OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-10%

Patelnia griller z pokrywą, 3,0 l Ø 28 cm

Naczynie do zdrowego grillowania

Z-2830Z

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

PATELNIA GRILLER Z POKRYWĄ (POJEMNOŚĆ 3 L, ŚREDNICA 28 CM)

Zdrowe grillowanie? To możliwe z naczyniem Zepter wykonanym z wyjątkowo wytrzymałej odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej 316L. Specjalne wytłoczenia na dnie sprawiają, że potrawa nie podgrzewa się w wytapianym tłuszczu (podobnie jak na ruszcie), pozostawiają też na przygotowanych warzywach czy mięsie charakterystyczne ślady grillowania. Tej patelni możesz używać na każdym rodzaju kuchenki oraz w piekarniku. Akutermiczne dno umożliwia szybkie przewodzenie i równomierne rozprowadzanie ciepła, które następnie długo się utrzymuje. Możesz więc wciąż podgrzewać danie po wyłączeniu źródła ciepła. Dzięki temu oszczędzasz czas i energię, a twoje potrawy zachowują pełnię smaku i wartości odżywczych. Pokrywa grillera, podobnie jak pokrywy innych naczyń Zepter, jest wyposażona w praktyczny termokontroler, który pomoże Ci kontrolować temperaturę w trakcie grillowania na kuchence.  

Pamiętaj, że nasze naczynia należy przed użyciem odkonserowować przy użyciu preparatu Cleansy. 


Instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-2830Z
NAZWA PRODUKTU
Patelnia griller z pokrywą, 3,0 l Ø 28 cm
MASA BRUTTO [KG]
3,9
MASA NETTO [KG]
3,24
ZASTOSOWANIE
Pieczenie, smażenie bez tłuszczu, grillowanie
ZASTOSOWANIE
Pieczenie, smażenie bez tłuszczu, grillowanie
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
RODZAJ STALI
AISI 316 L 304
POJEMNOŚĆ
3 l
WYMIARY
28 x 22 cm
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
NIE
WYPRODUKOWANO W
Włochy
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.

Instrukcja obsługi

Masterpiece Cookware

Udostępnij:

Powiązane produkty

-10%

Patelnia Griller owalna z pokrywą, 2,5 l Ø 30cm

Gotowanie
Z-V3025Z
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-10%

Naczynie WOK z pokrywą 2,4 l Ø 24 cm

Gotowanie
Z-W2424-SC
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-10%

Naczynie Wok z pokrywą 4,5 l Ø 30 cm

Gotowanie
Z-W3045
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Płyn Cleansy Cleaner, 500 ml

Gotowanie
TFD-942
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.