OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-10%

Czajnik

Czajnik na indukcję 2.4 l

KE-002

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

CZAJNIK NA INDUKCJĘ

Nasz czajnik przykuwa uwagę eleganckim designem i połyskiem. Został wykonany z niezwykle trwałej i odpornej nierdzewnej stali 304. Sprawia to, że jest energoszczędny: stal szybko przewodzi ciepło i podgrzewa wodę. Czajnik ma  wygodny silikonowy uchwyt, który się nie nagrzewa. Jego ergonomiczna rączka pozwala na łatwe i bezpieczne przenoszenie i nalewanie. Czajnik wyposażony jest we wskaźnik temperatury oraz gwizdek z uchwytem. Przygotowanie w nim wrzątku np. na herbatę to prawdziwa przyjemność. 

Pamiętaj, że nasze naczynia należy przed użyciem odkonserowować przy użyciu preparatu Cleansy. Instruktaż dekonserwacji naczyń Zepter:

KOD POZYCJI
KE-002
NAZWA PRODUKTU
Czajnik
MASA BRUTTO [KG]
1,84
MASA NETTO [KG]
1,32
POJEMNOŚĆ
2.4 L
WYPRODUKOWANO W
Włochy
RODZAJ STALI
AISI 316L 304
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
WSKAŹNIK TEMPERATURY
Analogowy
KOLOR
Srebrny/Stalowy
GWARANCJA
Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.