ZEPTER FINANCE

Kluczowa kompetencja Marshaly Insurance Broker to niezależne, naukowe i holistyczne podejście do doradztwa finansowego. Zapewniamy naszym klientom, jak i naszym konsultantom, najlepsze możliwe doradztwo i know-how. 

Marshaly Insurance Broker, z siedzibą w Szwajcarii, szczyci się długą współpracą z największymi w Europie firmami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na oferowanie zróżnicowanego portfolio produktów. 

Współpraca z uznanymi ekspertami i profesjonalistami umożliwia nam przygotowanie się na kompleksowe wyzwania, charakterystyczne dla każdego rynku. Podstawową zasadą, które jest fundamentem filozofii naszej firmy jest niezależne, naukowe i holistyczne podejście do doradztwa finansowego, skrojonego na miarę specyficznych potrzeb klienta.

Dzięki marce Zepter, jako wyznacznikowi niezawodnej trwałości i jakości oraz wysoce wyspecjalizowanemu personelowi, szczycącemu się dekadami doświadczenia, Marshaly Insurance Broker kapitalizuje swoją zgromadzoną wiedzę, oferując klientom najcenniejszą rzecz w życiu: bezpieczną przyszłość. 

Nasza niezależna pozycja na rynku i długa historia partnerstwa z najbardziej cenionymi, globalnymi firmami ubezpieczeniowymi pozwala nam oferować nie tylko najlepsze rozwiązania, ale także ekskluzywne portfolio skrojone na potrzeby naszych klientów.

Filozofia biznesowa Zepter jest zawsze łatwa do rozpoznania w działalności biznesowej Marshaly Insurance Broker. Ubezpieczenia osobowe i majątkowe, plany emerytalne i zdrowotne są zawsze delikatnymi tematami dla klientów i w przeszłości rynek finansowy był pełen olbrzymiej liczby niesatysfakcjonujących ofert. Właściwe wybory wymagają ogromu specjalistycznej wiedzy i spojrzenia na rynek zorientowanego na wyzwania przyszłości. Marshaly Insurance Broker zapewnia to wszystko, łącząc odpowiedzialność, wiedzę i profesjonalizm.

MISJA I WIZJA

Misją Marshaly Insurance Broker jest w możliwie najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby swoich klientów w zakresie produktów ubezpieczeniowych, oferując eksperckie usługi doradztwa finansowego. Marshaly Insurance Broker, napędzana przez filozofię biznesową firmy-matki, czyli Zepter, podejmuje starania w celu osiągnięcia pozycji wiodącej firmy brokerskiej na wszystkich rynkach, na których działa.

Firma planuje ekspansję i rozwój na innych rynkach oraz rozszerzać współpracę z rożnymi instytucjami finansowymi, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych produktów finansowych dostępnych w najświetniejszych z możliwych przyszłości.

BIURA I BUDYNKI

Marshaly Insurance Broker ma swoją siedzibę w Szwajcarii i prężnie działa na kilku europejskich rynkach, w tym w Serbii, Chorwacji i na Słowenii. Wszędzie tam, gdzie prowadzimy naszą działalność, uznanie zyskuje nasza wiedza ekspercka i jakość oferty. Poza tym firma wyróżnia się wyjątkową architekturą swoich biurowców, w których pracownicy mają do dyspozycji najlepsze możliwe warunki do pracy.