OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-9%

Naczynie Quadra 1,8 l, 19 x 19 cm x 5,7 cm (2 uchwyty)

ELEGANCKI DESIGN, PONADCZASOWA ESTETYKA I ZDROWE GOTOWANIE

Z-Q1918

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Wykonane z cennego metalu 316L, z akutermicznym dnem i uchwytami odpornymi na nagrzewanie, mniejsze z naczyń Quadra jest idealne do przygotowania szeregu zdrowych potraw. Gotuj smaczne, pożywne jedzenie bez tłuszczu i wody w niskiej temperaturze i w krótkim czasie. Każde naczynie Quadra i towarzyszące mu akcesoria są zaprojektowane do pracy w systemie, co pozwala na przygotowanie wielu dań na jednym źródle ciepła.
GOTOWANIE W NACZYNIACH QUADRA – PYSZNE I ZDROWE JEDZENIE
 
Naczynie Quadra jest mistrzowsko wykonane z bardzo wytrzymałego, ekologicznego, nieulegającego korozji, nieporowatego Zepter metalu 316L i ma trzywarstwowe akutermiczne kompaktowe dno. Ta doskonała kombinacja jest podstawą właściwego przygotowania jedzenia, gotowania w niskiej temperaturze – bez konieczności dodawania wody i tłuszczu. Jedzenie ani się nie kurczy, ani nie marnuje, ponieważ odżywcze i biologiczne wartości są zachowane. Ponadto, jedzenie nie przywiera do naczynia, nie przypala się, nie zawiera toksycznych tłuszczów i nie jest rakotwórcze.

Akutermiczne kompaktowe dno Zeptera: Skonstruowane z trzech warstw różnych metali, umożliwia gotowanie w niskich temperaturach, zachowując tym samym zgromadzoną energię, nawet jeśli źródło ciepła jest zredukowane albo wyłączone. Ta niezwykła cecha dodatkowo zmniejsza zużycie energii i oczywiście chroni zdrowie, bo zapobiega stracie cennych składników odżywczych.
 
Ściany naczynia Quadra: Ściany grubości 1 milimetra nagrzewają się o wiele wolniej niż dno naczynia. To powoduje, że gorące powietrze wewnątrz naczynia skrapla się po zetknięciu z zimniejszą pokrywą, tworząc parę, która jest niezbędna w procesie gotowania w zamkniętym obiegu. Dlatego żywność jest gotowana w stałej temperaturze poniżej temperatury wrzenia.
 
Zimne w dotyku uchwyty: Ich unikalna konstrukcja i lekkość sprawiają, że wygodnie i łatwo korzysta się z naczynia. Mogą również służyć jako podstawka na pokrywę, oszczędzając miejsce. Jeśli uchwyt przypadkowo zostanie uszkodzony, łatwo go wymienić.

System gotowania wielopoziomowego (piramidy): Połącz naczynie o pojemności 1,8 litra z innym naczyniami Quadra w systemie wielopoziomowym i ugotuj kilka posiłków jednocześnie na jednej płycie – oszczędzając czas i energię. System piramidy pozwala na  optymalne wykorzystanie miejsca: koniec z bałaganem na kuchennych półkach.
 
Miski systemu Quadra: Miski są atrakcyjnym dodatkiem i mogą być wykorzystane do wielu celów: mycia i przygotowania składników, gotowania w systemie, podawania i przechowywania jedzenia.
 
Naczynie wielofunkcyjne, ekonomiczne, szybkie, proste, zapewniające zdrowe i smaczne posiłki: Badania medyczne dowodzą, że niezdrowa dieta jest główną przyczyną większości  poważnych przewlekłych  chorób w dzisiejszym świecie (epidemia otyłości, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy i raka). Niezdrowa dieta, niewłaściwe przygotowanie żywności, zła jakość naczyń do gotowania są główną przyczyną choroby serca, zabójcy numer jeden w świecie. Niepotrzebnie gotujemy warzywa w wodzie i smażymy żywność w wysokich temperaturach w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach. Na szczęście Zepter ma rozwiązanie.
 
Cyfrowy termokontroler: Gwarantujący pełną kontrolę nad procesem przygotowania jedzenia, cyfrowy termokontroler Zeptera jest nowym wyjątkowym urządzeniem, które umożliwia całkowicie zautomatyzowany proces gotowania od początku do końca. Stanowiąca szczyt możliwości naczyń Masterpiece,  inteligentna technologia pozwala przygotować zdrowy posiłek we właściwy sposób bez konieczności spędzenia w kuchni wielu godzin. Automatyczna regulacja ciepła gwarantuje, że  gotowanie przebiega w ustawionej temperaturze bez podnoszenia pokrywy, co oznacza niezakłócony proces gotowania w zamkniętym obiegu. Z cyfrowym termokontrolerem w kilka sekund, zaledwie jednym naciśnięciem przycisku można ustawić żądaną temperaturę i czas. Wygodne pokrętło umożliwia łatwy odczyt temperatury na skali: Moist (gotowanie mokre) lub Dry (gotowanie suche). Kolorowe  pola oznaczają trzy zakresy temperatur: żółte pole dla podgrzewania, zielone dla prawidłowej temperatury gotowania, a czerwone wskazuje przegrzanie.
 
Ochrona zdrowia: Wszystkie naczynia Zeptera gwarantują mniej szkodliwych tłuszczów, mniej kalorii, a więcej witamin, więcej minerałów i więcej białek dzięki zachowaniu wartości odżywczych, biologicznych i organoleptycznych. Badania medyczne dowodzą, że niezdrowa dieta jest główną przyczyną większości  poważnych przewlekłych  chorób w dzisiejszym świecie (epidemia otyłości, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy i raka). Niezdrowa dieta, niewłaściwe przygotowanie jedzenia i zły sprzęt do gotowania są głównym powodem choroby serca – zabójcy numer jeden w świecie. Niepotrzebnie gotujemy warzywa w wodzie i smażymy żywność w wysokich temperaturach w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach. W konsekwencji jemy produkty pozbawione wartości odżywczych, które zawierają rakotwórcze tłuszcze. Dzięki najnowszej innowacyjnej technologii Zeptera jedzenie może być gotowane bez dodawania wody, bez różnego rodzaju tłuszczów, w niskich temperaturach, zachowując w ten sposób wartości odżywcze i sprawiając, że jest zdrowe. Zdrowe jedzenie oznacza dłuższe produktywne życie.Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:


 
KOD POZYCJI
Z-Q1918
NAZWA PRODUKTU
Naczynie Quadra 1,8 l, 19 x 19 cm x 5,7 cm (2 uchwyty)
MASA BRUTTO [KG]
2,32
MASA NETTO [KG]
2,1
ZASTOSOWANIE
Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
RODZAJ STALI
AISI 316L 304
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
5,7 cm
POJEMNOŚĆ
1,8 l
WYMIARY
19,3 x 19,3 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK
NIE
WYPRODUKOWANO W
Włochy
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca ,że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.

Instrukcja obsługi

Masterpiece Cookware

Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.