OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-22%

Black & White - Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 70 elementów

ELEGANCKI I WYRAFINOWANY, A JEDNOCZEŚNIE KLASYCZNY

LP-3112

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Zestaw Black & White jest doskonałym zrównoważeniem formy i kontrastu: biała porcelana jest jak błyszczące płótno, na którym znajdują się geometryczne złote dekoracje na malowanym czarnym tle. Kolekcję wyróżnia subtelna interpretacja klasycznych greckich motywów dekoracyjnych i stonowanych wzorów. Klasa i elegancja to główne cechy stylowej porcelanowej zastawy dla 12 osób.
WSPANIAŁE EKSTRAWAGANCKIE WZORY ZŁOCONE PRZEZ UTALENTOWANYCH RZEMIEŚLNIKÓW

Zapraszamy do świata kolekcji Masterpiece Zeptera. Kolekcji w której każdy przedmiot jest prawdziwym dziełem sztuki, wykonanym ręcznie przez kilku wybranych rzemieślników, którzy wiele lat poświęcili na doskonalenie swojego rzemiosła.  Wykonany ręcznie z twardej porcelany oryginalną XVIII-wieczną metodą, zestaw Black & White prezentuje wyrafinowany estetyczny smak.

PIĘKNO ZRODZONE Z ZIEMI I OGNIA

Kolekcja porcelany Zepter Masterpiece jest ręcznie wykonana w Bawarii, w Niemczech z twardej porcelany, odpornej nawet na zarysowania stalowymi przedmiotami dzięki dużej zawartości kaolinu (50-55%) i niskiej domieszce kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). W celu wyprodukowania tej ekskluzywnej porcelany Zepter pracuje wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. Podczas procesu wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nakładany bezpośrednio na przedmiot przy użyciu nieprzylepnego papieru metodą sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, tak że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, osiągając w ten sposób niepowtarzalny połysk. Potem następuje procedura ‘on-glaze’ i dekoracyjne motywy są ręcznie malowane, ze złoceniami lub bez, a przedmioty porcelanowe są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wskazuje nazwa, dekoracje znajdują się na glazurze. Ostatni etap polega na ręcznym malowaniu złotych wzorów z użyciem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem ma brązowawy kolor z powodu użytych olejów i  różnych dodatków, detale na brzegach są nakładane pędzlem. Ten proces nazywany jest ‘złotym ogniem’ i przebiega w temperaturze 800°C. Podobnie uchwyty i dekoracje są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysoce wyspecjalizowane, a wiedza przechodzi z malarza na malarza przez dziesięciolecia.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W porównaniu ze standardowymi wytwórcami porcelany, absolutna przewaga kolekcji Masterpiece Zeptera jest widoczna w każdym szczególe. Zepter International z dumą zaświadcza, że ta porcelana i powiązane z nią kolekcje z serii Table Art są wykonywane ręcznie i ręcznie wykańczane z najwyższej jakości materiałów. Są w całości produkowane w Niemczech  z najwyższym kunsztem. Zepter International gwarantuje najwyższe standardy jakości i technologii przez wybór najlepszych europejskich surowców, pod ścisłym nadzorem procesów produkcyjnych.


Zestaw Black & White na 12 osób zawiera 70 elementów:
 
 • 12 Talerzy obiadowych (wys. 2.5 cm, Ø 28.5 cm)
 • 12 Talerzy głębokich (wys. 4.9 cm, Ø 23.5 cm)
 • 12 Talerzy derserowych (wys. 1.8 cm, Ø 23 cm)
 • 1 Waza na zupę (wys. 15 cm, Ø 18 cm, poj. 3.30 l)
 • 1 Salaterka (wys. 6.2 cm, Ø 25 cm)
 • 1 Sosjerka (wys. 9.1 cm,  Ø 14.5 cm, poj. 0.50 l)
 • 1 Podstawka pod talerz (wys. 2.7 cm, Ø 32 cm)
 • 1 Półmisek owalny (wys. 2.5 cm, Ø 35 cm)
 • 1 Solniczka (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • 1 Pieprzniczka (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • 12 Filiżanek do kawy (wys. 6 cm, Ø 10 cm, poj. 0.20 l)
 • 12 Spodków do filiżanek (wys. 2.4 cm, Ø 15 cm)
 • 1 Dzbanek do kawy (wys. 19 cm, Ø 8.5 cm, poj. 1.30 l)
 • 1 Cukiernica (wys. 7.4 cm,  Ø 7.5 cm, poj. 0.20 l)
 • 1 Dzbanek do śmietanki (wys. 9.6 cm, Ø 7,5 cm, poj. 0.20 l)
KOD POZYCJI
LP-3112
NAZWA PRODUKTU
Black & White - Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 70 elementów
MASA BRUTTO [KG]
21,71
MASA NETTO [KG]
33,06
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 8832 Wollerau -Szwajcaria
ZASTOSOWANIE
Do serwowania potraw i kawy
WYPRODUKOWANO W
Bawaria, Niemcy
SKŁAD
* 12 Talerzy obiadowych  * 12 Talerzy głębokich  * 12 Talerzy derserowych * 1 Waza na zupę * 1 Salaterka * 1 Sosjerka  * 1 Podstawka pod talerz  * 1 Półmisek owalny  * 1 Solniczka * 1 Pieprzniczka  * 12 Filiżanek do kawy  * 12 Spodków do filiżanek  * 1 Dzbanek do kawy  * 1 Cukiernica  * Dzbanek do śmietanki  * Karta gwarancyjna
MATERIAŁ
Porcelana: kaolin 50-55%, skaleń, kwarc Zdobienie: ręczne - 22 karatowe złoto
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK w trybie łagodnym
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecamy pielęgnować porcelanę z dużą troską i myć ręcznie. Łagodne preparaty i mycie ręczne zapewnią pięknym złoceniom dłuższy blask
GWARANCJA
Na usterki wynikające z wadliwego wykonania towaru
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Certyfikat jakości potwierdzające, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i w trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.