OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-20%

Zestaw Business

UNIWERSALNY ZESTAW

Z-550S

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Mając świadomość, że nie można kupić ani zdrowia, ani czasu, Zepter stworzył naczynia, które chronią obie te wartości. Najdroższe materiały, nowoczesny design i najnowsza technologia to doskonałe warunki, w których zostają zachowane podstawowe wartości odżywcze, żebyśmy mogli zdrowo jeść i dłużej żyć. W składzie zestawu znajduje się rewolucyjna pokrywa Syncro-Clik®, która zmienia każdy garnek Zeptera w zaawansowany technologicznie szybkowar ze specjalnymi zabezpieczeniami.
OSZCZĘDZAJ CZAS, ENERGIĘ, PIENIĄDZE I ZMNIEJSZ ILOŚĆ KALORII

Niezawierający toksyn najwyższej jakości Zepter metal 316L jest podstawą rewolucyjnej technologii, która sprawia, że gotowanie w naczyniach Zeptera jest zdrowe. Zestaw zawiera uniwersalny 3-litrowy garnek casserole, o średnicy 20 cm i wysokości 10,4 cm – który ma idealny i wygodny rozmiar do przygotowania wszystkiego od zup, sosów i gulaszy do warzyw i makaronów. Komplet ma w składzie 2-litrowy garnek casserole zaprojektowany z wykorzystaniem innowacyjnej zapobiegającej przywieraniu (‘non-stick’), wolnej od chemikaliów i toksyn, technologii URA, która powierzchnię metalowego dna zmienia na poziomie molekularnym. Nie mają tu zastosowania żadne szkodliwe i toksyczne powłoki, tak więc naczynia Masterpiece są całkowicie bezpieczne i można w nich ugotować zdrowe i pyszne potrawy. Zestaw jest objęty przynajmniej 30-letnią gwarancją.

Zapewnienie pełnej kontroli nad procesem przygotowania jedzenia jest istotnym zadaniem dla naczyn Zepter Masterpiece, stąd nowe urządzenie cyfrowy termokontroler Zeptera, które umożliwia całkowicie zautomatyzowany proces gotowania od początku do końca.

W zestawie znajduje się wiele innych zadziwiająco praktycznych elementów, jak wielofunkcyjne pokrywy, które można też wykorzystać do mycia warzyw, przygotowania składników do gotowania, czy jako podstawkę pod gorące naczynie, uniwersalna miska do sałatek i innych potraw, a także do przechowywania żywności, znakomita tarka, na której bezpośrednio do garnka można ścierać warzywa lub ser, a można ją też wykorzystać jako następny poziom do gotowania w systemie piramidy.

DLACZEGO NACZYNIA MASTERPIECE TO NAJLEPSZY WYBÓR?

Najwyższej jakości materiały: Najwyższej jakości stal szlachetna 316 L użyta w produkcji naczyń Zepter Masterpiece jest spotykana wyłącznie tam, gdzie jakość materiału ma największe znaczenie: w instrumentach chirurgicznych, implantach, ekskluzywnych zegarkach i innych luksusowych produktach. Ten wyjątkowa stal jest nieporowata, nie powoduje przypalania jedzenia podczas gotowania, nie pozostawia zapachów jedzenia, nie powoduje alergii i jest łatwa do używania i czyszczenia. Te cechy sprawiają, że jest idealna, żeby w niej zdrowo gotować. A gdy do naczynia dodamy pokrywę Syncro-Clik®, doświadczymy najwyższej jakości turbo gotowania.
 
Genialny design: Pokrywa Zeptera jest perfekcyjnie dopasowana do brzegu garnka, hermetycznie go zamykając i tworząc zamknięty obieg procesu gotowania, żeby zapobiec rozlaniu żywności podczas gotowania. Ta inteligentna konstrukcja zatrzymuje zapachy w garnku, dzięki czemu kuchnia pozostaje świeża i bezwonna. Wielofunkcyjna pokrywa też być wykorzystana jako ochronna podstawka albo służyć do serwowania jedzenia.

Bezpieczeństwo: Zaprojektowane ergonomicznie do wygodnego korzystania uchwyty Zeptera nie przegrzewają, dlatego nie sparzysz się podczas przygotowania posiłku. Można je stosować w piekarniku, ale wtedy nagrzewają się i należy zachować ostrożność. Dzięki inteligentnemu i praktycznemu rozwiązaniu można na uchwytach można odkładać pokrywę.
 
Zdrowe gotowanie w niskich temperaturach: Dno każdego garnka Masterpiece jest wykonane z 3 warstw  metalu, żeby indukować i kumulować ciepło. Wyjątkowa prasa o nacisku  2000 ton nierozerwalnie łączy trzy warstwy dna z korpusem garnka. Akutermiczne dno akumuluje energię nawet z najmniejszego źródła ciepła i przewodzi ciepło szybko i równomiernie do jedzenia, a właściwości przewodzące pozwalają na gotowanie w zakumulowanym cieple, dzięki czemu  gotowanie odbywa się w niskich temperaturach. Gotowanie w niskich temperaturach jest niezbędne, żeby chronić przed zniszczeniem składniki odżywcze jedzenia, co się zdarza podczas gotowania w wysokich temperaturach, a poza tym daje do 70% oszczędności na energii.
 
Technologia non-stick: Technologia Zepter  URA jest rewolucyjna w dziedzinie nieprzywierania ‘non-stick’, przenosząca metalową powierzchnię dna naczynia na poziom molekularny.  Nie mają tu zastosowania żadne szkodliwe ani toksyczne powłoki, w związku z czym naczynie jest całkowicie bezpieczne i można w nim przyrządzać zdrowe i pyszne potrawy.
 
Mniej tłuszczu: Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  w porównaniu z gotowaniem w konwencjonalnych naczyniach zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu oraz 83% więcej żelaza. Naturalny tłuszcz znajdujący się w mięsie wydostaje się podczas grillowania w naczyniach Masterpiece, więc dodatkowy tłuszcz jest zbędny. To znaczy, że grillowana cielęcina zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie. To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli oraz używaniem złej jakości naczyń i narzędzi.
 
Kontrola temperatury: Dzięki Zepter termokontrolerowi żądaną temperaturę i czas można ustawić w kilka sekund jednym naciśnięciem przycisku do całkowicie zautomatyzowanego gotowania. Wyobraź sobie, ile rzeczy możesz zrobić w tym dodatkowym wolnym czasie.

Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-550S
NAZWA PRODUKTU
Zestaw Business
MASA BRUTTO [KG]
13,6
MASA NETTO [KG]
11,1
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze, gotowanie w systemie piramidy
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
Włochy
SKŁAD
* Z-1620 - Naczynie 2.0 l, średnica 16 cm, wysokość 10,0 cm szt. 1 * Z-2020 - Naczynie URA 2.0 l, średnica 20 cm, wysokość 6,8 cm (można użyć jako wygodna patelnia) szt. 1 * Z-2030 - Naczynie 3,0 l, średnica 20 cm, wysokość 9,7 cm (możliwość używania z pokrywą szybkowarową) szt. 1 * Z-2AC - Akcesoria (tarka, chwytak) szt. 1 * Z-420-18C - Koszyk do gotowania na parze 2,0 L Ø 18 CM H 7,7 CM sz.t 1 * Z-420-20 - Pokrywa Szybkowarowa Syncro Click, śr. 20 cm, wys. 9,35 cm szt. 1 * Z-CB20 - Miska combi + plastikowa pokrywa 2,0 l, średnica 20 cm szt. 1 * Z-CBL16 - Plastikowa pokrywka, średnica 16 cm - szt. 1 * Z-CBL20 - Plastikowa pokrywka, średnica 20 cm - szt. 2 * Z-S20 - Durszlak 2.8 l, średnica 20, wysokość 6,7 cm szt. 1 * Z-SB20D - Wielofunkcyjny półmisek do serwowania poj. 1,0 L, Ø 20 cm, wys. 4,1 cm (głęboki), szt. 1 * Z-SB20S - Taca do serwowania 0,5 l, średnica 20 cm (płytka) szt. 1 * Z-SK- Przyssawka * Instrukcja obsługi * Gwarancja Naczynia posiadają termokontrolery analogowe
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
Udostępnij:

Powiązane produkty