OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-20%

Naczynie Wok z pokrywą 4,5 l Ø 30cm, 2 uchwyty

FUZJA SMAKOSZA Z UNIWERSALNYM WOKIEM ZEPTERA

Z-W3045

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

NACZYNIE WOK Z POKRYWĄ, POJEMNOŚĆ 4,5 L, ŚREDNICA 30 CM

Wielbiciele kuchni azjatyckiej doskonale wiedzą, że wok to idealne naczynie do tradycyjnego przygotowywania aromatycznych potraw w stylu "stir-fry". Ten większy model dodatkowo wyposażony jest  w specjalną kratkę do gotowania na parze. Naczynie wykonano z niezwykle wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej 316L. Ma płaskie dno, dzięki czemu stosować je na wszystkich typach płyt grzewczych. Wok Zepter pozwala na smażenie w niższych temperaturach, dzięki czemu zużywasz mniej energii, a danie jest lżejsze i zdrowsze. Wypukła pokrywa powiększa powierzchnię naczynia, a dzięki zamontowanemu na niej termokontrolerowi sprawdzisz temperaturę w trakcie smażenia. Ergonomiczna budowa i wygodne uchwyty, które pozostają zawsze chłodniejsza sprawiają, że przygotowywanie egzotycznych dań jest lekkie, łatwe i przyjemne. 

Pamiętaj, że nasze naczynia należy przed użyciem odkonserowować przy użyciu preparatu Cleansy. 
Poniżej instruktaż z dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
Z-W3045
NAZWA PRODUKTU
Naczynie Wok z pokrywą 4,5 l Ø 30cm, 2 uchwyty
MASA BRUTTO [KG]
3,43
MASA NETTO [KG]
2,66
ZASTOSOWANIE
Gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WYPRODUKOWANO W
Włochy
RODZAJ STALI
AISI 316 L-304
WYSOKOŚĆ NACZYNIA
10 cm
POJEMNOŚĆ
4.5 L
ŚREDNICA
30 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU
TAK
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.

Instrukcja obsługi

Masterpiece Cookware

Udostępnij:

Powiązane produkty

-20%

Naczynie WOK z pokrywą 2,4 l Ø 24 cm

Gotowanie
Z-W2424-SC
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-20%

Patelnia Griller owalna z pokrywą, 2,5 l Ø 30cm

Gotowanie
Z-V3025Z
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-20%

Patelnia griller z pokrywą 3,0 l Ø 28 cm

Gotowanie
Z-2830Z
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Płyn Cleansy Cleaner, 500 ml

Gotowanie
TFD-942
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.