OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-5%

Absolute ML - Nóż do mięsa (ostrze: 20 cm)

NAJLEPSZY W ŚWIECIE RĘCZNIE WYKONANY NÓŻ DO MIĘSA

KA-012

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Mistrzowsko wykonany w Niemczech, 20-centymetrowy nóż Absolute ML pozwala bez wysiłku kroić mięso, drób, i wszystko co wymaga krojenia. Za każdym cięciem tego precyzyjnego noża otrzymasz cienkie, równe plastry. Ostrze jest wykonane z japońskiej VG10 66-warstwowej damasceńskiej stali. Jest utwardzane lodem, co sprawia, że struktura stali jest bardziej zwarta i ma większą wytrzymałość, osiągając twardość 60-62 w skali Rockwella.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I TRADYCJA OD FIRM FELIX® I ZEPTER®
 
Potężna moc cięcia noża łączy się z zapewniającym wyjątkowe bezpieczeństwo uchwytem pokrytym delikatnymi równoległymi wyżłobieniami. Nóż idealny dla profesjonalistów i do użytku domowego. Od piaskowania ostrza i rękojeści po prostowanie, polerowanie ostrza, wytrawianie i czyszczenie ultradźwiękowe - wykonanie najlepszego na świecie noża do krojenia mięsa wymaga całkowitego oddania się jakości i tradycji.
 
JAKOŚĆ:  Felix używa wyłącznie najlepszych, trwałych materiałów, jak  wysokostopowa stal X50CrMoV15 (chromowo-molibdenowo-wanadowa), japońska VG10 wielowarstwowa damasceńska stal , czy stal nierdzewna X65Cr13 do produkcji żyletek. Mikrostruktura tych gatunków stali, jednorodna i kompaktowa, gwarantuje giętkość, odporność na korozję i trwałość krawędzi ostrzy. Ponieważ noże są ręcznie robione, ich jakość zależy bezpośrednio od umiejętności mistrzów rzemiosła. Każdy nóż przechodzi 45 różnych etapów procesu produkcyjnego, a każdy etap opiera się na wielowiekowej wiedzy rzemieślników z Solingen, ich precyzyjnej pracy, dobrym oku, trosce i dbałości o każdy szczegół. Ostateczny znak jakości jest wynikiem funkcjonalności i designu noży.  Na idealne posługiwanie się nożem ma wpływ jego kształt, to jak pasuje do dłoni, jak jest wyważony, w jaki sposób podczas cięcia siła trafia do ostrza. Od pierwszego spojrzenia i dotyku noże firm Felix i Zepter mają te wszystkie cechy i wyróżnia je najwyższa jakość i piękny design.
 
TRADYCJA: Felix to firma z tradycją, jedna z najstarszych wytwórni noży, produkująca sztućce od 1790 roku. Karl Gustav Felix założył spółkę Gustav Felix Schneidwarenfabrik w 1843,  ustanawiając liczące dwa stulecia dziedzictwo rzemiosła, wytwarzającego noże znane na całym świecie z nadzwyczajnej jakości. W 2012 roku Zepter International, światowa wielobrandowa firma, która produkuje, sprzedaje i dystrybuuje ekskluzywne, wysokiej jakości dobra konsumpcyjne na całym świecie, wykupiła FELIX Solingen GMbH, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję na rynku  jako lidera w produkcji najlepszej jakości noży. Unikalna wizja Zeptera, najwyższa jakość i innowacyjność produktów znalazła godnego partnera w tradycji i niedoścignionym kunszcie Felixa.
 
 
KOD POZYCJI
KA-012
NAZWA PRODUKTU
Absolute ML - Nóż do mięsa (ostrze: 20 cm)
MASA BRUTTO [KG]
0,34
MASA NETTO [KG]
0,2
PRODUCENT
FELIX SOLINGEN GmbH, An den Eichen 6, 42699 Solingen
ZASTOSOWANIE
Do krojenia mięsa, drobiu, pieczeni i filetowania większych ryb
WYMIARY
430 x 90 x 30 mm
MATERIAŁ
OSTRZE - Japońska MLS 33 VG10 - warstwowa Damasceńska stal Struktura hartowana lodem – bardziej wyrafinowana i kompaktowa – Twardość 60-62 Rockwell UCHWYT - Poliamid PA6 G830 FC
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecane czyszczenie i mycie noży ręcznie. Po użyciu należy opłukać ciepłą wodą i wysuszyć suchą szmatką .
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
Niezalecane
WYPRODUKOWANO W
Niemcy
GWARANCJA
5-letnia gwarancja w przypadku odkrycia defektu będącego wadą produkcyjną. Gwarancja nie obejmuje zmian estetycznych wynikających ze zwykłego użycia, zarysowań, pęknięć nie wpływających na prawidłowe użytkowanie produktu oraz uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użycia noża, np.: niewłaściwego ostrzenia.
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywą: 1935/2004 potwierdzająca, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:

Powiązane produkty

-5%

Absolute ML - Nóż do chleba

Noże
KA-014
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Nóż do obierania

Noże
KA-010
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Nóż Santoku

Noże
KA-016
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Absolute ML - Widelec do mięsa

Noże
KAF-020
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI