OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
-27%

Imperial Gold Cobalt - Porcelanowy Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 70 elementów

INSPIROWANY ŻYCIEM I PRAWDZIWYM LUKSUSEM

LP-3312-CO

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

Zestaw Imperial Gold Cobalt przypomina świetność dawnych dworów cesarskich, doskonałą sztukę rzemieślnika, który ofiarowuje swoją pracę wielkiemu władcy. Ten serwis na 12 osób jest przykładem zainteresowania Zeptera z jednej znakomitymi wzorami imperialnymi, z drugiej najbardziej wyszukanymi nowoczesnymi technikami i trendami w produkcji porcelany. Zwracają uwagę jedyne w swoim rodzaju błyszczące wykończenia z 22-karatowego złota.
KONTROLA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PORCELANY I WIODĄCY DESIGN

Porcelana Zepter Masterpiece uświetnia domy najbardziej wymagających klientów na całym świecie od ponad 25 lat. Odzwierciedla stosunek Zeptera do jedzenia, które powinno spełniać trzy warunki: ma być zdrowe, smaczne i ładnie podane. Wtedy w pełni można docenić posiłek i cieszyć się towarzystwem. We wszystkich porcelanowych zestawach Zeptera można znaleźć to samo artystyczne rzemiosło, najwyższą jakość, wyrafinowany smak, a także różnorodność stylu i idealną równowagę między klasyczną sztuką a współczesnymi potrzebami.


PIĘKNO ZRODZONE Z ZIEMI I OGNIA

Kolekcja porcelany Zepter Masterpiece jest ręcznie wykonana w Bawarii, w Niemczech z twardej porcelany, odpornej nawet na zarysowania stalowymi przedmiotami dzięki dużej zawartości kaolinu (50-55%) i niskiej domieszce kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). W celu wyprodukowania tej ekskluzywnej porcelany Zepter pracuje wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. Podczas procesu wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nakładany bezpośrednio na przedmiot przy użyciu nieprzylepnego papieru metodą sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, tak że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, osiągając w ten sposób niepowtarzalny połysk. Potem następuje procedura ‘on-glaze’ i dekoracyjne motywy są ręcznie malowane, ze złoceniami lub bez, a przedmioty porcelanowe są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wskazuje nazwa, dekoracje znajdują się na glazurze. Ostatni etap polega na ręcznym malowaniu złotych wzorów z użyciem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem ma brązowawy kolor z powodu użytych olejów i  różnych dodatków, detale na brzegach są nakładane pędzlem. Ten proces nazywany jest ‘złotym ogniem’ i przebiega w temperaturze 800°C. Podobnie uchwyty i dekoracje są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysoce wyspecjalizowane, a wiedza przechodzi z malarza na malarza przez dziesięciolecia.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W porównaniu ze standardowymi wytwórcami porcelany, absolutna przewaga kolekcji Masterpiece Zeptera jest widoczna w każdym szczególe. Zepter International z dumą zaświadcza, że ta porcelana i powiązane z nią kolekcje z serii Table Art są wykonywane ręcznie i ręcznie wykańczane z najwyższej jakości materiałów. Są w całości produkowane w Niemczech  z najwyższym kunsztem. Zepter International gwarantuje najwyższe standardy jakości i technologii przez wybór najlepszych europejskich surowców, pod ścisłym nadzorem procesów produkcyjnych.


70-elementowy zestaw Imperial Gold Cobalt zawiera następujące przedmioty:
 
 • 12 Talerzy płaskich (wys. 2.5 cm, Ø 28.5 cm)
 • 12 Talerzy głębokich (wys. 4.9 cm, Ø 23.5 cm)
 • 12 Talerzy deserowych (wys. 1.8 cm, Ø 23 cm)
 • 1 Waza na zupę (wys. 15 cm, Ø 18 cm, poj. 3.30 l)
 • 1 Salaterka (wys. 6.2 cm, Ø 25 cm)
 • 1 Sosjerka (wys. 9.1 cm, Ø 14.5 cm, poj. 0.50 l)
 • 1 Podstawka pod talerze (wys. 2.7 cm, Ø 32 cm)
 • 1 Półmisek owalny (wys. 2.5 cm, Ø 35 cm)
 • 1 Solniczka (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • 1 Pieprzniczka (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • 12 Filiżanek do kawy (wys. 6 cm, Ø 10 cm, poj. 0.20 l)
 • 12 Spodków pod filiżanki do kawy (wys. 2.4 cm, Ø 15 cm)
 • 1 Dzbanek do kawy (wys. 19 cm,  Ø 8.5 cm, poj. 1.30 l)
 • 1 Cukierniczka (wys. 7.4 cm, Ø 7.5 cm, poj. 0.20 l)
 • 1 Dzbanek na śmietankę (wys. 9.6 cm, Ø 7,5 cm, poj. 0.20 l)
KOD POZYCJI
LP-3312-CO
NAZWA PRODUKTU
Imperial Gold Cobalt - Porcelanowy Serwis obiadowo-kawowy na 12 osób, 70 elementów
MASA BRUTTO [KG]
33,06
MASA NETTO [KG]
21,71
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
ZASTOSOWANIE
Do serwowania potraw i kawy
SKŁAD
* 12 Talerzy płytkich * 12 Talerzy głębokich  * 12 Talerzy deserowych * 1 Waza na zupę * 1 Salaterka * 1 Sosjerka * 1 Podstawka pod talerze  * 1 Półmisek owalny * 1 Solniczka * 1 Pieprzniczka  * 12 Filiżanek do kawy  * 12 Spodków pod filiżanki do kawy * 1 Dzbanek do kawy * 1 Cukierniczka * 1 Dzbanek na śmietankę * Karta gwarancyjna
MATERIAŁ
Porcelana: kaolin 50-55% , skaleń, kwarc Zdobienie: ręczne - 22 karatowe złoto
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE
TAK w trybie łagodnym
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Zalecamy pielęgnować porcelanę z dużą troską i myć ręcznie. Łagodne preparaty i mycie ręczne zapewnią pięknym złoceniom dłuższy blask
WYPRODUKOWANO W
Bawaria - Niemcy
GWARANCJA
Na usterki wynikające z wadliwego wykonania towaru
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Certyfikat jakości potwierdzające, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i w trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.
Udostępnij:
 

Promocja! Rabat do -50% na dodatkowe produkty - szczegóły w koszyku.