OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]

MaxQuano średnio twardy, h.18 cm, pojedynczy

QM-H-S90200

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

:
Materace QUANOMED® zapewniają najwyższy poziom komfortu. Umożliwiają idealny przepływ powietrza oraz utrzymują optymalną temperaturę ciała, co przekłada się na zdrowy sen i lepszą jakość życia.
Materace QUANOMED® zapewniają najwyższy poziom komfortu. Umożliwiają idealny przepływ powietrza oraz utrzymują optymalną temperaturę ciała, co przekłada się na zdrowy sen i lepszą jakość życia.

MAXQUANO - materac z pokrowcem Kaszmir i Silver Tech
Pokrowiec (warstwa wierzchnia) materaca podwójnego MaxQuano nie ma różnych stron, występuje w kolorze kości słoniowej z eleganckim monogramem Z. Charakterystyka pokrowca: tkanina w 100% naturalna, technologia Silver Tech o działaniu antybakteryjnym; kaszmir daje poczucie dodatkowej miękkości, ciepła i luksusu.

Prezentowany materac jest klasyfikowany jako średnio twardy.

MAXQUANO
Z CZEGO JEST WYKONANY MATERAC KLASY PREMIUM KOLEKCJI MAXQUANO?

Kaszmir to jedno z najcenniejszych i najszlachetniejszych włókien na świecie, cenionych za miękkość, ciepło i funkcję utrzymywania stałej temperatury. Ponadto, kaszmir posiada właściwości antystatyczne, ponieważ nie przyciąga pola elektromagnetycznego i elektrostatycznego.

Srebrną tkaninę uzyskuje się za pomocą przędzy, w której srebro jest przędzone razem z innymi włóknami tekstylnymi. Jak pokazują liczne badania, ma ona zdolność poprawy jakości naszego snu, ponieważ zapewnia najwyższą ochronę przed bakteriami, roztoczami i nieprzyjemnymi zapachami, zapewniając dobre zdrowie. Silver Tech rozprasza ładunki elektrostatyczne nagromadzone w organizmie, redukuje nieprzyjemne zapachy, jest całkowicie naturalna i długotrwała.

QUANOMED® - 100% ORYGINALNY NATURALNY LATEKS HEVEA BRASILIENSIS

QUANOMED® jest wykonany z najwyższej jakości naturalnego lateksu, który jest otrzymywany z drzewa kauczukowego – Hevea Brasiliensis z lasów tropikalnych. Jako surowiec, jest to mlecznobiała ciecz składająca się z rozproszonych w wodzie cząstek gumy.

Poza niezwykłymi właściwościami fizycznymi, lateks posiada doskonałe właściwości higieniczne i mikrobiologiczne. Cząsteczki brudu nie są w stanie przenikać dalej w głąb lateksu. Ponadto, w lateksie nie zamieszkują roztocza i mikroorganizmy, chociaż podczas jego produkcji nie stosuje się żadnych pestycydów.

Miliony połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych w lateksie zapewniają doskonałą regulację temperatury, optymalne odprowadzanie wilgoci i stałą cyrkulację powietrza. 100% naturalny lateks nie zawiera żadnych chemikaliów, syntetyków, pestycydów, herbicydów i substancji toksycznych.

KOD POZYCJI
QM-H-S90200
NAZWA PRODUKTU
MaxQuano średnio twardy, h.18 cm, pojedynczy
MASA BRUTTO [KG]
28
MASA NETTO [KG]
26,5
Udostępnij:

Powiązane produkty