OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-20%

Grill 3.0 l Ø 28 cm wys 5.7 cm

PRZYRZĄDŹ DOSKONAŁE GRILOWANE DANIA BEZ DODATKU TŁUSZCZU

Z-2830Z

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Zdrowe i smaczne grilowanie zaczyna się na grillu Masterpiece, mistrzowsko wykonanym z doskonałego Zepter metalu 316L. Grill znakomicie sprawdza się zarówno w domu, jak i na zewnątrz, i jest idealny do wszystkiego od warzyw do krewetek i steków. Grill zamiast jedzenia ociekającego tłuszczem daje zdrowe, pożywne dania dzięki specjalnym wytłoczeniom na dnie. Te estetyczne perforacje pozostawią na stekach, rybie, kebabach i warzywach charakterystyczne ślady grillowania.
TRÓJWARSTWOWA KONSTRUKCJA DLA LEPSZEJ DYSTRYBUCJI CIEPŁA I NIESAMOWITY SMAK GRILOWANYCH POTRAW

Pasuje do wszystkich kuchenek, można go również używać w piekarniku. Grill z kolekcji naczyń Masterpiece jest odpowiedni do przyrządzania drobiu, mięsa, pieczeni, warzyw, owoców morza, ziemniaków i całej gamy potraw. Ma opatentowane akutermiczne kompaktowe dno złożone z 3 warstw różnych metali.

Unikalne połączenie akutermicznego kompaktowego dna Zeptera umożliwia szybkie kumulowanie i rozprowadzanie energii. Ciepło gwałtownie przechodzi z dna do ścian, nie tracąc intensywności, a następnie rozprzestrzenia się równomiernie po całym naczyniu. Ta właściwość pozwala na gotowanie w niskich temperaturach, zmniejszając zużycie energii i dając zdrowszy posiłek, ponieważ zapobiega utracie cennych składników odżywczych, co ma miejsce podczas gotowania w temperaturze powyżej punktu wrzenia. Poza tym dno wytrzymuje wysokie temperatury bez wypaczania.


DLACZEGO GRILL ZEPTERA JEST WYJĄTKOWY?

Nowoczesna technologia i wspaniały design oznacza, że każdy detal grilla jest starannie przemyślany i wykonany z największą precyzją. W efekcie powstało nowoczesne funkcjonalne naczynie, które chroni twoje zdrowie i dostarcza smaczniejsze jedzenie. Oto 7 powodów, dlaczego Zepter jest liderem w produkcji naczyń do gotowania:
  1. Najwyższej jakości materiały: Najwyższej jakości stal szlachetna 316 L użyta w produkcji naczyń Zepter Masterpiece jest spotykana wyłącznie tam, gdzie jakość materiału ma największe znaczenie: w instrumentach chirurgicznych, implantach, ekskluzywnych zegarkach i innych luksusowych produktach. Ten wyjątkowa stal jest nieporowata, nie powoduje przypalania jedzenia podczas gotowania, nie pozostawia zapachów jedzenia, nie powoduje alergii i jest łatwa do używania i czyszczenia. Te cechy sprawiają, że jest idealna, żeby w niej zdrowo gotować. A gdy do naczynia dodamy pokrywę Syncro-Clik®, doświadczymy najwyższej jakości turbo gotowania. Świetny sposób na zdrowy  błyskawiczny posiłek odpowiedni do szybkiego tempa naszego życia.
  2. Genialny design: Pokrywa Zeptera jest perfekcyjnie dopasowana do brzegu garnka, hermetycznie go zamykając i tworząc zamknięty obieg procesu gotowania, żeby zapobiec rozlaniu żywności podczas gotowania. Ta inteligentna konstrukcja zatrzymuje zapachy w garnku, dzięki czemu kuchnia pozostaje świeża i bezwonna. Wielofunkcyjna pokrywa może być też być wykorzystana jako ochronna podstawka albo służyć do serwowania jedzenia.
  3. Bezpieczeństwo: Zaprojektowane ergonomicznie do wygodnego korzystania uchwyty Zeptera nie nagrzewają się, dlatego nie sparzysz się podczas przygotowania posiłku. Można je stosować w piekarniku, ale wtedy nagrzewają się i należy zachować ostrożność. Dzięki inteligentnemu i praktycznemu rozwiązaniu można na uchwytach można odkładać pokrywę.
  4. Zdrowe gotowanie w niskich temperaturach: Dno każdego garnka Masterpiece jest wykonane z 3 warstw  metalu, żeby indukować, przewodzić i kumulować ciepło. Wyjątkowa prasa o nacisku  2000 ton  nierozerwalnie łączy trzy warstwy dna z korpusem garnka. Akutermiczne dno akumuluje energię nawet z najmniejszego źródła ciepła i przewodzi ciepło szybko i równomiernie do jedzenia, a właściwości przewodzące pozwalają na gotowanie w zakumulowanym cieple, dzięki czemu  gotowanie odbywa się w niskich temperaturach. Gotowanie w niskich temperaturach jest niezbędne, żeby chronić przed zniszczeniem składniki odżywcze jedzenia, co się zdarza podczas gotowania w wysokich temperaturach, a poza tym daje do 70% oszczędności na energii.
  5. Technologia non-stick: Technologia Zepter  URA jest rewolucyjna w dziedzinie nieprzywierania (‘non-stick’), przenosząca metalową powierzchnię dna naczynia na poziom molekularny.  Nie mają tu zastosowania żadne szkodliwe ani toksyczne powłoki, w związku z czym naczynie jest całkowicie bezpieczne i można w nim przyrządzać zdrowe i pyszne potrawy.
  6. Mniej tłuszczu: Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  w porównaniu z gotowaniem w konwencjonalnych naczyniach zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza. Naturalny tłuszcz znajdujący się w mięsie wydostaje się podczas grillowania w naczyniach Masterpiece, więc dodatkowy tłuszcz jest zbędny. To znaczy, że grillowana cielęcina zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie. To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli oraz używaniem złej jakości naczyń i narzędzi.
  7. Kontrola temperatury: Dzięki termokontrolerowi Zeptera żądaną temperaturę i czas można ustawić w kilka sekund jednym naciśnięciem przycisku do całkowicie zautomatyzowanego gotowania. Wyobraź sobie, co możesz zrobić w tym dodatkowym wolnym czasie.
Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-2830Z
NAZWA PRODUKTU
Grill 3.0 l Ø 28 cm wys 5.7 cm
MASA BRUTTO [KG]
3,9
MASA NETTO [KG]
3,24
Udostępnij:

Powiązane produkty