OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-10%

EdelWasser Black

Filtr nablatowy do wody z odwróconą osmozą

PWC-670-BLACK

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

FILTR DO WODY ZEPTER EDELWASSER BLACK

Filtr do wody Zepter EdelWasser wykorzystuje najbardziej skuteczną metodę oczyszczania wody - system odwróconej osmozy. Woda pod ciśnieniem przechodzi przez specjalną półprzepuszczalną membranę osmotyczną. Jest w ten sposób oczyszczana nawet z bardzo drobnych zanieczyszczeń - w tym cząsteczek metali ciężkich, chloru, bakterii i wirusów w aż 99,8 proc. Czysta woda jest gromadzona w oddzielnym zbiorniku i stamtąd trafia do kranu. Filtr do wody Zepter EdelWasser to eleganckie urządzenie nablatowe. Jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do biura. 

Sercem filtra do wody Zepter EdelWasser jest system odwróconej osmozy. Jego działanie wspomagają filtry mechaniczne, węglowy oraz antybakteryjny. Dzięki niemu codziennie masz dostęp do krystalicznie czystej wody i masz pewność, że skutecznie zadbasz o zdrowie swoje, swojej rodziny i współpracowników. 
Filtr dostępny jest także w wersji złotej. 


Montaż urządzenia zakupionego w Zepter International Poland Sp. z o.o. jest bezpłatny na terenie Polski i przeprowadzany przez Głównego Autoryzowanego Serwisanta. Szczegóły w karcie gwarancyjnej.

Wyniki testu przeprowadzonego w warunkach laboratoryjnych:

pwc670-wyniki-testow-labolatoryjnych.png
KOD POZYCJI
PWC-670-BLACK
NAZWA PRODUKTU
EdelWasser Black
MASA BRUTTO [KG]
6
MASA NETTO [KG]
4,5
ZASTOSOWANIE
Do użytku domowego. Urządzenie do filtracji wody metodą odwróconej osmozy
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
FUNKCJE
Filtracja wody
METODA OCZYSZCZANIA
Odwrócona osmoza
RODZAJ ZASTOSOWANYCH FILTRÓW
Membrana osmotyczna 20GPD (główny), filtr węglowy, filtr mechaniczny, filtr antybakteryjny
WYMIARY
200 mm (szerokość) x 390 mm (głębokość) x 370 mm (wysokość)
KOLOR
Czarno - biały
TEMPERATURA PRACY
Dla wody wpływającej wynosi od 5ºC do 35ºC
DZIENNA PRODUKCJA WODY OCZYSZCZONEJ
76,8 l/d - 112 l/d (dla warunków: temp. wody 25 degC, 138 kPa / 1,34 bar/20 psi / 344,74 kPa / 3,45 bar / 50 psi)
ZABEZPIECZENIE
Zawór pływakowy (odcinający filtrację wody)
ZASILANIE
NIE DOTYCZY
ZALECANA CZĘSTOTLIWOŚĆ SERWISOWANIA (WYMIANY WKŁADÓW)
Zalecany termin wymiany, liczony od daty montażu: PWC-670-01 Filtr NEO SENSE - mechaniczny - co 6 miesięcy PWC-670-02 Filtr INNO SENSE - mechaniczno-węglowy - co 18 miesięcy PWC-670-03 Filtr Membrana Osmotyczna 20 GPD - co 20-24 miesiące PWC-670-09 Filtr antybakteryjny - co 20-12 miesięcy Powyższe przedstawia jedynie orientacyjny, przewidywany cykl wymian, a nie okres ich gwarancji. Aby zapewnić najbardziej optymalną jakość filtracji, może wystąpić konieczność wymiany filtrów z większą częstotliwością. Szybkość i jakość filtracji (uzysku wody), zależy głównie od ciśnienia wody w instalacji , temperatury i jakości wody filtrowanej. Tym samym systemy odwróconej osmozy generują zawsze pewien odrzut wody. Dla urządzenia EDELWASSER przyjmuje się proporcję (4:1), a w przypadku niskiego ciśnienia w sieci nawet 6:1.
SKŁAD
Instrukcja obsługi i montażu Urządzenie (z załączonymi filtrami typu Neo-sense, odwróconej osmozy oraz Inno-sense) Kolanko (1/4 cala, białe) – 4 szt. Klamra do odpływu – 1 szt Przewody wodne (w podwójnej osłonie, ¼ cala) - 5 m Przejściówka ½ (zawór 1/4) – 1 szt. Filtr antybakteryjny – 1 sztuka Opaski zaciskowe x 2
MONTAŻ
Sprzedawca zapewnia BEZPŁATNY montaż urządzenia na terenie Polski. Urządzenie do oczyszczania wody EDELWASSER zostało zaprojektowane do montażu na blacie. Montaż, obsługa, konserwacja i naprawa powinny być przeprowadzane wyłącznie przez upoważnionych serwisantów firmy Zepter. Zalecane przygotowanie miejsca montażu: • Odległość pomiędzy miejscem podłączenia, a miejscem montażu urządzenia nie powinna przekraczać 3 m • Odległość od źrodła wody nie powinna przekraczać 3 m • Odległość od odpływu zużytej wody nie powinna przekraczać 3 m • Wymiary miejsca montażu powinny być zgodne z wymiarami urządzenia EDELWASSER. Zaleca się montaż urządzenia EDELWASSER w pobliżu zlewu, aby przewody wlotowe i wylotowe wody były łatwo dostępne. Uwaga: W zależności od miejsca instalacji urządzenia i możliwości technicznych podłączenia się do instalacji wodnościekowej, może wystąpić konieczność dokonania wywiercenia otworu np. w blacie kuchennym. W związku z tym wszelkie prace dodatkowe związane z przygotowaniem miejsca i infrastruktury do montażu / podłączenia filtra (np. specjalistyczne wiercenie otworów w blatach kamiennych, marmurowych itp., przeróbka instalacji wodnościekowej, instalacje niezależnych ujęć wody, zabezpieczenie dodatkowych przyłączy, zaworów) Klient dokonuje we własnym zakresie i na własny koszt. Zepter zapewnia standardowy/podstawowy montaż do przygotowanej infrastruktury wraz z prostym wierceniem blatu.
WYPRODUKOWANO W
Korea Południowa
GWARANCJA
24 miesiące
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja do Dyrektywy 1935/2004/EC potwierdzająca, że użyte materiały i artykuły są przeznaczone do kontaktu z żywnością.
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA WODY OCZYSZCZONEJ
3,9 l ( 1,03 galona)
WYDAJNOŚĆ
16.1%-20%( ilość wody uzyskanej z urządzenia do ilości wody pobranej)
CIŚNIENIE ROBOCZE
Min-Maks: 138 kPa-827kPa (20 psi - 120 psi)

Instrukcja obsługi

PWC-670 instrukcja obsługi

Udostępnij:

Powiązane produkty

-10%

EdelWasser Gold - Filtr do wody

Czysta woda
PWC-670-GOLD
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-12%

Filtr do wody

Czysta woda
WT-100
DOSTAWA DO 30 DNI
-6%

Bateria trójdrożna PEARL

Czysta woda
WT-3WF1
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-6%

Bateria trójdrożna SWAN

Czysta woda
WT-3WF2
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-8%

Lotus głowica prysznicowa, srebrna

Czysta woda
WTS-001SL
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-10%

CleanSymag

Czysta woda
AQ-MAG-100
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.