OFICJALNY SKLEP ZEPTER INTERNATIONAL POLAND

(22) 230 99 40

 
[V2_TopNavigation_Row2 - submenu]
Banner

Dołącz do Klubu Zepter i zarabiaj!

Dołącz do Klubu Zepter i zarabiaj!

Dołącz do klubu Zepter i zarabiaj 


Jeśli zdrowy styl życia i idea Live Better Live Longer są Ci bliskie oraz chcesz jeszcze lepiej poznać świat produktów Zepter – dołącz do klubu Zepter ZCL 100. Czeka na Ciebie wiele korzyści, w tym możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy!
 

Klub ZCL 100 - korzyści bez zobowiązań


Klub Zepter istnieje już ponad 30 lat i należą do niego miliony entuzjastów zdrowego stylu życia. Członkostwo w Klubie daje Ci szereg korzyści i to bez żadnych zobowiązań. Czekają na Ciebie specjalne promocje i rabaty na niezawodne produkty Zepter, z którymi zadbasz o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie swoje i Twoich bliskich. Będziesz też uczestniczyć w przeróżnych wydarzeniach – spotkaniach z ekspertami, webinarach i warsztatach. Poznasz tajniki zdrowego odżywania i gotowania, snu, dbania o urodę, ale i czyste powietrze czy wodę. Przekonasz się też na własnej skórze, jak działa terapia światłem Bioptron. W salonach Zepter w całej Polsce bezpłatnie skorzystasz z zabiegów fototerapii. Wzmocnisz odporność, poprawisz samopoczucie, zadbasz o cerę. Dowiesz się też, jak możesz wykonać zabieg samodzielnie w domu.
W każdym momencie możesz liczyć na wsparcie Twojego osobistego konsultanta - podzieli się wiedzą, doświadczeniem i pomoże w zakupach. 


Klub ZCL 100 - polecaj i zarabiaj


Hasło Live Better Live Longer to nie tylko zdrowy ciało i duch, komfort , ale również materialny dobrobyt. Dlatego członkowie Klubu – oprócz rabatów na produkty Zepter i solidnej dawki wiedzy nt. dbania o siebie, otrzymują możliwość zarabiania. Jak to działa? To bardzo proste. Wystarczy, że polecisz komuś ofertę produktów Zepter i ta osoba zdecyduje się na zakup. Niech zgłosi się do Twojego konsultanta lub przy składaniu zamówienia online poda Twój numer telefonu. Otrzymasz do 10% prowizji od jej zakupu.

Dzięki Klubowi ZCL 100 możesz realizować swój potencjał i osiągać cele. Będziesz cieszyć się życiem, zadbasz o komfort i zdrowie. 

Wypełnij deklarację przystąpienia do Klubu Zepter już teraz.
 

Ponadto, jeśli masz dar przekonywania i odkryjesz w sobie żyłkę handlowca, możesz zostać przedstawicielem Zepter. Napisz do nas na: doradca@zepter.com.pl a w temacie maila wpisz „Blog Współpraca Zepter”. Czekamy na Ciebie!


 

Wybranie opcji "Zapisz się" jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sklepu Internetowego.


Opublikowano: 15.06.2022 15:32:34 przez Zepter International | z 0 komentarzem(-ami)
Z Życia Firmy
Udostępnij: