OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-5%

Absolute ML - Nóż do chleba (ostrze: 20 cm)

CAŁKOWICIE KUTY NÓŻ DO CHLEBA

KA-014

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Ostre jak brzytwa 20-centymetrowe ząbkowane ostrze noża do chleba przecina chleb jak masło i ma gwarancję jakości FELIX ZEPTER. Wyważony, ergonomiczny, bardzo estetyczny nóż zapewnia łatwe i bezpieczne krojenie. Nóż do chleba jest częścią kolekcji Absolute ML, bezdyskusyjnie jeden z najlepszych noży ze słynnej fabryki w Solingen w Niemczech, która produkuje sztućce z górnej półki od 1790 roku.
FELIX® ZEPTER® DAJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I TRADYCJĘ

Od piaskowania ostrza i rękojeści  po prostowanie, polerowanie ostrza, wytrawianie i czyszczenie ultradźwiękowe - wykonanie najlepszego na świecie noża do chleba wymaga całkowitego oddania się jakości i tradycji.
 
JAKOŚĆ:  Używając najwyższej jakości japońskiej 66-warstwowej damasceńskiej stali VG 10 66 FELIX ZEPTER stworzył kolekcję Absolute ML – noże na całe życie. Ostrza są utwardzone lodem i kute w jednym kawałku. Jednorodna i zwarta mikrostruktura ziarna stali gwarantuje giętkość, odporność na korozję i trwałość krawędzi ostrza. Produkcja jest dokładnie nadzorowana, żeby zapewnić najwyższą jakość każdego noża. Idealna funkcjonalność noża zależy od jego kształtu, od tego jak pasuje do dłoni, jak jest wyważony, w jaki sposób podczas cięcia siła trafia do ostrza.
 
TRADYCJA: Rodzina Felix z Solingen w Niemczech produkuje sztućce od 1790 roku. Karl Gustav Felix opanował sztukę produkcji sztućców, koncentrując się w krótkim czasie na wytwarzaniu noży i założył spółkę Gustaw Felix Schneidwarenfabrik  w 1843 roku. FELIX jest prawdziwą firmą z tradycją i jednym z najstarszych producentów noży na świecie. Noże wyrabiane teraz w Solingen przez FELIX ZEPTER należą do najlepszych na świecie.
Każdy z etapów produkcji opiera się na wielowiekowej wiedzy rzemieślników z Solingen, ich precyzyjnej pracy, dobrym oku, trosce i dbałości o każdy szczegół.
 
 
KOD POZYCJI
KA-014
NAZWA PRODUKTU
Absolute ML - Nóż do chleba (ostrze: 20 cm)
MASA BRUTTO [KG]
0,34
MASA NETTO [KG]
0,2
ZASTOSOWANIE
Do krojenia chleba
PRODUCENT
FELIX SOLINGEN GmbH , An den Eichen 6, 42699 Solingen
WYMIARY
430 x 90 x 30 mm
MATERIAŁ
OSTRZE - Japońska MLS 33 VG10 - warstwowa Damasceńska stal Struktura hartowana lodem – bardziej wyrafinowana i kompaktowa – Twardość 60-62 Rockwell UCHWYT - Poliamid PA6 G830 FC
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecane czyszczenie i mycie noży ręcznie. Po użyciu należy opłukać ciepłą wodą i wysuszyć suchą szmatką.
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
Niezalecane
WYPRODUKOWANO W
Niemcy
GWARANCJA
5-letnia gwarancja w przypadku odkrycia defektu będącego wadą produkcyjną. Gwarancja nie obejmuje zmian estetycznych wynikających ze zwykłego użycia, zarysowań, pęknięć nie wpływających na prawidłowe użytkowanie produktu oraz uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użycia noża, np.: niewłaściwego ostrzenia.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywą: 1935/2004 potwierdzająca, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:

Powiązane produkty

-5%

Absolute ML - Nóż do mięsa

Noże
KA-012
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Nóż do obierania

Noże
KA-010
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Nóż Santoku

Noże
KA-016
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Widelec do mięsa

Noże
KAF-020
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Magnetyczny stojak na noże

Noże
KMS-012
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Magnetyczny stojak na noże

Noże
KMS-011
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Ostrzałka ceramiczna

Noże
KSS-010
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Ostrzałka stalowa

Noże
KSS-012
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Ostrzałka stalowa, diamentowa

Noże
KSS-011
DOSTAWA DO 30 DNI
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.