne, które powoduję przedwczesne starzenie się skóry, tak jak ekspozycja na słońce, brak snu, odżywianie (Post 1 na Blogu) . Jednak naturalny proces starzenia jest nieunikniony. Z czasem u wszystkich nas tworzą się widoczne linie na twarzy. To naturalne dla naszej twarzy, kiedy traci nieco swojej młodzieńczej "obfitości". Zauważamy, że nasza skóra staje się cieńsza i wysuszona. A więc, czy możemy przedłużyć świeżość i młodzieńczy wygląd naszej skóry? Jak możemy przechytrzyć czas?
My w Zepter zwróciliśmy się do natury w poszukiwaniu inspiracji i najcenniejszych składników. Zauważyliśmy, że niektóre rośliny i wodorosty żyjące w ekstremalnych warunkach zaadoptowały pewne umiejętności, które pomagają im w przetrwaniu w trudnych warunkach i w czasie zmian. Uświadomiliśmy sobie, że możemy zastosować te same umiejętności w celu spowolnienia naszego procesu starzenia. Dzięki poszukiwaniom najcenniejszych składników dla stworzenia naszego  Age Defense Serum odbyliśmy podróż do dżungli Amazonii, wybrzeża we Francji, a nawet w głąb oceanu.

Oto, co pożyczyliśmy od natury dla stworzenia  La Danza Age Defense Serum - poznaj nasze cenne składniki:
  1. Laminaria ochroleuca: złoty wodorost
1.jpg
 
Laminaria ochroleuca (brązowy wodorost) jest żółtobrązowym palczastym (o kształcie liścia) wodorostem morskim o długości do około 1,5 m, zazwyczaj występującą na niższych głębokościach w zimnych oceanach. Jest to jeden z niewielu wodorostów, którego tkanki odstraszają epifity i epifauny. Znany również jako złoty wodorost, ma zdolność do ochrony przed promieniami UV. Od wodorostów złotych pochodzi Antileukine 6, oryginalny i rewolucyjny składnik aktywny zastosowany w La Danza serum przeciw starzeniu. Udowodniono, że ma zdolność do ochrony i wzmocnienia równowagi hydrolipidowej skóry, ma silne właściwości przeciwzapalne i chroni DNA przed uszkodzeniem komórek wywołanym promieniami UV.
 
  1. Sacha inchi
2.jpg

Sacha inchi znana również jako orzech ziemny Inca, to nasienie rośliny, która rośnie w wysokich partiach Peru. Ten super owoc jest uprawiany i stosowany jako źródło pokarmu od 3000 lat w lasach deszczowych Amazonii. Ziarna są bogate w białko, omega 3, 6 i 9, alfa tokoferol witaminę E, karotenoidy (witamina A) i błonnik.  To najbogatsze źródło OMEGA-3 w przyrodzie i naukowo udowodniono, że bardzo skutecznie zwiększa regeneracje komórek, zmniejszając stan zapalny skóry i przyspieszając gojenie podrażnień.
 
  1. Soliród
3.jpg

Soliród to roślina  typowa dla wybrzeża Channel we Francji, która rośnie w piasku. Hydrasalinol to unikatowy, naturalny składnik uzyskany z rośliny Salicornia (soliród). Podczas gdy prawie zanurzona podczas przypływu, ta roślina jest wystawiona na słońce i wiatr w trakcie odpływu.       Aby przystosować się do tych zmian, wypracowała system transportu dla jonów amonowych i wodnych, które odgrywają kluczową rolę w jej ochronie przed odwodnieniem i poważnymi odchyleniami w stężeniu (koncentracji) soli. Wykazano, że hydrosalinol redukuje utratę wody ze skóry i zwiększa nawodnienie.  

W ten sposób te drogocenne składniki pochodzenia naturalnego, luksusowe preparaty oparte na unikatowych formułach i szwajcarska nanotechnologia tworzą kluczowe elementy wyjątkowej linii do pielęgnacji skóry La Danza. Ta znakomita synergia  pomiędzy naturą i nauką oferuje najwyższej jakości pielęgnację urody i piękna, zwalczając oznaki starzenia za pomocą potężnych składników pochodzących z natury.
 

Opublikowano: 30.11.2017 14:57:59 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Żyj Zdrowo, Żyj Dłużej
Udostępnij: