OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND
(22) 230 99 40
 
DOŁĄCZ DO KLUBU ZCL100 I KUPUJ Z RABATEM DO -50% !

SWISSOLOGICAL ŻEL ENERGETYZUJĄCY PHILIP FOR MEN

POKONAJ ZMĘCZENIE

PNK-4500

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Produkt
Dowiedz się więcej
Dane techniczne
«
»
Obecny gorączkowy nowoczesny styl życia wymaga specyficznej pielęgnacji skóry, żeby ograniczyć widoczne oznaki zmęczenia, stresu i zwalczyć skutki rozbicia w wyniku podróżowania i różnic czasowych. Philip Zepter oferuje ekskluzywny 3-stopniowy system nawilżający połączony z silnym elementem przeciwdziałającym glikacji, który pomaga zredukować negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na skórę oraz zahamować przedwczesne starzenie.
W JAKI SPOSÓB UNIKALNY GLON ZE SZWAJCARSKICH GÓR POMAGA STWORZYĆ NAJLEPSZĄ OCHRONĘ DLA KOMÓREK SKÓRY

Unikalny ekstremofilny glon ze szwajcarskich gór znany jest ze zdolności do aktywnego życia w trudnych warunkach, w temperaturach poniżej 0°C, na lodowcach i w miejscach wiecznego śniegu, podczas gdy większość roślin redukuje aktywność metaboliczną, albo po prostu nie przeżyje w takich warunkach. Naukowcy Zeptera odkryli w zawłotni śnieżnej (Snow Algae, Chlamydomonas nivalis) silną fitosubstancję, która naśladuje efekty zmniejszenia kalorii i jest w stanie poprawić jakość i długość życia komórek skóry. Wielu badań potwierdziło, że reżim dietetyczny polegający na zmniejszeniu ilości spożywanych kalorii, wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie, jak i na długość życia ludzi, dlatego jest uważany za pionierską strategię anti-aging. Ograniczenie kalorii jest sprawdzonym mechanizmem, który zwiększa żywotność organizmów.

PIONIERSKA METODA ZEPTERA NA PIELĘGNACJĘ SKÓRY MĘŻCZYZNY

Po raz pierwszy, ta dieteczna koncepcja została wykorzystana do stworzenia preparatów kosmetycznych, aktywujących ścieżki długowieczności w komórkach skóry. Naprawa DNA i detoksykacja komórek skóry są podstawą nowej metody pielęgnacji skóry mężczyzn. Zawłotnia śnieżna (Snow Algae, Chlamydomonas nivalis) zapewnia skórze takie korzyści, jakie daje dieta, ale bez wprowadzania reżimu kalorycznego. Ekstrakt z glonu aktywuje czynnik długowieczności w komórkach skóry, gen klotho, który odmładza skórę na poziomie komórkowym i wzmacnia mechanizm obronny komórek poprzez stymulowanie mimetycznego ograniczenia kalorii. Nowa linia kosmetyków Philip for Men jest w 100% wolna od parabenów i hipoalergiczna – co oznacza najwyższy standard bezpieczeństwa dla wrażliwej skóry.
KOD POZYCJI
PNK-4500
NAZWA PRODUKTU
SWISSOLOGICAL ŻEL ENERGETYZUJĄCY PHILIP FOR MEN
MASA BRUTTO [KG]
0,12
MASA NETTO [KG]
0,11
PRODUCENT
Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel
WYPRODUKOWANO W
Szwajcaria
DYSTRYBUTOR
Zepter International Poland Sp. z o.o, 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 37
POJEMNOŚĆ
30 ml
SKŁAD
Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium, Hyaluronate, Alcohol, Pullulan, Ricinoleth-40, Sodium Benzoate, Lecithin, Potassium,Sorbate, Taurine, Isomalt, Carnosine, Citric,Acid, Olus Oil, Porphyridium Cruentum,Extract, Ectoin, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Lactate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Acanthopanax Senticosus, Root Extract, Chlorella Vulgaris/Lupinus, Albus Protein Ferment, Parfum, Cetyl Alcohol, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Glycine,Soja Sterols, Tocopherol, Chlamydomonas Extract, Lactic Acid, Silybum Marianum Fruit Extract, Cyclotetrapeptide-24, Aminocyclohexane Carboxylate
ILOŚĆ PRODUKTÓW W OPAKOWANIU
1
CERTYFIKATY
Certyfikat producenta potwierdzający system zarządzania jakością ISO 9001:2015
TERMIN WAŻNOŚCI
Informacja na opakowaniu
Udostępnij:

Powiązane produkty