OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND
(22) 230 99 40
 
DOŁĄCZ DO KLUBU ZCL100 I KUPUJ Z RABATEM DO -50% !

BATERIA TRÓJDROŻNA - PEARL

WT-3WF1

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Produkt
Dowiedz się więcej
Dane techniczne
«
»
Nowoczesne wzornictwo stanowi dodatkowy atut tego najwyższej jakości produktu i dobrze komponuje się z wnętrzem każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego. Prostota i wyrazistość linii odzwierciedla najnowsze trendy wizualne i estetyczne. Oznakowanie bezpieczeństwa TüV Rheinland Safety Mark, certyfikat higieny oraz wygrawerowane logo Zepter to gwarancja produktu najwyższej jakości.
Woda z kranu jest często oczyszczana poprzez dodanie rozpuszczalników dezynfekujących takich jak chlorek i inne chemikalia, które trafiają do naszego organizmu - arsen, ołów, fluor. Długotrwałe narażenie na te chemikalia prowadzi do uszkodzenia skóry, problemów z układem krwionośnym, zwiększonego ryzyka zachorowania na raka, problemów z nerkami oraz innych poważnych problemów zdrowotnych.

Integralna część systemu oczyszczania wody firmy Zepter – technologia trójdrożna, zapewnia dostępność przefiltrowanej wody pitnej lub tradycyjnej mieszanki zimnej/ciepłej wody z kranu w jednym i tym samym, łatwym w obsłudze systemie. Dwa rodzaje wody nie mieszają się ze sobą nawet w najmniejszym stopniu – niezależne funkcje oferują najlepsze rozwiązanie dla każdej potrzeby.

Bądź zdrowy - pij zdrową wodę!

There is absolutely no mixture of the two water types – independent functions that offer the best solution for any need.
 
KOD POZYCJI
WT-3WF1
NAZWA PRODUKTU
BATERIA TRÓJDROŻNA - PEARL
MASA BRUTTO [KG]
2,3
MASA NETTO [KG]
2,86
ZASTOSOWANIE
Bateria trójdrożna - idealne akcesorium dla czystej wody z kranu
WYMIARY
Opakowanie wewnętrzne: 440*295*73mm
KOLOR
Srebrny
CIŚNIENIE ROBOCZE
0.2-10 (bar)
GWARANCJA
5 lat
WYPRODUKOWANO W
Chiny
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z normą EN 13427: 2004
Udostępnij:

Powiązane produkty